לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2007, 11:30
  qwqwqw1 qwqwqw1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.06
בעיית סאונד ממש מוזרה

יש לי בעיה במחשב שפעם בכמה זמן יש כמה שניות שהגברת הסאונד מוגברת או מונמכת (גם כאשר היא נמצאת בהגברה מירבית), חשבתי בהתחלה שזה בגלל הונאמפ אך גם כאשר אני מפעיל מוזיקה בתוכנות אחרות הבעיה ממשיכה, מחקתי והתקנתי מחדש את הדריבר של הכרטיס (SBlive) ועדיין הבעיה קיימת.
הבעיה קיימת גם בהפעלת קובץ WAV ולא רק MP3
מה יכולה להיות הסיבה?

פרטים נוספים שלא הזכרתי ואולי חשובים :
מערכת הפעלה windows xp
יש ברשותי 2 כרטיסי קול פעילים אחד מובנה על הלוח אם ואחד פנימי שבשניהם אני משתמש, כיוון ויש ברשותי 4 רמקולים אני מחבר אותם לכרטיס שלא מובנה. הבעיה קיימת גם בכרטים השני
במחשב מוגדר כברירת מחדל כמובן הכרטיס שמחובר לרמקולים

תודה לכל העוזרים

נערך לאחרונה ע"י qwqwqw1 בתאריך 13-06-2007 בשעה 11:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2007, 20:55

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי baryoni שמתחילה ב "" אי אפשר לשני מלכים שימלכו בכתר אחד ""

קודם כל אני חייב לציין שפעם זה עבד ללא בעיות

דבר שני זהו דבר ידוע לחבר כמה כרטיסי קול למחשב אחד (זה לא המצאה שלי) יש מלא תוכנות שתומכות בכמה כרטיסים וינאמפ היא אחת מהם, בנוסף שתי הכרטיסים מנגנים ביחד לעיתים רחוקות,
אם אתה תוהה לעצמך "למה אני צריך את השטות הזאת?", אז לכרטיס קול אחד מחוברים אוזניות, ולשני רמקולים, זה מונע הרבה סירבול והתעסקות עם החיבורים מאחורי המחשב, בנוסף אני ממקסס איתו כך שהמחשב משמש כמיקסר.
הונידוז תומך בזה בנוסף לעובדה שתקופה ארוכה של כשנתיים זה לא עשה בעיות.
חשבתי על 2 כיוונים אפשריים:
1. בעיה באחד מקבצי המקודדים - מצד שני הבעיה פעלה גם בקבצי WAV וגם בMP3.
2. בעיה בדריברים או באחד מקבצי המערכת - התקנתי מחדש את הדריברים וזה לא עזר ורציתי לבחון פתרונות נוספים לפני פירמוט.

תודה על התגובה אבל נראה לך שיש משהו אחר שיכול לפתור את הבעיה מלבד לנתק כרטיס אחד?

נערך לאחרונה ע"י qwqwqw1 בתאריך 13-06-2007 בשעה 20:57.
ישן 13-06-2007, 22:14
צלמית המשתמש של baryoni
  baryoni baryoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.07
אומנם אתה צודק ...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי qwqwqw1 שמתחילה ב "קודם כל אני חייב לציין שפעם..."

אבל בשביל שהעסק הזה יסתדר כמו שצריך, אתה צריך בין היתר להיכנס להגדרות הקול בביוס ולאפס אותן להגדרות ברירת המחדל. (בנוסף בדוק שהדרייברים של 2 כרטיס הקול תקינים ומעודכנים).

השאלה האם אתה מרגיש בנוח עם זה?

אם כן, אז תן לי פירוט (-- מלא בבקשה! --) על: לוח האם, יצרן ביוס והדגם, כרטיס קול (המובנה)
לשם כך, תוכל להיעזר בתוכנה לזיהוי חומרה דוגמת EVEREST וכו'.

הערה: אם תוכל גם כן להציג כאן צילום מסך של דף הביוס הראשי (באמצעות מצלימת פלאפון) זה די יעזור - אבל לא חובה.

דבר נוסף, ייתכן ששיחקת עם ההגדרות של הסאונד במחשב (מיקסוסים וכו') יותר מידי.
ואם התקנת חבילת מקודדים חדשים (מה שנקרא All-iN-One), אז זה סיבך לך את העניינים והחליף דרייברים כאלה באחרים.
במצב כזה כל שעליך היה לעשות הוא להתקין רק את המקודדים החסרים לפי בחירה ורק אותם להתקין.

ישן 13-06-2007, 22:39

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי baryoni שמתחילה ב "אומנם אתה צודק ..."

אפשרות שהגדרות של המיקסוסים שינו את האופציה לא נראת לי הגיונית כיוון והמיקסוסים נעשים דרך תוכנה ולא דרך הויינדוז עצמו, מה שכן יכול להיות זה שבאג בתוכנה גרם להחלפת קובץ מערכת כך שמצב של סאונד שעולה ויורד (יש אפשרות כזאת אם אני לא טועה) נשאר גם לאחר יציאה מהתוכנה - לדעתי הסבירות נמוכה
אלה הפרטים שנראה לי רלוונטים מבחינת חומרה:
Motherboard Name PCChips M863G - לוח אם סיני לעיתים כאשר אני מחבר התקן יואס בי המחשב מופעל מחדש (לא קשור לקבצים במערכת הפעלה, כנראה בעיית חומרה), אפשרות נוספת שהעליתי על דעתי היא שיש בעיה בלוח האם שגורמת לבעיה.
C-Media CMI9739A/9761 @ SiS 7012 Audio Device PCI - כרטיס הקול המובנה 2 ערוצים שאילו מחוברים האוזניות (ניסיתי להפוך את החיבורים גם בו יש את הבעיה של הקפיצות בסאונד).
SigmaTel STAC9708/11 @ Creative SB Live! 5.1 Sound Card PCI - כרטיס קול שמשמש ל4.1 רמקולים בחיבור אנלוגי

בביוס לא התעסקתי בהגדרות בכלל זמן רב לפני שהבעיה התחילה ובכלל בהגדרות הסאונד לא נגעתי מעולם- אם בכל זאת תרצה אני יעלה צילום מסך.

המקודדים זאת האפשרות האחרונה אם אני לא טועה שנשארה, אז ככה היום התקנתי מחדש מקודדים של MP3 כמובן שזה לא השפיע בנוסף לזה שמחקתי את הוינמפ והתקנתי מחדש (לוינאמפ יש מקודדים פנימים), בנוסף ניסיתי גם עם תוכנות אחרות. - האפשרות היחידה שחשבתי עליה היא תוכנה שמפעילה פילטר על הסאונד שיוצא בדומה לתוכנה VOBSUB שמדביקה תרגומים כתוכנה חיצונית(זה נשמע קצת לא קשור אבל אני מקווה שהבנת אותי, זה יכול להיות הגיוני)
כמו שבטח שמת לב את הדברים הפשוטים של התקנת הדריברים מחדש והחלפת החיבור כדי לראות שהכרטים לא נדפק כבר עשיתי, עכשיו אני קצת מתחיל להתפזר לכיוונים יותר הזויים כמו להאשים את הלוח אם הסיני שלי
ואופציות קצת יותר נדיריות כמו פילטרים וקבצי מערכת.

יכול להיות שאני ינסה להעלות את המחשב מדיסק של וינדוז ליב או מאיזה הארדיסק שנתקין עליו וינדוז בשביל לראות אם הבעיה מסתדרת או שזה בעיית חומרה ואני סתם חופר בתוך המחשב.

איזה מהאופציות נראות לך שיותר סביר שגורמות לבעיה?
אם אתה צריך עוד פרטים על המפרט תבקש ואני ישלח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר