לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2007, 23:23
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya
וואי אני לא מאמין.... אוגוסט 7 נכנסים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "אשכול פרידה (גיוס)"

אבל חבל שאני לא אראה אתכם... יא אללה.. כאילו רק אתמול ירדתי מהאוטובוס שלקח אותי מהבקום לבא"ח... בעצם זה היה לפני 4 חודשים... וראינו את החבר'ה מנוב' מסתובבים בבא"ח... פייי איך באותו הרגע זה היה נראה כל כך רחוק אלוהיםםםםםםםםםםםם אין אתם לא מאמינים איך הזמן טס...
אל תישברו... יהיה קשה בהתחלה.. תיכנסו לראש מהר ואל תילחמו בזה.. גולני זה ראש קשה.. על כל דבר קטן אתם תשלמו...אל תשתבזו מהקדרים בהתחלה... לי היה מפקד מטורף בטרום קידר אותנו כל הזמן... לחבר'ה שהולכים לגיבוש... תעשו את הגיבושים המקדימים בכיף שלכם... תישמרו כח לגיבוש יחטיות המרכזי.. אל תשקיעו בגרוש... העיקר שתסיימו אבל בגיבוש יחטיות תינעלו.. תתרבקו.... תטרפו אותו. אם יקדרו אתכם הרבה בטרום אל תשתבזו.. תראו את זה בתור אימון לקראת הגיבוש... בדיוק כמו האימונים שעשיתם לפני הגיבוש... כל "20 שניות נגעתם בקיר" כל "כולם מצב 2" כל "פול לעשרים שכיבות שמיכה" כל זה יחזק אתכם.... כי גם ככה לא עושים פעילות בטרום חוץ מזה. חבל ששבועיים תתנוונו... גם אני בהתחלה הייתי מבואס על הקדרים ועל הראש המגעיל אבל אחרי שחבר שלי אמר לי לראות את זה בתור אימון הכל השתנה אצלי בראש... קיצר... יהיה בסדר... הבאח זה בית מלון... אין לכם מושג עד כמה...

שיהיה בהצלחה... הכל עובר נשבע לכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר