לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 14:07
  PinkiAndTheBrain PinkiAndTheBrain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PinkiAndTheBrain שמתחילה ב "אגוז"

קודם כל אני מודה לכם על התגובות ומצטער על הניסוח הגרוע שלי.
עכשיו לעניינו אנו:
ה"סיכון" הוא שאני למעשה מעדיף ת'הגדוד של הצנחנים על הגדוד של גולני.
לגבי השאלות שלכם:
אכן דרגתי את גולני גבוה במנילה.
לפי מיטב הבנתי אם אני אקבל תשובה חיובית מהצנחנים עוד 30 יום, בלי באלגנים אני אאלץ להתגייס לצנחנים.
אני בכושר סביר ואני מתאמן גם בכושר קרבי, אבל אני לא איזה רמבו.

השאלה שלי היתה אם היא אפשר לנסות לדבר עם מדור סיירות שיארגנו לי ראיון לאגוז או משהו אחר, למשל שמעתי ממישהו שיש דרך להגיע לאגוז דרך התנועה הקיבוצית, רק שאני לא בדיוק קיבוצניק.
יש פה מישהו שמכיר איזה שיטה לקבל ראיון?
כל מה שאני מבקש זה ראיון, אני לא מבקש ליהיות מקובל אוטומטית לאגוז.

שוב תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 15:24
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yoslavik שמתחילה ב "מה מוזר פה?"

הגיב פה איזה מישהו בפעם האחרונה שזה עלה, ואמר שכולם עוברים (יעני מתקבלים) את הראיון הזה וזה הכל שטות שנועדה למשוך מלש"בים לחטיבה.

ומה מוזר? מוזר שעפ"י ראיון בלבד הם יכולים להחליט שבנאדם X מתאים למינימום פלחה"ן... הרי הוא יכול לסיים את הגיבוש ולהיות הכי גרוע שם ועדיין להתקבל לפלחה"ן לפי מה שכתוב שם. זה נשמע לי לא רציני... מבדק אמיתי כולל גם גיבוש וגם ראיון שבשניהם הבנאדם צריך להצליח ולהיות טוב כדי להתקבל. קשה לי להאמין שבנאדם יכול להבטיח לעצמו מקום ביחטיו"ת רק ע"י ראיון. בראיון מאוד קל ליצור רושם טוב... בגיבוש זה יותר קשה. גיבוש זה ממש לא דבר קשה לסיים אם אתה רק בא בשביל לסיים... גיבוש הופך להיות קשה שאתה מתאמץ ומשקיע ומנסה להצליח יותר מאחרים.
ישן 11-05-2007, 16:36
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
לכל האנשים הקטנים עם הצל הגדול
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "הגיב פה איזה מישהו בפעם..."

לכל האנשים הקטנים עם הצל הגדול:
מי שחושב שהוא מעדיף את הגדוד של צנחנים על הגדוד של גולני, או שהוא מפחד מהסיכון של ליפול לגדודים של גולני בגיבוש יחטיו"ת, למרות שהניסיון הצבאי שלו מסתכם בחצי שיחה עם מישהו ששירת לפני 30 שנה ובאיזה תרגיל מונפץ של פשיטה ב"אחריי", אני באמת ממליץ מראש לא להתגייס לחטיבת גולני. עדיף לכם לנסות את דובדבן או אחת מהיחטיות של הצנחנים/נח"ל, שכן גם בגבעתי שורצים ערסים ומיני שולי החברה הישראלית.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 11-05-2007 בשעה 16:40.
ישן 12-05-2007, 15:32
  PinkiAndTheBrain PinkiAndTheBrain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PinkiAndTheBrain שמתחילה ב "אגוז"

תודה על כל התגובות, וככה:
לyoslavik: זה באמת נשמע כמו תרגיל השבחת גדודים.
לgolani_2: אני לא מזלזל בגולני, לדעתי כולם שם גברים אחד אחד, והם החטיבה המועדפת עלי אחרי הצנחנים.
לSir Sebastian: "הקשית לשאול". קשה להסביר למה אני רוצה אגוז, בדיוק כמו שאני מניח שלרוב האנשים פה קשה להסביר למה הם אוהבים את חברה שלהם. בכל אופן, אחרי מחשבה ארוכה, אני מניח שהגורמים שאני רוצה במיוחד אגוז, זה בגלל היעוד שלהם שמאוד מדבר אלי (הסוואה, מערבים, היחידה המיוחדת ללוחמה בחיזבאללה וכו'...) וגם העובדה שכיום הן אחת מהיחידות שעושות הכי הרבה, אפשר גם לראות שבמלחמה האחרונה מתו להם הרבה מאוד חברה (לא עלינו).

אין פה אף אחד שמכיר איזה דרך ללחוץ על מדור סיירות שיתן לי ראיון אגוז? אני לא מבקש להתקבל ליחידה אלא מבקש להיבדק כמו כלום. העובדה שמשקפים שגורמים לי ליהיות פסול אגו"ז זה אבסורד. הרי באגו"ז מותר ליהיות עם משקפים, ומה גם שסיימתי גיבוש חובלים, ועברתי לפני כמה ימים גיבוש צנחנים (שמאוד דומה ליום סיירות). אני יוצא בהרגשה שהצבא סתם מקשה על בעלי משקפים.

נערך לאחרונה ע"י PinkiAndTheBrain בתאריך 12-05-2007 בשעה 15:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר