לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2007, 13:30
  mmiuir mmiuir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.07
תלונות שווא על הטרדות מיניות ואונס , וכן נשים שאונסות ילדים - לא מטופלים כלל!!!

שלום אני מאור ואני בן 18 . יש לי שאלה חשובה ואני רוצה לקבל תשובות לשאלה שלי הן מנשים ומהם מגברים.
אני קראתי שהעונש על הטרדה מינית הוא 3 שנות מאסר ואילו העונש על אונס הוא 20 שנות מאסר.

אם כן מדוע שאישה בודה אונס (ויש רבים כאלו ) העונש המקסימלי שאפשר לתת לה הוא רק 3 שנות מאסר .

האם אין צריך לתת עונש לה כפי שהייתה יכולה לגרום בתלונת השווא שלה. דהיינו -20 שנוות מאסר ?

מדוע אין חוק האוסר על אישה לאנוס קטין?החוק אינו אוסר על נשים לקיים יחסי מין עם ילדים ונערים.

האם רק לאישה יש בעלות על גופה ולגבר אין ? האם הנשים במדינה רוצים להשתלט גם על החוק שיהיה לטובתם ???
האם הנשים חושבות שמותר להם לעשות הכל ולחשוב שהם תמיד צדקניות ואילו רק הגברים פוגעים בהם? אני חושב שהנשים מכריזות מלחמת חורמה בכל הגברים . הרי היום כל גבר שני הוא " מטריד מינית".אין כמעט היום גבר שלא חשש מאישה שתתלונן נגדו .

כבר קרו מקרים בעבר בישראל שנשים אנסו ילדים ולא נשלחו כלל לבית הסוהר.

לסיום : אני אישית שאלתי את שני אחותיי הגדולות לתופעה הזאת (אחת בת 24 והשנייה בת 21) ושניהם אמרו לי שאותן נשים משקרות על מנת לנקום ולהשיג יעדים אישיים כמו : התקדמות בשכר בעבודה. או כאשר יש גירושין.אחותי הגדולה אף הסבירה לי שהטבע של רוב הנשים זה לשקר ולרצות לנקום ע"י תלונות שווא. ואני חוזר : הטבע של הנשים זה שהם שקרניות.
וזאת על מנת להשיג יעדים כספיים כמו : בחשש לפיטורים.

בנוסף אתמול אף שאלתי את החברה שלי וגם היא לתהדמתי אמרה שאותן נשים אלופות בלשקר ולהמציא עלילות על מנת לנקום.כי רק דרך כך הם יכולות לקבל מה שהם רוצות.

אז מה הולך פה?????????

דוגמא:
אישה בת 28 אנסה ילד בן 14 ונשלחה לעונש "חמור ביותר" של מאסר בית - האם זה צדק ומשפט?כי אם זה היה גבר 8 שנות מאסר היו עונש זעום לעבירה שאותה ביצעה.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/947/567.html

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3100586,00.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3083493,00.html

נערך לאחרונה ע"י mmiuir בתאריך 02-07-2007 בשעה 13:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2007, 13:52
  MeGaTal MeGaTal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mmiuir שמתחילה ב "תלונות שווא על הטרדות מיניות ואונס , וכן נשים שאונסות ילדים - לא מטופלים כלל!!!"

אחי לא חידשת כלום ואף אחד לא יעשה עם זה כלום אני דיברתי על זה כל כך, על החוסר צדק המשפטי כלפי הגברים אבל אין קול ואין עונה ממליץ לך לא לתעסק בזה, איך אומרים "לא תשאל שאלות- לא תקבל שקרים"

ובקשר לקטע שנשים הם שקרניות ומניפולטיביות , קודם כל לא כולם אבל הרבה מאוד! ולא היית צריך לשאול את אחותך כדי לדעת את זה....

תשמע אנחנו כניראה ניכנס לעידן של פחד (הגברים) ואני מדבר בשיא הרצינות , פחד מנשים שאם בטעות ניגע בהם בצורה הכי תמימה שיש או נאמר מילה שהיא לא במקום נשלח לכלא..

היום גם אני בן18 ואני מפחד להתחיל עם בנות מהסיבה הפשוטה שהיא תלונה על הטרדה מינית ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר