לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 15:51
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
גיבוש צנחנים ודובדבן ב21 כמה שאלות ועוד מישהו הולך?

אוקיי אז קודם השאלות..

טוב הגיבוש שנשלח לי מראה עד כמה הצבא לא ממש מסתכל במנילה..
אין לי שמץ איך קיבלתי ששמתי הכל עדיפות נמוכה כולל רצון לשרת בקרבי הכי נמוך..
אבל אני החלטתי לנסות בכל זאת וללכת..
זה אומר שהסיכוי שלי נמוך משל כולם?

אני חסר כושר לגמריי אני אנסה לעשות מה שאני אוכל בשבוע הזה כמה שיותר..
אבל שמעתי שצריך להיות שם כמה שפחות נכה ולהראות רצון וזה מספיק האם זה נכון?
מישהו חווה גיבוש כזה יודע פחות או יותר מה הולכות להיות המטלות שם?

*שאלה לא קשורה*
אני מתחנן ליום סיירות חדש מהמדור סיירות והם כל פעם אומרים לי שלא באתי לזה שנשלח לי בעיות שלי.. ושנגמרו המיונים לתאריך גיוס שלי (18/11/07) ואני ממשיך לקבל גיבושים ומיונים אני לא מבין מה כואב להם שישלחו לי אני ממש מנדנד ולא איכפת להם.. מישהו יודע אם זה חסר סיכוי הבקשה שלי?

ועכשיו רציתי לדעת עם יש עוד מישהו מכאן שהולך לגיבוש הקרוב של צנחנים ודובדבן?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2007, 16:10
  Tomer29 Tomer29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "[font=Verdana]התעודדתי חחח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pyro__man
התעודדתי חחח
טוב נו ננסה אני מקווה שזה לא יהיה כזה קשה כמו שאתה מתאר כי וואלה אפילו תריצת 2000 שלי בקושי סיימתי ב9 וחצי דקות ועוד גססתי אחרי זה.
אתה יכול לתת קצת יותר מידע לגבי מה שהולך להיות שם כי ממה שהבנתי זה שתי ימים..

אחי תעודד באמת.. אל תדאג תתן הכל ואני כבר יראה אותך בבא"ח צנחנים..
אני יכול להרחיב בשמחה..
קודם כל היום הראשון אתה לא עושה כלום הרוב זה הרשמה והמתנות (טפסים,רופא,מדים,אוכל)..
רק בסביבות 4 אתם תעשו את הבר אור יחלקו אותכם לקבוצות של 50 בערך וזה שטח קשה אבל אתה תראה שאתה תעמוד עליו לפני הריצה פשוט תרעיל את עצמך תגיד שאת המסלול הזה אתה מסיים הכי טוב שאתה יכול ואתה לא עוצר עד שאתה מתעלף.. תהיה בגישה הזאת ואני אומר לך אתה תצליח.
אחרי הבר אור עוד פעם מחכים לאוכל ואז מחכים לאסיפה שהם יודיעו לנו מי עף בגלל הבר אור.
אחרי זה מחלקים לצוותים חדשים ואתם הולכים לישון קמים ב3 וחצי בערך ומתחילים את היום ב4 וקצת.
טיפ שלי החלק הראשון שזה השקים הוא בערך שעה והוא החלק הקשה ביותר שכל המטרה שלו היא לייאש אבל לא להתייאש לא משנה מה! תגיד לעצמך אני עובר את זה ואני צנחן! כל ההמשך זה פחות קשה אבל גם מעייף מאוד..
תן הכל אחי!
נתראה בבא"ח (למרות שאני מתגייס ביולי)
ישן 12-06-2007, 23:12
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "גיבוש צנחנים ודובדבן ב21 כמה שאלות ועוד מישהו הולך?"

כמובן שעדיף להגיע עם כושר...האם אתה יכול לעבור את הגיבוש ולהתקבל בלי זה? מלא אנשים פה שאני משער כן היו בגיבושים האלה אומרים שכן, אז כנראה שכן.

אבל תדע שלא הכל אפשר לעשות רק עם כוח רצון. אין כזה דבר שבלי כושר תגיד לעצמך "אני רוצה את זה!!" ואז תעשה את ה2000 ב7 או אפילו 8 דקות, אם הזמן שלך זה 9:30 ועוד אחרי זה אתה מתעלף.

כוח רצון זה רק חלק אחד של המשוואה, דרושה עבודה קשה (בצורת אימון לפני הגיבוש) כדי לעבור (עם תוצאות וזמנים טובים) את הגיבוש.

עכשיו צריכה להשאל השאלה, האם יותר חשוב לבוחנים הקטע של כוח רצון ומנטליות של "לא מוותר" או ספורטאי מצטיין? אני נוטה לחשוב ששניהם, אבל באיזה פרופורציה אין לי מושג.

בכל זאת, לא חושב שחידשתי למישהו משהו עם ההודעה הזאת...שיהיה בהצלחה.

ישן 13-06-2007, 07:11
  Slashy Slashy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בנוגע לגיבוש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "גיבוש צנחנים ודובדבן ב21 כמה שאלות ועוד מישהו הולך?"

שמע אני עשיתי את הגיבוש לפני קצת יותר מחודש, לי אישית לדוגמא לא היה מבחן בר אור .
אבל מה שכן , בגיבוש קורעים אותך פיזית ואז בודקים אותך מנטלית .
עכשיו , ברור שאם אין לך כושר אתה נשבר יותר מהר והלחץ המנטלי עלייך גדל .

כי לדוגמא בשקים , אם כולם מגיעים ומחכים רק לך , אז המפקד יכול להגיד וסביר להניח שהוא יגיד לכולם להרים את השקים באוויר וזה מאוד כואב ומתיש ואז הלחץ הוא עלייך כי אתה מעקב, אבל אל תיתן לזה להשפיע עלייך , המסר הפסיכולוגי שצריך לעבור לך בראש בזמן הגיבוש זה "אם כל האנשים שעומדים מולי לא פרשו , אין שום סיבה שאני יפרוש ", קח איתך שעון ותשים לעצמך טיימר של 5 שעות , ותדע שזה רק 5 שעות ואתה עובר את זה גם אם זה יגרום לך לחזור על האלונקה (ותאמין לי שלא תחזור על האלונקה המפקדים דואגים לך) .

תדע לך , אם אתה רוצה אתה עובר ! הכל תלוי מנטלית , השאלה האם תעבור עם נתונים גבוהים , היה איתי מישהו בגיבוש שהוא אדם מאוד גדול 2 מטר וגם מאוד רחב וכבד והוא עבר את הגיבוש , נכון הוא לא רץ תמיד והוא במתח נפל תמיד ראשון ומאוד הקשה אבל הוא עבר !

תעבור את השקים , ומשם אלוהים גדול , תעבוד על גמישות לי זה הכי הפריע הרבה יותר מהיכולת לרוץ , שהגוף נתפס לך באמצע הזחילות גם אלוהים לא יעזור לך .

נערך לאחרונה ע"י Slashy בתאריך 13-06-2007 בשעה 07:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר