לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2005, 19:03
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
גם לי יש McAfee
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "עצה שלי אחי: תמשתמש ב MCAFEE אנטיוירוס חזק....."

תוכנה הכי חיה שיש.
העדכונים שלו די ארוכי טווח (בערך שבוע). גם אם זה נשמע הרבה, (לעומת NAV חד ליום יומיים או Kaspersky כל שעה) McAfee מקבלת את הוירוסים החדשים (מה שKaspersky לפעמים מקבל באיחורים), וכל וירוס שיש הMcAfee מוצא ישר ומוחק. זה אחרי שהיתי כמה שנים עם נורטון.
נוסף לזה אני עובד עם FireWall של ZoneAlarm גירסה 4.5, כי היא הכי קלה והכי נוחה. אחרי שבוע היא לומדת הכל ואתה לא צריך להתעסק איתה, היא אפילו מוחקת לי קבצי אינטרנט זמניים.
התוכנה השלישית שלי היא ה Ad Aware - שמוצאת את כל הקבצים הפולשניים, וגם מתעדכנת בתדירות טובה, אבל אני לא מפעיל אותה ברקע.
בנוסף אני משתמש גם עם System Mechanic 5, והוא מנקה לי קבצים חסרי תועלת ורגיסטרי דפוק או מיותר, מסדר את הStart Up, ומסדר את הזכרון לפעמים. (כאשר אני יפרמט את המחשב בפעם הבאה אני יעשה System Snapshot, ואז אני תמיד יוכל לחזור למצב ההתחלתי עם יהיה בעיה. וכל חודש אני יעדכן את הSystem Snapshot, כדאי שאני לא יחזור יותר מידי אחורה, או לפני התקנה של משהו מסוכן.

ציונים
McAfee - 4\5
ממש טובה במציאת וירוסים, אבל קצת איטית בחיפוש, וצורת העדכון מהאינטרנט קצת מסורבלת. בכללי מומלצת מאוד, במיוחד למי שהKaspersky עושה בעיות.
ZoneAlarm - 5/5
תוכנה מושלמת, שום בעיה אפילו לא האקר אחד או משהו זדוני אחר, מסדר הכל בשקט בלי להפריע, רק במקרים של תוכנה חדשה שעולה במחשב הוא שואל על הרשאה, את השאר הוא עושה לבד.
Ad Aware 4.7/5
ממש מצוינת מוצאת את כל הסוסים הטרוינאים וכל הספיים למיניהם, יש לה גם תוכנה כמו פיירול שמראה מה רץ ברקע, והיא לא משהו, כאשר היא תיהיה טובה ומוכנה (ומן הסתם שתיהיה קלה) התוכנה תקבל את המלא הכוכבים.
System Mechanic - 4.5/5
תוכנה מצוינת עם הרבה מאוד אפשרויות. חסר לה מחיקה System Information Files, או ביטול השימוש בתיקייה (פעם ביטלתי את השימוש בתיקייה עם תוכנה כל שהיא), לפעמים קצת עושה בעיות וגם כבד, אבל היא לא תוכנה של On-Line ולכן אני מפעיל אותה פעם ב והיא עושה את העבודה על הצד החלק. הגרסה החדשה מחפשת מאוד לאט והמחיקה שלה איטית עוד יותר.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר