לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2007, 00:39
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
מספר שאלות לגבי ציוני ירפאו"ת

אהלן,
עברתי לפני כיומיים ירפ"א ב'.
יש לי מספר שאלות, ואנא, תשתדלו לענות רק מי שיודע / מוסמך לדעת:
1. האם ניתן ציון על הפסיכולוג, או שאם עברתי אני יכול להיות רגוע?
היו מספר דברים שהייתי משנה בריאיון (למרות שברובו הוא היה מצויין)
האם ייתכן והפסיכולוג "עבד עליי"? - הוא אמר לי שרשמתי כי אני מקיא בנסיעות בירפ"א א'. דבר כזה היה נכון לגביי ביסודי, אך תמוה בעיני שרשמתי זאת (אולי בשאלון 300?!). לא הכחשתי שרשמתי זאת ואמרתי שזה כבר לא נכון היום, ואני פוחד במקצת שתירשם הערת חוסר אמינות.

2. שאלה זו עלולה להיראות טיפשית, אבל - האם לחלקים הרפואיים יש ציון / דירוג?
לדוגמה, אני יודע שהשמיעה באחת האוזניים שלי לא הייתה מדהימה. מבחינת הרופא התעופתי זה בסדר גמור ואין עם זה בעיה, אבל השאלה היא אם יעדיפו מישהו, שלדוגמה בעל ציון דומה לשלי אך שמיעה טובה יותר.

3. אם עברתי ירפ"א ב' עכשיו, אך אני עושה שנת שירות, ידחו לי את הגיבוש עד למרץ / אוק' 08? אני בהחלט מעדיף לסיים איתו באוק' 07 ולעשות ש"ש בראש שקט (בתקווה).

4. שאלה זו נוגעת לבעלי אסטמה במשפחה שעשו ירפ"א ב' - האם ביצעתם את בדיקת המטהכולין, ואם כן - האם חובה לבצעה באיכילוב או אפשר בבתי חולים אחרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2007, 01:03
  bebulbal bebulbal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lipside שמתחילה ב "מספר שאלות לגבי ציוני ירפאו"ת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lipside
3. אם עברתי ירפ"א ב' עכשיו, אך אני עושה שנת שירות, ידחו לי את הגיבוש עד למרץ / אוק' 08? אני בהחלט מעדיף לסיים איתו באוק' 07 ולעשות ש"ש בראש שקט (בתקווה).

4. שאלה זו נוגעת לבעלי אסטמה במשפחה שעשו ירפ"א ב' - האם ביצעתם את בדיקת המטהכולין, ואם כן - האם חובה לבצעה באיכילוב או אפשר בבתי חולים אחרים?

אני אענה רק על מה שאני יודע בוודאות:

לגבי השנת שירות, אתה תעשה את הגיבוש באוקטובר 07, תעשה את הש"ש, ותתגייס במחזור שאחרי זה. היו איתי בגיבוש כמה אנשים בכיתה שעברו, אבל יתגייסו במחזור הבא (או אולי עוד שני מחזורים?) כי הם עושים ש"ש.

אני גם הייתי צריך לעשות מטאכולין, ולמרות שהרופאה התעופתית או הפקידים בירפ"א אמרו לי שאפשר או באיכילוב או בתל השומר, בתל השומר אמרו לי שאין אצלם (מוזר שאין תיאום בין הגופים אבל מילא) אז עשיתי באיכילוב. ככה שלפי מה שאני הבנתי, יש רק באיכילוב, אבל אני לא בטוח ב-100%.
ישן 23-06-2007, 01:54
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lipside שמתחילה ב "מספר שאלות לגבי ציוני ירפאו"ת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lipside
אהלן,
עברתי לפני כיומיים ירפ"א ב'.
יש לי מספר שאלות, ואנא, תשתדלו לענות רק מי שיודע / מוסמך לדעת:
1. האם ניתן ציון על הפסיכולוג, או שאם עברתי אני יכול להיות רגוע?
היו מספר דברים שהייתי משנה בריאיון (למרות שברובו הוא היה מצויין) כן, ניתן ציון והוא מצטרף לציונים מהשלבים הקודמים.
האם ייתכן והפסיכולוג "עבד עליי"? - הוא אמר לי שרשמתי כי אני מקיא בנסיעות בירפ"א א'. דבר כזה היה נכון לגביי ביסודי, אך תמוה בעיני שרשמתי זאת (אולי בשאלון 300?!). לא הכחשתי שרשמתי זאת ואמרתי שזה כבר לא נכון היום, ואני פוחד במקצת שתירשם הערת חוסר אמינות. לי אישית זה לא קרה אבל שמעתי כבר על כמה שהפסיכולוג אמר להם שהם רשמו דברים שהם לא רשמו.

2. שאלה זו עלולה להיראות טיפשית, אבל - האם לחלקים הרפואיים יש ציון / דירוג?
לדוגמה, אני יודע שהשמיעה באחת האוזניים שלי לא הייתה מדהימה. מבחינת הרופא התעופתי זה בסדר גמור ואין עם זה בעיה, אבל השאלה היא אם יעדיפו מישהו, שלדוגמה בעל ציון דומה לשלי אך שמיעה טובה יותר. אין ציון, או שאתה כשיר לצ"א או שלא.

3. אם עברתי ירפ"א ב' עכשיו, אך אני עושה שנת שירות, ידחו לי את הגיבוש עד למרץ / אוק' 08? אני בהחלט מעדיף לסיים איתו באוק' 07 ולעשות ש"ש בראש שקט (בתקווה). זה משתנה ממקרה למקרה. אני מכיר אישית 2 בש"ש. לאחד דחו את הגיבוש ולשני לא. תשאל את מדור צ"א.

ישן 23-06-2007, 04:01
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Nirot3 שמתחילה ב "[QUOTE=Lipside]אהלן, 2. שאלה..."

מצטער, לא זוכר את הנתונים במדויק. זה רשום במין גרף כזה שהמאבחנת מסמנת, ואצלי הייתה ירידה די חדה בתדרים הגבוהים (לא כל תדר אתה יכול לשמוע בכל עוצמה, זה משתנה).

תהיה רגוע, תנשום לאט ובשקט (או תעצור את הנשימה בין סדרת צפצופים אחת לשניה), וזה יעבור חלק. אני מניח שזה פוסל בעיקר מקרים קיצוניים אז אין לך מה לדאוג (אגב אני אחרי ירפ"א ב', לא לפני). אבא שלי, טייס לשעבר, סיפר שהגרפים שלו היו נראים נוראי ככל שהוא התבגר, וזה לא פסל אותו (אך אני מניח שהדרישות שונות ממלש"ב לעומת איש צוות אוויר).

לגבי הש"ש - תודה, הרגעתם אותי. אני אעשה הכל בשביל שהגיבוש שלי יהיה בקרוב.
בכל מקרה, מבאס קצת העניין עם הפסיכולוג שכביכול "עבד עליי", מצד שני, הייתי הכי כן שאפשר בירפ"א א' ככה שאם לא רשמתי לגבי ההקאות בנסיעות כנראה שלא היה צורך בכך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר