לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 15:45
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "סטודיו -ליטל- עבודה מוגמרת.."

אמרתי לך כבר שאני נהנה לפתוח אשכולות שלך.

הסט עצמו נהדר.
בתמונה הראשונה דווקא אהבתי את הדובי..
היה משתלב יותר לדעתי עם שיער אסוף בצמות - משהו יותר ילדותי ומתאים.

אני חושב שקצת הגזמת עם העיניים.
אין ספק שהעיניים מוסיפות המון לפריים, וזה ניכר בעיקר בשניה ובשלישית, אבל הראשונה היא "אובר".
קצת מעבר ל-"מציאותי". אתה רוצה לרקוד על הגבול הדק, לא מעבר לו.

בתמונה השניה הייתי רוצה לראות עוד טיפה פרטים מהחולצה באיזור העליון (כתף) שנושק לצוואר, חוץ מזה 10.

השלישית פנטסטית (!)
תאורה צבעים וקומפוזיציה במקום.
ריטוש מקצועי.

כל הכבוד.
אשמח אם תשלח לי בפרטי מספר אי סי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2007, 16:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "סטודיו -ליטל- עבודה מוגמרת.."

אממ, אני מניחה שככה אתה אוהב את זה, ובכל זאת אני אגיב:
קודם כל - הקונספט בתמונה הראשונה מטורף. ישבתי מרותקת. שום דבר לא מיותר: הדובי בדיוק במקום, השיער, האיפור, ההבעה, העריכה של העיניים, התנוחה של היד...
ראיתי כאן אישה צעירה שעברה המון בחיים שלה, ורוצה נורא לחזור אל הילדות והתמימות. ממש סצנה מסרט.
גם הקונספט של השלישית מתוק, ועובר יפה דרך החולצה, השיער, הפוזיציה והמבט.
[לשניה אין כ"כ קונספט מוגדר, אבל גם היא יפה מאוד.]
אהבתי מאוד את הסט.

מה שכן הפריע לי בשתי התמונות הראשונות (ולכן מבחינתי השלישית היא המושלמת, למרות שהקונספט של הראשונה הרבה יותר חזק) הוא הריטוש, שנראה מאוד לא מוקפד, לדעתי. בכוונה ריטשת לה גם את השיער בתמונה השניה, למשל? קצות השיער שלה ממש קיבלו את תחושת הריטוש - מין מריחה מרובעת כזו שכל מי שעבד עם הריטוש מכיר ולא-מחבב אותה, אני מניחה...
בשתי התמונות הריטוש החזק בפנים נתן תחושה של בובת פלסטלינה שלא עובדה עד הסוף ולכן מדי פעם היא לא מעוגלת לגמרי אלא טיפה מרובעת. בתמונה השניה האיזור של הצוואר עם קווצות השיער נראה כמו כפפת מנתח מקוּוֶצת.
הגבות בתמונה הראשונה סובלות ממריחה שלא קשורה לכלום.
אני בטוחה שאתה לא מרטש סתם ככה על השכבה הכללית, אלא משכפל אותה ומרטש את השכפול, או מרטש באמצעות מסיכה. למה לא מחקת את הריטוש בשיער בתמונה השניה (לפחות בקצוות שלו, כי בשיער עצמו זה נראה די מעניין), ובגבות בראשונה?
בתמונה הראשונה בחלק שתחת העין הימנית (שמאל של ליטל) יש מעבר חד בין צבע כהה לבהיר. זה נותן קצת תחושה של "עיגולים שחורים במקום עיניים", כלומר אובר-עייפות-מהעולם, מה שמתאים בהחלט לקונספט. אבל זה נראה כמו תוצאה של עיבוד חזק, ולדעתי איפור היה עושה את העבודה בצורה טובה יותר. (ואם זה איפור - העיבוד עשה אותו שיראה מלאכותי.)

זהו. מקווה שלא תתייחס לביקורת הזו כאל קשקושים של מי שלא מבינה בצילום סטודיו.
ישן 08-04-2007, 19:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

הצילום יפה מאוד.
עבודה טכנית טובה.
אישית, אני לא אוהב את הריטושים האלה, אבל זה אני.
שים לב במעבר בין הרקע הלבן לשיערות (במיוחד בתמונה הראשונה). אם אתה שורף את הרקע ב levels, תן לו מעבר גראדיינטי אחרת זה ישרוף לך את השיער ויראה כמו פיקסליזציה מגעילה (בפרינט זה מורגש יותר). תוכל לראות את זה בקלות בקובץ הגדול.

בשניה המבט שלה - משהו לא מסתדר לי.
יש לך במקרה דבר דומה כשהסנטר למטה יותר?

השלישית יפה.
אני מאוד נזהר לא לצלם כשהמרפק מולי. זה בד"כ יוצא מאיזור הפוקוס והשומנים ביד נופלים ונראים גדולים (מגדילים את היד).
זה דורש תיקון פוטושופ קשה.
אם כבר צילמת את המרפק, תן ספייס מצד ימין כדי שנראה את גבול היד, שלא תראה שמנה בצורה אינסופית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר