לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 08:14
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הנשיא הנסחט יזוכה מאונס. את הסוחטת לא יעמידו לדין.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3418448,00.html
המתלוננות נגד הנשיא הנבצר משה קצב תקבלנה היום עדכון בנוגע לכתב האישום המחודש שיוגש נגדו במסגרת עיסקת הטיעון המתגבשת. סעיף האונס בנוגע ל-א' ממשרד התיירות יהפוך למעשה מגונה ואילו א' מבית הנשיא תימחק מכתב האישום. עו"ד בראשי: "זהו יום שחור, מזוז נכנע לפרקליטי הצמרת". מקורבי קצב: "הנשיא, ככל הנראה, יסכים לעיסקת הטיעון רק בגלל הסבל הרב שעברה משפחתו"

עסקת הטיעון צוברת תאוצה. פרקליטות המדינה צפויה להודיע היום (ה') לשורת המתלוננות נגד הנשיא הנבצר, משה קצב, על כתב האישום המחודש שיוגש נגדו, אותו גיבשו עורכי דינו ונציגי פרקליטות המדינה במסגרת עסקת הטיעון. בנוגע למתלוננת א' ממשרד התיירות, ישונה סעיף האישום מאונס למעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות על ניסיון לנשיקה. סעיף דומה - על הטרדה מינית - יוצמד למתלוננת ל'על פי המסתמן כעת, כתב האישום לא יכלול כל התייחסות למתלוננת א' הראשונה - עובדת בית הנשיא - והיא תימחק ממנו לחלוטין. סעיפי האישום שנגעו ליתר המתלוננות הוסרו מכתב האישום המחודש. עורכת דינה של א', כנרת בראשי, אמרה בתגובה: "זהו יום שחור. למרות שקצב מודה ששיקר לאורך כל הדרך, היועץ המשפטי שאמור היה להגן על א' הקורבן נכנע ללחצי פרקליטי הצמרת של קצב שהילכו עליו אימים בלי שהציגו לו עובדה אחת חדשה. צר לי שהפרקליטות ויתרה על עשיית צדק, אבל זו האמת של א' ואלה החיים שלה. אנו לא מתכוונים להיכנע עד שהצדק ייצא לאור".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 28-06-2007 בשעה 08:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 08:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לפי דעתי היו צריכים להעמיד את שניהם לדין: גם את הנשיא וגם את הסוחטת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הנשיא הנסחט יזוכה מאונס. את הסוחטת לא יעמידו לדין."

ייתכן גם את העתונות שידעה את מעשיו כל השנים ושתקה.

אם היא רצתה להתלונן, יש על זה משטרה. לסחוט ממנו כסף או משרות וכדומה (וזה בא מחשבון משלם המסים, כמובן) - לא בא בחשבון. מספיק שגם ככה משלם המיסים מממן את כל הבכירים ובני משפחותיהם וחבריהם. עכשיו יצטרכו לממן גם את הפלגשות... בשום אופן!

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 28-06-2007 בשעה 08:21.
ישן 28-06-2007, 08:54
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לא את כל המתלוננות, רק את הסוחטת.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זאת התוצאה כאשר המשפט הופך למשפח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אם אכן כן יש לתבוע את כל המתלוננות על שבועת שוא, הטעיה ושיבוש חקירה.

אם יעשו את זה, כל מתלוננת תפחד להתלונן נגד אנשים חזקים שעלולים להפוך את הקערה על פיה.

אבל הסוחטת, שבכלל לא התלוננה במשטרה, אלא בהתחלה ניסתה לסחוט את קצב. ומה היא ניסתה להשיג ממנו? לא משהו מהכיס שלו, אלא מקופה הצבורית כמובן. הוא מהכיס שלו לא היה לו את כל הסכומים האדירים שהיא דרשה, והיא לא חשבה לאף רגע שיתן לה מהכיס שלו.

ישן 28-06-2007, 21:13
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שום עוול. האיש הופיע מול המצלמות וצעק "לא נגעתי בהן". כעת חתם על מסמך שאומר ההיפך..."

לא. הקורבנות הן הנשים שעבדו במקום "בטוח" (בית הנשיא, משרד התיירות) ונאלצו להלחם יום יום כדי לשמור על גופן ועל מקום עבודתן.
עדיין אנשים רבים מאמינים שחלק גדול מקרב הנשים (כל עוד הן לא אחיותיהן או אמהותיהן) או שוכבות עם הבוסים כדי להתקדם, או מתלוננות על הטרדות מיניות שלא קרו.
תפקחו את העיניים. רמון עשה מעשים מגונים (לא רק באחת). על קצב התלוננו 11 נשים.
הראשון יהיה שר והשני לא ישב בכלא על אינס.
חשוב שתדעו שזה לא אומר שלכולם מותר. בוזגלו ישלח לכמה שנים אם הוא לא יהיה פוליטיקאי, אפילו גלזר ישב בכלא, אבל זה רק בגלל שהטיפש עשה את זה לאשת רופא.
ישן 28-06-2007, 21:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לגבי רמון יש שאלות רבות בהרבה, ובראשן איה מסע הצלב המתבקש של נפגעות התקיפה המינית?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "גילה קצב קורבן כמו שהילרי..."

יש לנו עבריין מורשע (בדיוק כמו קצב), שבהחלטה שערורייתית הוחלט לקבוע שאין קלון בעבירה
שביצע, כיוון ש"הביע עליה חרטה" (איך לעזאזל על מה שאתה טוען שלא עשית?!) - ומה שמעניין את
כולם, זה איזה תיק הוא יקבל...
אתמול הוחלט שהאיש לא יצטרך להחזיר למעלה מרבע מליון שקלים שקיבל על 9 חודשים שבהם
לא עבד יום, שכן התירוץ שלו "הייתי עסוק במשפט" נראה היה לקולגות שלו כסביר - למרות שהורשע!

קצב לפחות יצטרך להתחבא מתחת לאיזו אבן לשארית חייו - רמון יישאר בעמדה השפעה, ולא שלי
יחימוביץ' (שחרף תמיכתה הרועשת בבראשי, שאישית, פיתחתי כלפיה אלרגיה קשה - היא עדיין
הח"כית המוערכת ביותר עליי משמאל), ולא ג'ומס (ח"כ נוסף שייחסתי לו יושר והגינות - עד שהיה
שותף להחלטה לא להחזיר לנו רבע מליון שקל שניתנו לעבריין מין שלא בא לעבודה קרוב לשנה ולא
הושעה), ולא זהבה גלאון, ולא קולט אביטל - ולא ארגון נפגעות תקיפה מינית.

חובה להקים קול זעקה על עצם הרעיון שיושב בכנסת עבריין מין, שקיבל משכורת במהלך משפטו,
למרות שלא עבד יום, וכעת מועמד לחזור לממשלה.

עם כל הכבוד, זהו זיהום מוסרי גדול בהרבה מזה שקצב לא יילך לכלא. קצב לפחות יחיה כל חייו
עם התווית המוצדקת של עבריין-מין. לרמון כבר שכחו את זה (ותעיד על כך שרת חוצנו, שקיבלה
אותו בחיבוק, שהיה צריך לגרום לכך שתהפוך למצורעת בעיני כל ארגון נשים שפוי, ולא כך היה...).
ישן 29-06-2007, 12:54
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
חבל על הזמן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא 'כפת לי מטענותיו של מזוז או של ערכי דינו של קצב."

הבנאדם מניאק בזוי שדבר מעלליו מתרוצץ במסדרונות שנים רבות,
בדיוק כפי שהתרוצצו מעלליו של איציק מרדכי עוד בהיותו אלוף פיקוד דרום.
ה"חסידים" הללו חושבים שכולם צריכים לשבת להם על ה - - ן במיוחד כולן.
אייני מתיימר להיות מומחה לשקרנים ולכן לא אדע כנראה לעולם אם
א' דוברת אמת אך כמות התמתלוננות (הידועות) גבוה מספיק בכדי להצדיק
את הפתגם: "אין עשן בלי אש", בין עם עשה את מעשיו בכפיה מוחלטת
או ב"חצי כפיה" (אני לא מכיר אדם נורמטיבי ששולף את איבר מינו כמחווה אבהי),
הבנאדם מניאק בזוי וראוי לגרשו מהעיר בבושת פנים, הייתי מוסיף לו גם סעיף
על אונס המדינה כולה וביזוי מוסד הנשיאות.
רק מוכיח שגם זבל בהמות יכול להגיע לצמרת בקומבינה הנכונה.
ישן 29-06-2007, 13:23
  קובי הדדי לא היה קובי הדדי לא היה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
גועל נפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הנשיא הנסחט יזוכה מאונס. את הסוחטת לא יעמידו לדין."

ההלם הוא בעיקר מכך שבהסדר הטיעון הם השאירו רק ניסיון לנשיקה ולחיבוק.
אני מלכתחילה לא האמנתי שהוא יורשע באונס.
הערכתי שבשלב כלשהו במשפט תהיה עסקת טיעון, שבה יודה קצב במעשים מגונים, בעילה וכו' תמורת ביטול סעיף האונס.

וצריך להגיד משהו: כמו שעורכי דין של נאשם משתמשים בכל הטריקים האפשריים בכדי להגן על הלקוח שלהם, כך עושים גם עורכי הדין מצד הפרקליטות.
לא אחת מוסיפים סעיפים לכתב אישום, כשהם מראש יודעים שאין כמעט שום סיכוי להרשיע בסעיפים האלה, אבל העיקר שזה יפחיד את הצד השני וישמש ככלי למו"מ עתידי על הסדר טיעון.
זה בדיוק מה שנעשה עם בתיק פחימה ובעוד אלפי תיקים אחרים.
ככה זה עובד.

אני מקווה שסוכני הביטוח הקשיבו לעמנואל גרוס בערוץ 10, לסטרשנוב בערוץ 2, לפרקליטים לשעבר בפרקליטות המדינה, לשופטים בדימוס ולכתבים משפטיים.
אני מקווה שמחר הם ימשיכו לקרוא בכל העיתונים מאמרי פרשנות נוקבים וקשים כנגד ההחלטה התמוהה וההזויה של מזוז.
ואני מקווה שמזוז לא יזכה להגיע לבית המשפט העליון בשל ההחלטה ההזויה הזאת.
חלאת המין האנושי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר