לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2007, 13:53
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
פורסמה קלטת שמע של שליט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "החמאס: היום "הפתעה" על שליט"

אביו של החייל החטוף גלעד שליט אישר בראיון לערוץ 2 כי הקול בקלטת הוא קולו של בנו. בקלטת נאמר: אני מוסר לכם דרישת שלום וגעגועים

חמאס פרסם היום קלטת שמע של החייל החטוף גלעד שליט. בראיון לערוץ 2, אישר נועם שליט, אביו של גלעד כי מדובר בקולו של בנו.

שליט נשמע בקלטת כמי שמקריא הצהרה כתובה, והוא מבקש בה שהממשלה תענה לדרישות של החוטפים, גדודי עז א-דין אל קסאם.

"עברה עלי שנה שלמה בתוך הכלא. אני מאוכזב מחוסר ההתעניינות של ממשלת ישראל וצה"ל בעניין שלי", אומר שליט בהקלטה. "זה ברור שיש להענות לדרישותיהם בכדי שאני אשתחרר מהכלא, במיוחד משום שהייתי חייל צה"ל במשימה צבאית, ולא סוחר סמים".

ניסוח ההצהרה נשמע כמו נוסח בערבית ותורגם לעברית, או נכתב על ידי אדם שאינו דובר עברית כשפת אם. "כמו שיש לי הורים, אמא ואבא, גם לאלפי העצירים הפלסטינים יש אמהות ואבות שחייבים להחזיר להם את בניהם", נאמר בה.

נועם שליט, אביו של גלעד, אמר כי קלטת השמע שפורסמה היא "מעודדת, אבל אנחנו רוצים שמישהו בלתי תלוי יבדוק את מצבו הרפואי והנפשי, ואת התנאים שבהם הוא מוחזק. אני מניח שזה מכתב שהם הכתיבו לו, ואין כאן אינדיקציה למצבו האמיתי".
מתוך וואלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר