לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2007, 00:04
  MasterDC MasterDC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.04
גיבוש טייס מרץ 07

שלום לכל חברי הפורום.
רציתי להודות לכם על הדיונים המעניינים, המאמרים המועילים והתשובות הרבות. כל אלה עזרו לי לא מעט.

עכשיו, בקשר לגיבוש טייס הבא, בתאריך ה 25.3, רציתי לשאול כמה שאלות, אשמח לשמוע מה דעתכם.

א' - את הגיבוש עושים עם נעליים שמביאים מהבית, או נעלי צבא שמקבלים במקום? אם האפשרות הראשונה היא הנכונה, רציתי לדעת מה דעתכם על לעשות את הגיבוש עם נעלי ריצה טובות ודי חדשות, שנקרעו קצת בצד הפנימי של 2 הרגליים. 2 חורים קטנים, שלא מפריעים לי בכלל בריצות רגילות, אבל אולי יפריעו בגיבוש. אני חושש לכניסה של הרבה חול. מה דעתכם?
ב' - ידוע שלא טוב לרוץ מיד לאחר ארוחה, ולכן רציתי לשאול אתכם איך מסתדרים בגיבוש מיד לאחר ה"ארוחות", במיוחד לאור העובדה שבגיבוש טייס הזמן המוקצב לארוחה הוא 7 דקות. כלומר, אם טוחנים מהר, לא נהיים "כבדים" מדי לריצה?
ג' - שאלה אישית יותר, לאלו מכם שכבר היו בגיבושים בעבר. רציתי לדעת איך הסתדרתם עם אותם החבר'ה שבמשימות הכיתתיות פשוט לא סתמו את הפה, ובלבלו ת'מח כל הזמן, במטרה להתבלט מול המפקד. אני בטוח שאתם יודעים למה הכוונה. סתם מסקרן אותי.
ד' - בקשר לאלונקות במסעות, ידוע שרצוי להיות מתחת לאלונקה כמה שיותר, אך שאלתי את עצמי האם יכול להווצר מצב שבו הרבה מהכיתה רוצים להיות מתחת לאלונקה, ככה שגם אם אני ארצה, לא תהיה לי אפשרות כזו?
ה' - שאלה חשובה. קראתי מאמר או שניים על הגיבוש שבהן המחבר כותב על כמה חשוב להיות יצירתי ומקורי בגיבוש, דבר שנשמע הגיוני ומובן. אך בהדגמות הוא כתב שלמשל במשימה של בניית מגדל מאבנים, הוא שם שתי אבנים על עץ, התיישב במקום וחיכה עד סוף המשימה, ואז הסביר למפקד שהמגדל שלו הוא הכי גבוה.. השאלה היא מה לדעתכם הגבול בין יצירתיות לבין חוכמולוגיות. מקווה שהבנתם את השאלה.

תודה מראש לכל המשיבים, ושיהיה בהצלחה לכל המתגבשים!
דוד

נערך לאחרונה ע"י MasterDC בתאריך 25-02-2007 בשעה 00:14. סיבה: שאלה נוספת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 02:02
  adam2020 adam2020 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MasterDC שמתחילה ב "גיבוש טייס מרץ 07"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MasterDC
שלום לכל חברי הפורום.
רציתי להודות לכם על הדיונים המעניינים, המאמרים המועילים והתשובות הרבות. כל אלה עזרו לי לא מעט.

עכשיו, בקשר לגיבוש טייס הבא, בתאריך ה 25.3, רציתי לשאול כמה שאלות, אשמח לשמוע מה דעתכם.

א' - את הגיבוש עושים עם נעליים שמביאים מהבית, או נעלי צבא שמקבלים במקום? אם האפשרות הראשונה היא הנכונה, רציתי לדעת מה דעתכם על לעשות את הגיבוש עם נעלי ריצה טובות ודי חדשות, שנקרעו קצת בצד הפנימי של 2 הרגליים. 2 חורים קטנים, שלא מפריעים לי בכלל בריצות רגילות, אבל אולי יפריעו בגיבוש. אני חושש לכניסה של הרבה חול. מה דעתכם?
ב' - ידוע שלא טוב לרוץ מיד לאחר ארוחה, ולכן רציתי לשאול אתכם איך מסתדרים בגיבוש מיד לאחר ה"ארוחות", במיוחד לאור העובדה שבגיבוש טייס הזמן המוקצב לארוחה הוא 7 דקות. כלומר, אם טוחנים מהר, לא נהיים "כבדים" מדי לריצה?
ג' - שאלה אישית יותר, לאלו מכם שכבר היו בגיבושים בעבר. רציתי לדעת איך הסתדרתם עם אותם החבר'ה שבמשימות הכיתתיות פשוט לא סתמו את הפה, ובלבלו ת'מח כל הזמן, במטרה להתבלט מול המפקד. אני בטוח שאתם יודעים למה הכוונה. סתם מסקרן אותי.
ד' - בקשר לאלונקות במסעות, ידוע שרצוי להיות מתחת לאלונקה כמה שיותר, אך שאלתי את עצמי האם יכול להווצר מצב שבו הרבה מהכיתה רוצים להיות מתחת לאלונקה, ככה שגם אם אני ארצה, לא תהיה לי אפשרות כזו?
ה' - שאלה חשובה. קראתי מאמר או שניים על הגיבוש שבהן המחבר כותב על כמה חשוב להיות יצירתי ומקורי בגיבוש, דבר שנשמע הגיוני ומובן. אך בהדגמות הוא כתב שלמשל במשימה של בניית מגדל מאבנים, הוא שם שתי אבנים על עץ, התיישב במקום וחיכה עד סוף המשימה, ואז הסביר למפקד שהמגדל שלו הוא הכי גבוה.. השאלה היא מה לדעתכם הגבול בין יצירתיות לבין חוכמולוגיות. מקווה שהבנתם את השאלה.

תודה מראש לכל המשיבים, ושיהיה בהצלחה לכל המתגבשים!
דוד

א. עם נעליים מהבית
ב. מסתדרים
ג. ראה תשובה ב'
ד. ראה תשובות ב' ו-ג'
ה. אל תעשה את זה, פשוט אל!

משהו אישי שאני חש צורך להוסיף: פעם אמרו לי, תהיה עצמך אלא אם כן זה פאדיחה...
ישן 25-02-2007, 09:22
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MasterDC שמתחילה ב "תודה."

בזמן הארוחה אתה עוצר את האוכל בגרון, ואז לאט לאט כל כמה דקות אתה משחרר קצת לקיבה, זה קצת קשה, אבל זאת טכניקה שמפתחים עם הזמן.
לגבי החבר'ה שמתפרצים כל הזמן, פשוט אחרי ששולחים אותכם לישון, תקומו ותאיימו עליהם עם הלדרמן שתשספו להם את הגרון אם הם ממשיכים, יכול להיות שתתקלו בקשיים והם ינסו להילחם בכם, אל תפחד לחתוך אצבעות, סה"כ במקרה הכי גרוע הם יהיו מכוננים.
האלונקה זה החלק הכי פשוט, כשהמ"כ לא מסתכל, תן לזה שאתה רוצה להחליף אותו בוקס קטן בכליות, אם זה לא עוזר, תן לו את הכת לתוך הרכה ותפוס את מקומו מתחת לאלונקה.

בהצלחה! D:

נ.ב
הכל גדר הצעה - בגדול פשוט...תסתדר. (מה עוד אפשר לעשות שם?)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 25-02-2007, 11:02
  nivi_3 nivi_3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MasterDC שמתחילה ב "גיבוש טייס מרץ 07"

חחחח אוקיי התפוצצתי מצחוק כשקראתי את השאלות שלך אבל נזכרתי שגם אני הייתי בדיוק ככה לפני הגיבוש שלי, אז אני אענה בשיא הרצינות לפי מה שאני עשיתי בגיבוש שלי:

א. את הגיבוש שלי עשית עם נעלי Saucony Grid Propel TR ואני יודע שזה לא אומר לך כלום אבל פירטט כל כך הרבה על הנעליים שהייתי חייב... ד"א מידה 46
אם הנעליים שלך בלויות מאוד ולא יחזיקו 5-6 ימים על הרגליים שלך לא כדאי לך לבוא איתם.. אני באתי עם נעליים שקניתי חודש לפני...
ב. יש 7 דק' לאכול, אתה צודק, ב-7 דק' האלה כל מה אתה אוכל זה 2 פרוסות לחם, קצת ממרח חומוס (לא, זה לא חומוס, אבל ככה כתוב אז נתווכח?!) ובמקרה הטוב שהחליטו לפנק אותכם בתוך מנות הקרב יהיה לכם גם שעועית ברוטב עגבניות וגולש שכנראה סבא שלי בישל כשהוא שירת בפלמ"ח.
אז, כן, רצים אחרי הארוחה כמו שצריך אם צריך אבל אל תדאג, לא ראיתי עוד בן אדם שהרגיש כבד מ-2 פרוסות לחם עם שעועית, גולש אההה ומנת השף - טונה...
ג. החבר'ה האלה זה באמת מכה... יש שאלה והם תמיד יגידו את התשובה הכי פלצנית שיש.. "כן אני הייתי רץ אפילו 600 ק"מ עם אלונקה לבד אם הפצוע שעליי נפל ממטוס בגובה 24765 רגל ולא קרה לו כלום כי הוא פתח מצנח תרמי, ואז הייתי גם עושה לו ניתוח לב פתוח בזמן הריצה כשהוא באלונקה" ואז אתה שואל "X, איך בדיוק תעשה את זה?!" והתשובה המטומטמת: "האנדרנלין בדם יעזור לי, אחרי הכל, לא מפקירים חבר בשטח..." צחק צחק, הגרמני עם התשובות האלה עבר..
ד. כן, תיהיה מתחת לאלונקה, תאמין לי שאחריי ריצת ספרינט בעלייה עם אלונקה על הכתף כולם מתחת לאלונקה ירצו להחליף.. אנחנו היינו בדיוק 8 ככה שהתחלקנו ל-2 רביעיות וכל פעם התחלפנו כל הרביעיה ביחד (תתחלקו מתחת לאלונקה ככה שמקדימה יהיו 2 באותו גובה וגם מאחורה....).
ה. מקוריות זה חשוב אבל הדפוק שעשה מה שכתבת לא בנה שום מגדל מאבנים..
תיהיה מקורי איפה שאפשר להתחכם, אני למשל הינו צריכים לבנות משהו נגד רוח ושמש אז פשוט לקחתי חצי אוהל סיירים (כל אחד מקבל חצי, אתה תראה) ודפקתי אותו לרצפה עם הפינים שלו בכל הפינות, הכי פשוט... יש אנשים הביאו אדריכל ומהנדס בשביל זה... ואני נחתי לי בפנים דפקתי נמנום של 10 דק'.. כיף חיים.. וגם המ"מ אהב את מה שעשיתי (הוא בא לבדוק אותנו בתרגיל הזה...)

זהו עכשיו אני אנצל כבר את המעמד ואני אמליץ על 5 דברים חשובים חשובים:
איזולירבנד - אי אפשר בלי, מילה שלי.
סכין יפנית - כשצריך אותה וכולם בלחץ, לשלוף אותה בהחלט מוסיף משהו לסוציומטרי.
אקילן - נגד שפשפות... פשוט מדהים...
חגורה צבאית או שחורה מהבית... ולא, לא בשביל המדים, זה בשביל הנשק שמקבלים שכל מה שקשור עליו זה איזה שרוך באורך של צמיד וזה צריך להיות לך סיבב הצוואר כל הזמן... פשוט מחברים את החגורה שהבאת מהבית עם 4-5 אזיקונים בכל צד שקנית בריקושט...
אזיקונים - לא רואה אותי מסיים את הגיבוש בלי זה... הבאתי איזה 25-30 אזיקונים ונשאר לי 1.... פשוט חובה לכל דבר זה עוזר...

שיהיה לך המון בהצלחה,
הכל בראש,
אפילו הטירטורים של הסמל בהקפצות בלילה....

נערך לאחרונה ע"י nivi_3 בתאריך 25-02-2007 בשעה 11:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר