לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2007, 14:23
  Money-Man Money-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
עזרה עם פיירוול SYGATE או המלצה על אחר

קודם כל, ניסיתי את החיפוש אך לא הצלחתי למצוא שם תשובה מתאימה.

אז ככה, הרבה זמן אני משתמש בSYGATE וזה אכן פיירוול מצוין, ומאוד מאוד קל ומומלץ.
הבעיה התחילה כאשר התקנתי רשת ביתית, הייתה לי גישה לאינטרנט אך שיתוף קבצים ומדפסות לא היה אפשרי.
הייתי בטוח תמיד שהתקלה הייתה בעצם מהראוטר ושניה לפני שבאתי להחזיר אותו לחנות לבדיקה, מצאתי תוכנה נהדרת שגם אמליץ עליה והיא נקראת Network Magic ועזרה לי בהגדרות והכל אך היא גם לא הצליחה לאפשר את השיתוף ואמרה לי שהבעיה היא שהפיירוול בעצם חוסם את האזור של טווח IP הפנימי ברשת.
לא ידעתי איך לאפשר "אזור בטוח" של כל טווח IP אז חיפשתי פיירוולים אחרים, שאותם התוכנה הכירה ושם ידעה להדריך בדיוק כיצד לאפשר אזור בטוח זה.

לבסוף התקנתי ZONEALARM ואכן ישר ידעתי כיצד להגדיר: הלכתי לFIREWALL ואז לZONES ושם בנוסף לNETWORK הוספתי IP RANGE של הראוטר הפנימי והפלא ופלא יכולתי לשתף תיקיות ומדפסת.

אבל, וזה אבל גדול מבחינתי, משהו נורא מוזר קרה מאז ההתקנה. כשהמחשב עולה הוא נהייה איטי ברמות מוגזמות.
יש לי שני מחשבים בבית ועל שני התקנתי ZA, עכשיו כשאני אומר איטי הכוונה שהמחשב נגיד עולה עד לWELCOME רגיל, אבל אז משם הוא מציג את שולחן העבודה בלי אייקונים והמחשב בכלל לא טוען, אחרי איזה דקה פתאום הוא ממשיך לטעון אבל גם אז נורא איטי ולא ממש מאפשר פעולה, ורק כשהוא מסיים לגמרי שזה אחרי כמה דקות אז הכל מסתדר.
המחשב השני שלי בניגוד לזה הוא מחשב חדש דנדש עם כפול ליבה וג'יגה זכרון, וגם בוא יש נורא איטיות וכל זה קרה מאז התקנת ZONEALARM.

לכן ידידיי, אודה לכם אם תוכלו להסביר לי איך אני מבצע הגדרה של טווח IP בSYGATE ואז הכל יהיה נפלא,
או שפשוט פיירוול אחר שגם יהיה קל (כי מחשב אחד ישן יחסית לפני 4 שנים) וגם יהיה אפשר להגדיר ככה שלא יחסום לי את השיתוף.

תודה רבה רבה, ומצטער אם קצת חפרתי, פשוט העניין משגע אותי ומקווה שאחרים שגם יהיה להם בעיה כזאת יעזרו בפוסט זה.
אז אשמח לשמוע הצעות (כי לי לא נראה הגיוני שבפיירוול כמו SYGATE לא תהיה אפשרות כזאת להגדרת טווח IP בטוח).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר