לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 19:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
קנייה מחשב חדש מ"חבר" עם יציאתagp כמובן עם חנות מחשבים ולמה? ולמה pci-e עולה יותר...

שמעתי סיפור מדהים ורציתי לשתף אותכם, קרוב משפחה שלי קונה מ"חבר" שלו שיש לו חנות מחשב חדש.
לא שאלתי אותו יותר מדי שאלות, נאמר לי שהלוח אם מגיע עם agp ולא pci-e. למה אתם שואלים את עצמכם? (אני גם שאלתי את זה) ההסבר של אותו חבר: pci-ex יקר יותר מ agp. סביר להניח מעבד אינטל חד ליבתי בנוסף, על זה נאמר עם חברים כאלה מי צריך *******.

אחרי זה אותו קרוב שלי אמר,שיקנה רק ממנו כי הוא "אמין" לדבריו.
מה אני יגיד לכם אין גבול לבושה של בעלי עסקים פשוט ועוד ל"חברים" שלהם.
הסברתי לו הכל על ה agp וה pci-ex ומה היום רץ בשוק, אך הוא לא האמין לי ובחר בהסבר של "חבר" שלו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 21:14
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "קנייה מחשב חדש מ"חבר" עם יציאתagp כמובן עם חנות מחשבים ולמה? ולמה pci-e עולה יותר..."

מה הבעיה? זו שאלה של מחיר ושל השימוש במחשב. למרות שלמטרות של גרפיקה, עריכת וידאו, ותוכנות "כבדות" ב-CPU יש לי מחשב עם מעבד E6600 זיכרון 2GB 800MH וכרטיס מסך X1950, שעלה קרוב ל-9K , הרי כשהייתי צריך מחשב להדפסות ועבודות OFFICE - הרכבתי מחשב מלוח אם הזול ביותר, ספק זרם ג'נרי, זיכרון 512 הזול ביותר ומעבד פרסקוט....על החבילה קיבלתי עודף מ-700 ש"ח, והמחשב הוא אפילו OVERPOWR בשביל לקלוד מיסמכים, להדפיס ולהוריד מידע האינטרנט ואפילו EMULE רץ במקביל...
אז מה הבעיה? אם החבר שלך רק גולש באינטרנט מקבל EMAILS ומדפיס מסמך מפעם לפעם, (כמו שעושים רוב המישתמשים החובבים) אז מחשב חד ליבתי עם כרטיס מסך AGP מתאים לו בהחלט. הכל תלוי בשימוש וכמובן במחיר...
ישן 26-05-2007, 20:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "אתה מסכים שזה לקנות מחשב בלי..."

בדיוק מה שאני מתכוון, זה מחשב בלי עתיד פשוט חד וחלק.
אותה חנות מנצלת את החוסר ידע והביטחון של אותו לקוח בה לרעה.
אותו לקוח (קרוב משפחה שלי) בחר להאמין לאותה חנות ולחבר שלו בעל החנות, שמנהל אותה ולא לי.
יש איזה תקן אמריקאי,אירופי או בין לאומי לעניין או של החברות עצמן? אם אותו קרוב לא קנה את המחשב מאותה חנות עדיין אולי לתקן הבין לאומי הוא כן יאמין.
הייתי מפנה אותו לפורום חומרה שלנו,כי לי הוא לא מאמין ,אך הוא לא יאמין לפורום שלנו כנ"ל. למען האמת הוא מבקר איכות למען האירוניה בעניין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר