לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר. ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח תעסוקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 14:02
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
קורות חיים

קורות חיים

שם: אלכס לוין

כתובת למכתבים: ת.ד. 6007 ראשון לציון

דוא"ל: alex@levin.name

השכלה:

­ בוגר אוניברסיטת בן גוריון בהיסטוריה של עם ישראל ובחינוך.

­ תעודת הוראה. מאוניברסיטת בן גוריון.

­ קורס דו שנתי למנהלי בתי ספר תיכוניים – אוניברסיטת בן גוריון.

­ ה"- בניין אוניברסיטת בן גוריון – המכללה הטכנולוגית.

­ אוניברסיטת בר אילן – לימודי M.A בתקשורת המונים.

­ אוניברסיטת חיפה – לימודי M.A בהיסטוריה של ארץ ישראל.

­ המכללה הטכנולוגית בבאר שבע – הוראת מחשבים (דו שנתי)

­ אורט מבוגרים –מנהל עסקים ( תלת שנתי)

­ המרכז לשלטון מקומי – מנהל ציבורי. ( שנה אחת)

­ משרד העבודה – מנהל ציבורי ( שנה אחת)

­ סיימתי מספר רב של קורסים והשתלמויות אחרות ויש לי מקסימום גמול השתלמות.

­ בעל תואר "אומן" במוסיקה.

ניסיון תעסוקתי:

יש לי ניסיון רב בתחום הנעת עובדים. ניהול צוותי עבודה גדולים. יש לי ניסיון רב בתחום יחסי עבודה, יחסי עובד מעביד. בתחום יחסי האנוש. הכשרת עובדים. יכולת לנהל משא ומתן עם גורמים שונים. ידע רב בגיוס משאבים. תקציבים. יש לי הכרות רחבה עם מוסדות ממשלה שונים. וכן עם ארגונים גדולים. אני בעל יכולות גבוהה של ניהול משא ומתן. יכולת עבודה תחת לחץ. יש לי ניסיון רב בניהול מערכות כספים גדולות. יש לי ידע רב בתחום יחסי הציבור, הפרסום, התעמולה, ניסיון בסחר בין לאומי ובייעוץ לחברות להשקעות במספר רב של מדינות. יש לי קשרים מצוינים במדינות הבאות: רוסיה, אוקראינה, ארמניה, אקוודור, בולגריה, פורטוגל, ניגריה, גרוזיה, רומניה, מונטנגרו, אלבניה, קובה, הודו וסין.

אני ממומחה בקידום עובדים. בשיקום מוסדות. בבניית מערכות קשרים. אני יודע לבנות הצעות תקציב. תוכניות עסקיות.להכין מסעות פרסום. גיוס תרומות. משאבים כספיים ועוד.אני מומחה בגיוס משקיעים לפרויקטים לאומיים. כמו כן מומחה בגיוסי הון בבורסות שונות בעולם וכן מבנקים.

אני מתמחה מזה 10 שנים בסחר במטוסים. חברות תעופה. במטוסים ללא טייס. בליווי חברות תעופה.בהקמת חברות תעופה. בפרסום ובקידום מכירות.במסחר במתכות. במסחר במזון ועוד.

מקומות עבודה אחרונים:

משנת 2000 ועד היום מנהל את חברת נוהר בע"מ חברה לפיתוח עסקים בחול ויעוץ בתחום פיתוח עסקים והשקעות בחו"ל, יחסי ציבור ועוד. כמו כן משנת 2005 מנכ"ל חברת התעופה ארמוויה ישראל. (חברת התעופה של ארמניה). כמו כן בעל שליטה של 25% מהמניות של חברת סקאי – מראו. חברה העוסקת בתעופה והרשומה בישראל.

1998-2000 מנהל של חברת אמיר לוויינים ולשירותי לווין.

משנת 1997 ועד היום עוסק במסחר בין לאומי במטוסי נוסעים. מטוסים פרטיים. סחר במסוקים. ניהול נציגויות של חברות תעופה.סחר בציוד צבאי. וסחר בחומרי גלם.

1997-1998 מנהל את חברת זנטריקס תקשורת לוויינים של חברת טלכור.

1978-1998 מנהל שלושה בתי ספר תיכוניים + חטיבת ביניים בהצלחה מרובה.

1975-1977 מהנדס פיקוח בתעשייה אווירית רמת"א באר שבע.

שפות:

אני בעל שליטה בשפות הבאות: רוסית, עברית, אנגלית ופולנית.

עבודות נוספות אותן ביצעתי במקביל:

1986-1980 מרצה במרכז ההסברה במשרד ראש הממשלה. בתחומי מדיניות. אקטואליה. וכן מדריך סיורים בארץ.

1980-1987 מרצה לתעודת הוראה במכללה הטכנולוגית בבאר- שבע ובאוניברסיטה הפתוחה בתחומים הבאים: שינויי התנהגות, המורה כמנהיג, תקשורת המונים, יעוץ ארגוני, מיקרו הוראה, תורת החינוך, שינויים במערכת החינוך, התנהגות התלמיד והמתמודדות עם בעיות משמעת, היסטוריה של עם ישראל.

1980-1985 מרצה בבית הספר לעבודה סוציאלית בבאר שבע בתחום יחסי האנוש, העובד הסוציאלי כמנהיג ועוד.

1981-1982 מנהל המחוז של האגודה לזכויות האזרח.

1992-1997 ממין מורים המעומדים לקורסי המנהלים מטעם משרד החינוך. כמו כן מנחה מנהלים חדשים ומכשירם לעבודה.

מנהל פורום החינוך בשנת 2005 ב- ynet.

1980-1981 סגן מנהל של אורט .

2000-2001 מרצה לתעודת הוראה לטכנאים והנדסאים בעמל פתח תקווה.

שונות:

צה"ל שרות ביחידה קרבית. אני נכה צה"ל מאז מלחמת יום הכיפורים. במילואים מרצה בחינוך ביחידת ההסברה של צה"ל. חייל מצטיין בסדיר ואף במילואים. (יש לי תעודות הצטיינות הן מהסדיר והן מהמילואים) וכן קבלתי תעודת הערכה מיוחדת מאלוף פיקוד הדרום על שרותי במילואים. היא הוענקה לי אישית על ידי אלוף פיקוד דרום.

אני מייסד הנח"ל החרדי יחד עם תת אלוף יהודה דובדבני.

קבלתי מספר רב של פרסים כגון איש השנה, העובד הנבחר, פרסי יצירה, פרס החינוך ועוד תעודות הצטיינות ופרסים רבים. בידי יש עשרות מכתבי המלצה של הממונים עלי במשך השנים. וכן מגורמים שונים שעבדו איתי או הייתי כפוף להם.

יסדתי 7 קרנות מלגות שונות לילדים במצוקה.

1980-1997 חבר כבוד של אגודת אומני ישראל מחוז הדרום.

מאז 1987 ועד היום אני חבר באגודת העיתונאים האקולוגיים שליד הקרן הבין לאומית לאקולוגיה ובריאות אקוסאן המסונף לאונסקו.

1992-1998 ניהלתי את מרכזי הגיור של מדינת ישראל מחוז המרכז. ניהול בהתנדבות. גיירנו כ 1600 נשים. גברים ובני נוער שונים.גיור אורתודוקסי בשיתוף עם הרב ישראל רוזן. הרב בקשי דורון וכן בשיתוף עם הרב דוד גרוסמן.

1992-1998 נשיא אגודת ילדים למען ילדים לעזרא לילדים במצוקה. בהתנדבות.

חבר המועצות מנהלים שונות.

הצגתי בעשרות תערוכות את עבודותיי האומנותיות בצילום.

1982-1988 שימשתי שופט בורר בדיני עבודה ברשות השיפוט של ההסתדרות הכללית.

כתבתי עד היום 17 ספרים שונים. כאשר המפורסמים הם: סיפורי מעברות, תצלומים חובקי עולם, חמישים שנות יצירה - סדרה על אומני ישראל, גישושים, בדידות, הרהורים, מקוה ישראל ועוד.

1986-1988 יועץ מיוחד במשרד החינוך לחינוך התיישבותי.

יש לי ניסיון רב ביותר בארגון השתלמויות. בהכשרת כוח אדם. בארגון טכסים. אני מומחה בתחום יחסי אנוש, מנהיגות, מיקרו הוראה, פתרון בעיות משמעת, תורת ההוראה ושינויים ארגוניים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר