לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2007, 11:44
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Ohad_Naim שמתחילה ב "אמממ :)"

זה יכול להיות אפשרי, אם אני לא טועה ואני זוכר את השם נכון פרויד היה משתמש בהיפנוזה על מנת להשפיע על המצבם הגופני של לקוחותיו, הוא הראה באחת מן הרצואתיו 2 אנשים, עיוור ונכה, באמצעות ההיפנוזה הוא גרם לעיוור לראות ולנכה ללכת, אבל לאחר ההיפנוזה הם חזרו למצבם הרגיל, לפי ההסבר שקיבלתי אז הוא עשה זאת רק בגלל שאנשים אלו לקו בגופם ע"י המח, כאשר הם ראו משהו מפחיד ואמרו לעצמם שזה לא יכול להיות והם לא רואים דבר כזה, וכתוצאה מהפחד הם התעוורו.
אינני יודע אם זה קשור אליו אבל יכולה להיות עוד דרך
זה ידוע שיש אפשרות לרפא באמצעות השכל (או הרצון, "אין דבר העומד בפני הרצון", אם אתה רוצה תצליח להשפיע על השכל שלך), אני בטוח שראית את הניתוחים של ההודים ללא הרדמה כאשר המנתח פותח את הבטן מוציא למנותח מה שהוא צריך ומחזיר לו אותה כפי שהיא הייתה, כל זה היא עבודה פסיכולוגית על המטופל.
אינני יודע מה בקשר למטפל הזה אבל אני יודע שזה אפשרי, יש שם לריפוי באמצעות המוח, אם אני לא טועה זה אוטוגוסיה או משהו בסגנון.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר