לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 12:08
  gilibzbz gilibzbz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
שאלה בקשר להמתנה לקורס בטכני ח"א

שלום,

אז ככה: סיימתי טירונות 02 לפני שבוע וביום ראשון שעבר הגעתי לטכני שבחיל האוויר. הגענו מחזור שלם של הנדסאים טכנאים, חלק אלקטרוניקה וחלק מכונות ומחשבים.

עכשיו אני אתחיל לספר על הבעיה שלי, יש קורס שאני מאוד מעוניין בו שנקרא מחשוב 1205, הבעיה היא הקורס נפתח חודש הבא.

מיום ראשון דיברתי עם המכ"ס מיון שלי ומכ"ס נוסף, שאני ממש רוצה את הקורס, יש לי ידע וניסיון נרחב בתחום ואני חושב שאני הכי אוכל לעזור ולתרום בו מבחינה אישית הם כתבו את הכול על דפים, ובבחירה של 5 קורסים כתבתי מחשוב 1205 ואת כל השאר מחקתי בקו. בנוסף לזה שלחו למפקד הקורס של מחשוב ורכז הקורס המלצות ממ.עא ולרב סרן של הגף המלצות עליי, וביינתים אמרו לי שזה "בטיפול כרגע" . לא קיבלתי עדיין שום תשובה סופית שקיבלתי המתנה לקורס, אני רק יודע שדיברו עם הרבה גורמים. ואיני יודע מה לעשות, כי ביום ראשון הקרוב כבר משבצים אותנו לקורסים!!!
עכשיו מה אני אעשה ביום ראשון במידה ולא קיבלתי המתנה, ושיבצו אותי בקורס אחר לגמרי?

חשבתי להכין מכתב וקורות חיים מסודרים ולהעביר את זה לדרגות מלמעלה אבל אני לא יודע למי אוכל להביא את זה, אם בכלל יהיה לי זמן, והאם זה יעזור, כי כבר ביום ראשון אני אמור להתחיל קורס שישבצו אותי בו.

לפי מה שהבנתי, יש אפשרות להמתנה לקורסים אבל מסיבות רפואיות ובעיות פרופיל. האם יש דבר כזה המתנה שמסרב לעשות קורסים אחרים?

אנא עזרו לי כי איני יודע מה לעשות אני חייב את עזרתכם הדחופה

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר