לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2007, 02:51
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "אם אתה צורך קפאין כבר הרבה..."

אתה רוצה להגיע למצב איפה שאתה לא תלוי בשום דבר ויכול להיות בכוננות ומוכן לכל דבר בכל זמן שהוא, בלי קשר למה ששתית לפני 5דקות.

זאת תלות שסך הכל אינה מזיקה (כאילו, זה לא סמים קשים או משהו כזה) אבל עדיין תלות, אתה לא רוצה להגיע למצב שיקפיצו אותך ב4 בבוקר לאיזה מסע ולא יהיה לך כוח בגלל שהגוף שלך כבר רגיל למנת קפה שהוא לא קיבל...

אני אישית לא מאמין לא בקפאין ולא בחטיפי אנרגיה. יש דברים טבעיים כמו פירות שנותנים אנרגיה מצוינת ואיכותית, ולחם חום למשל שהיא פחממה שתתן לך דלק להרבה שעות לעומת מוצרי קמח לבן...אני מעדיף 2 בננות שזה כמה מאות קלוריות מאשר 100 חטיפי אנרגיה ו200 כוסות קפה.

יש גם מצב מאוד סביר שזה פלצבו כל העסק...אבא שלי היה כמוך ובלי שידע אמא שלי ואני החלפנו את הקפה שלו לנתול-קפאין והוא תיפקד כרגיל, לא שם לב בכלל לשינוי. עברו חודשים עד שסיפרנו לו, עד אז גם אנחנו שכחנו...

נערך לאחרונה ע"י whoracle בתאריך 07-06-2007 בשעה 02:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 16:07
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
שני סיפורים קיצוניים על קפאין ורד-בול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "יום סיירות וגיבושים - קפאין"

חבר שלי (כתבתי עליו די הרבה כאן) היה לוחם ומפק"צ בחה"ן גבעתי, ואחר כך מפק"צ במדור צלפים. לכל מסע, לכל סדרת שטח, הוא היה יוצא עם פחיות רד-בול בפאוצ'ים.

אני לעומתו, לא נוגע בקפאין. בדומה לחלק נכבד מהאוכולוסיה אני סובל ממיגרנות, וקפאין הוא אחד החומרים היותר גרועים לאנשים כמוני. אני לא נוגע בקפה, תה, שוקולד, גבינה צהובה, קולה, דיאט קולה.
איך מסתדרים? שותים ספרייט, אוכלים גבינות אחרות, לא שותים שתיה חמה (אף פעם לא אהבתי), ומנסים להתסדר בלי פיצה, קינדר בואנו, וקינדר הפי-היפו.

אגב, מזג האויר המגעיל בימים האחרונים דפק לי את הבריאות לגמרי: היום היתה לי מיגרנה שלישית מאז יום שישי. הכול בגלל השינויים הקיצוניים בין חום לקור, שרב למזגן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר