לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2007, 12:23
  asaf5767 asaf5767 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
הדרך להיות חייל טוב - בחירה או אופי?

טוב, אני מתגייס עוד שבוע בעזרת ה', לגולני.
הרבה זמן מתרוצצת לי במוח השאלה של, האם להיות חייל טוב זה עניין של בחירה או אישיות/אופי?

אני מגיע לצבא עם המון מרץ ומוטיבציה (אני לא בכושר וזה גם לא קשור למוטיבציה לדעתי, אולי קצת.)
אני רוצה להיות החייל הזה שתמיד אמיתי עם עצמו עם חבריו ועם המפקדים שלו, אני רוצה להיות החייל הזה שאם יש בלאגן בין חבר'ה, שהוא יהיה זה שיגשר, החייל הזה שמפקדים אוהבים לא רק בגלל מה שהם רואים אלא מה שהם מרגישים (וסליחה על הפלצנות). האם זה תלוי אך ורק בבחירות שלי אם לעשות כל דבר שמפקדים אומרים לי או שזה גם עניין של אופי?
פשוט אומרים לי הרבה "תעשה מה שאומרים לך והכל יהיה בסדר", אני לא מבין כל כך... יש אפשרות אחרת?! חייל צריך להיות דיי טיפש בשביל למרוד בהוראות המפקדים שלו (אלא אם כן זה עניין אידיאלוגי ואז זה עניין אחר)... אבל זה קורה? באמת צריך לבוא לצבא ולהחליט - מה שאומרים לי - אני עושה? או שזה לא נתון לבחירתך?

סליחה על הצעירות השלילית. אני סתם סקרן לדעת.. תודה רבה לעונים ויומטוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2007, 12:49
צלמית המשתמש של amit.m
  amit.m amit.m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asaf5767 שמתחילה ב "הדרך להיות חייל טוב - בחירה או אופי?"

אני חושב.....(למרות שאני מלש"ב בדיוק כמוך...רק אם 2 גיבושים מאחוריי)....שהשאלה שלך בנוגע למה שאתה יכול לבחור זה שאתה יכול מה שנקרא בצבא"להגדיל ראש" וזה מה שחשוב אם אתה רוצה להיות חייל טוב כי חייל פחות טוב יעשה הכל כמו רובוט ויעשה בדיוק מה שאומרים לו ולא יחשוב צעד קדימה.....
האמת שאני מאמין(בגלל הרצון שלך והכל) שאתה תהיה חייל טוב....אבל אני מאמין שזה כן תלוי בך ובאיך תחליט לעשות את הדברים.....

אני אספר לך סיפור על בן אדם שאני מכיר כדי שתבין מה זה חייל פחות טוב ומה כן נתון לבחירתך:
אני מכיר מישהו מהנדסה קרבית שמהשבוע השני אני חושב שלו כחייל כבר התחיל לחפש את הג' והב'....
פתאום אחרי חודש שהוא התגייס אני פוגש אותו באמצע השבוע והוא מספר לי בשיא ההתלהבות על "איך הוא דפק את הצבא וקיבל ג' לשבוע".....הוא היה חבר של ידידה שלי ככה ששמעתי את כל הסיפורים עליו....אין לו שום בעיה בריאותית אבל כל פעם שאמרו להם שיש משהו קצת קשה כמו שבוע שטח או מסע או משהו כזה הוא היה מסדר לעצמו ג' או ב'.....
הוא לא הבין שהוא עושה משהו לא בסדר....אז אולי זה אופי!
אבל מצד שני הוא בחר לעשות את כל הדברים האלה כדי "לדפוק את הצבא" ולכן זה גם מבחירה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר