לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2007, 07:07
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בחברון, אחרי ביקורם של הפרובוקטורים השמאלנים, נהרג ערבי שניסה לחטוף נשק של חיילים

שמאלנים של ארגון שלום עכשיו מבקרים בחברון:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3408951,00.html
ציטוט:

חברון: פלסטינים יידו אבנים לעבר אוטובוס "שלום עכשיו"

פלסטינים יידו אבנים לעבר אוטובוס של פעילי "שלום עכשיו" בתום ההפגנה שקיימה התנועה בחברון. לא היו נפגעים. אבנים הושלכו גם לעבר ניידת משטרה.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1117900
כוח צה"ל שפעל הלילה בעיר חברון, ירה למוות בגבר פלסטיני. זמן קצר לאחר השעה שלוש לפנות בוקר, דיווחו מקורות פלסטינים על האירוע. לדברי הפלסטינים, ההרוג היה בן 67 והוא נורה מטווח קצר, לאחר שהחיילים נכנסו לביתו. מהירי נפצעו גם אשתו, ועוד שלושה אנשים ששהו בבית.

בצה"ל אומרים כי כוח מבצעי פעל הלילה בעיר חברון נגד פעילי טרור, וכי ההרוג ניסה לחטוף את נשקו של קצין צה"ל במטרה לפגוע בחיילים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 06-06-2007 בשעה 07:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 10:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
עלית עליו, מתי...:)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הכול תוצאה מזה שבן אדם לא מגיע לבית הכנסת"

אני הייתי בבית כנסת בפעם האחרונה, בבר מצווה של בן דוד שלי לפני כמה שנים (ואני די בטוח שלא
היית מקבל את אותו בית כנסת קונסרבטיבי כבית כנסת, בכל מקרה...) - והדבר לא שינה לטוב או
לרע את עמדותיי בנוגע לעניינים מדיניים, דתיים, כלכליים וחברתיים במדינת ישראל. הגעה או אי-הגעה
לבית כנסת, אינה תופעה שראוייה לגנאי או לשבח. זו בחירה אישית של אדם, שלא אמורה להשפיע
כהוא-זה על עמדותיו בנושאים השונים.

כל הרעיון של עירוב בתי כנסת בענייני מדינה, הוא שגוי מיסודו, ולא תורם לנו דבר. יריב אופנהיימר
הוא אדם שראוי לגינוי, לא בגלל הדרת רגליו מבתי כנסת, אלא בגלל שהוא מקבל כסף מגורמים זרים,
והפך תנועת שמאל לגיטימית פחות או יותר - ליישות עויינת לתנועה הציונית, שגם עם מיקרוסקופ
לא ניתן להבחין בהבדלים בינה לבין תנועתו של אורי אבנרי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר