לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 21:50
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
"המשטרה בודקת את האירועים"... כן כן, יופי !...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "ערבים ישראלים ירו זיקוקים בעת טקסי הזיכרון"

הצהרות ריקות מתוכן ומכל כוונה רצינית לחקור מי אחראי למעשים האלה .
מי שחושב שהמשטרה תשקיע יותר מדי מאמץ בלאתר את מי שביצע את זה משלה את עצמו !
אף אחד לא יגע בהם ואף אחד לא יקח צ'אנס "להדליק" אותם... הם תמיד עשו וימשיכו לעשות מה שהם רוצים שהרי הם הבעלי בית לא?
"ערבי ישראל" (שרק חלקינו עדיין מכנה אותם כך) לא שונים מאחיהם שמעבר לקו הירוק לא בדיעותיהם ולא במנטליות !
האינטרס היחידי שעדיין מונע מהם לחבור לאחיהם באופן מלא הוא כלכלי ואישי נטו !

תושבי כרמיאל וחיפה יכולים לכעוס ולמחות אך זה לא ימנע מהם כבר בשבוע הבא לשוב לאכול במסעדות ולערוך קניות בכפרים ובשכונות הערביות הסמוכים למקום מגוריהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2007, 09:06
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
להפסיק לשלם למתנחלים , גם הם לא חוגגים עצמאות .ולגרש אותם
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי zhhv שמתחילה ב "להפסיק את הביטוח הלאומי לשונאי ישראל"

תרגעו , גם אני חושב שזה מוגזם וצריך למצוא לזה פתרון , לא יכול להיות שביום כזה תהיה הפגנת שחמה ברבים ( מזל טוב למתחתנים אבל זה יום לא כל כך טוב להתחתן בו...)
מצד שני אל תשכחו שבזמן החגים שלהם ( והם 20% מהמדינה) שאמורים להיות ימי חג לאומיים גם אנחנו לא מפגינים רגישות יתרה . ( דמוקרטיה זה : החלטת הרוב בהגנה על מיעוטים)
אני מסכים עם הקודמים לי מפריע שהדוסים לא מכבדים את היום הזה ויותר מזה , מפריע לי שעד ההתכנסות המתנחלים ( שעשו כל מה שהם רצו כולל כיבוש והזרמת מליארדי שקלים לשטחים) היו אלו שקראו לעצמם " הציונים" "מלח הארץ" וכו' שכעסו על אי עמידה בצפירה ואי נתינת כבוד לגיבורנו הנופלים , הם אלו שכיום לא מוכנים לתת ולו קצת כבוד כי " פוס ולא משחקים , זה או החוקים שלנו או שאין כלום".

ושוב אני חוזר ואומר , צריך למצוא פתרון , בלי התלהמות ואלימות , לכך שיומיים בשנה ( לא מעניין אותי יום כיפור כמו שבכל מקום אחר בעולם יום כיפור לא חשוב לגויים וכמו שלנו לא חשוב הראמאדן) יום השואה ויום הזיכרון יהיו ימים שבהם לא תהיה שום שמחה פומבית.

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר