לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 23:57
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דניאל מ שמתחילה ב "איך לשמור על קשר עם חברים בצבא?"

עוד לא ממש התגייסתי (טוב, האמת שכן, אבל בכל אופן כרגע אני לא משרת) אבל כמעט כל החברים שלי התגייסו ואני יכול להגיד לך שעם החברים הבאמת טובים אתה תשמור על קשר ואת כל השאר אתה תראה מדי פעם ביציאות בימי שישי,כל פעם חלק אחר של החבורה כי לא כולם יוצאים בו זמנית.

יש לי חבר טוב בקורס טיס שפעם אחרונה ראיתי אותו לפני שבועיים, ולפני זה לפני בערך חודשיים-שלושה. אבל אנחנו עדיין בקשר ואני משתדל לדבר איתו כמה שיותר (בעיקר כי אני סקרן לדעת מה קורה איתו - 158 סיימו היום מילוט, כבוד! ). יש לי חבר נוסף במוד"ש שגם אותו אני לא רואה יותר מדי, אבל מדברים כמה שיותר, ומדי פעם הוא מתקשר אליי ב4 בלילה ושובר שמירה (השאלה זה למה אני ער ב4 בלילה :\), אפילו נסעתי אליו לאבטשים ביום העצמאות.

בכל אופן, עם החברים הבאמת טובים לא תנתק קשר גם אם תראה אותם פעם בכמה חודשים (שזה מקרה מוקצן). ובכל אופן יהיו את החברים מהצבא. כמו שהתחלת תיכון ולאט לאט נהיו לך חברים חדשים, גם פה אותו סיפור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2007, 13:18
  slimshady21 slimshady21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דניאל מ שמתחילה ב "איך לשמור על קשר עם חברים בצבא?"

טוב זה תלוי מאוד לאן אתה והם הולכים, אם אתה הולך ליחידה שטוחנים בה את התחת בקושי תתראה איתם אז לאט לאט תאבד קשר. נכון, כולם פה אומרים תתקשר ותסמס מדי פעם אבל בתכלס אתם יודעים שאי אפשר ככה לשמור קשר. נו נגיד הוא מתקשר לאחד החברים שלו אז איך השיחה תלך? :

-היי מה המצב?
-בסדר מה איתך?
-סבבה......
*רגע של שתיקה* .........
-וואי אתה יודע היום עשינו מבצע חילוץ 84 ב' , מה זה מגניב. אתה קולט יחידה אחת באו שם מהאגף הצפוני, ואנחנו מתקדמים מצד שני, היו לנו רובי M16 ו.......
*בינתיים הצד השני שומע: בלה בלי בלו...........*
- יו מגניב **פיהוק** ....... כן גם אצלנו במטבח היה סבבה, אני כזה בא לחתוך את המלפפון, ואז פתאום אני קולט שזה גזר חח...... הייתי מסטול לגמרי....
- כן אה....
* עוד רגע של שתיקה*
- טוב אה, יאללה אני חייב לזוז קוראים לי להתייצב פה במיפקד.** כששניהם כמובן יודעים שזה שקר**
- אהה כן גם אני צריך ללכת . ** כנ"ל**
- טוב ביי אחי
- ביי

טוב הבנתם את הקטע, כשלא מתראים כל כך הרבה זמן אין מה לעשות, פשוט אין על מה לדבר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר