לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2007, 11:30
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "אני מילאתי 5 צנחנים . ו-1..."

תראה אבל אתה לא הלכת לגיבוש...יכול להיות שזה מה שהשפיע פה..

דיברו על זה המון בפורום...אני לא מביא את המידע ממני..אי אפשר לקבל זימון לשניהם.
צנחנים היא לא חטיבה התנדבותית..היא חטיבה ממיינת..וכך גם הסטי"לים..
אתה לא יכול לעשות גיבוש לשניהם כי אתה לא יכול להתקבל לשניהם ואז להחליט מה בא לך..
יכול להיות ששלחו לך זימון לגיבוש בגלל שאתה לא הלכת לגיבוש צנחנים ולכן אין אפשרות שתתקבל לשניהם..
בכללי,אי אפשר לעשות גיבוש לשניהם..זה או זה או זה..
רפי,אם היית הולך לגיבוש צנחנים הייתי מדבר אחרת..אבל יכול להיות שבגלל שלא הלכת(ויתרת מראש על הגיבוש) שלחו לך זימון לסטי"לים כי ראו שאין אפשרות שתתקבל לצנחנים.אם הוא יסמן את שניהם ברמה 5 לא בטוח שהוא יקבל את שניהם..(במיוחד אם הוא יעשה גיבוש ויעבור אותו).

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 00:28
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "יש אפשרות לקבל גיבוש צנחנים ובנוסף גיבוש סטיל/דבור?"

אי אפשר!

עזוב אל תקשיב לרפי, אתה סתם לוקח סיכון... אם אתה מסמן את שלושתם אתה מקבל רק אחד!

תעשה מה שאני עושה, גם אני רוצה את 2 הגיבושים, מה שאני יעשה זה פשוט אני ממלא צנחנים\דובדבן 5 וסטי"לים 1 וכשיגיע הזמן למיונים אני יבקש ממדור צוות ים זימון למבדקי סטי"לים, פשוט מאוד... אין שום סיבה שהם לא יביאו לך. לעומת זאת זימון לגיבוש צנחנים יש סיבה שלא יביאו לך כי יש לזה ביקוש גבוה.

אז עזוב אחי, אל תעשה סיכונים ואל תקשיב לסתם ילדים באינטרנט שלא מבינים כלום... תעשה כמו שאני עושה, בהצלחה..

ישן 06-02-2007, 10:05
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
אספר סיפור קטן..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "יש אפשרות לקבל גיבוש צנחנים ובנוסף גיבוש סטיל/דבור?"

גם אני בתקופתך הייתי בדילמה גדולה..אפילו יותר מזו שלך.

החברים הלכו להכי קרבי..מגלן מטכל אגוז וכדומה..וכמובן שיש "לחץ חברתי".
אני איש ים..לכן רציתי להגיע ליחידה כלשהי בחיל הים..שעל מנת להגיע אליה צריך קודם כל לעשות גיבוש סטילים.
כאשר הגיעה המנילה..עדיין הייתי בהתלבטות, לכן סימנתי 5 צנחנים 5 דובדבן ו 5 סטילים. לא ידעתי שזה בעייתי.

לפני כחודשיים הבנתי שמשהו לא מסתדר..שלא ממש שלחו לי מיונים לאחד מהם, בדקתי עמוק בפנים ומבירורים הסתבר שאני אמור לקבל זימון לגיבוש צנחנים, אמנם באותו זמן כבר ידעתי שזה לא מה שאני רוצה..ממש כמה ימים לפני המיונים האחרונים של חיל הים התחלתי להפציץ אותם בטלפונים למדור סיירות, לביתן חיל הים, בפקסים וכו..וכמובן-איש מבפנים שעל ידי לחץ רב הצליח לשנות את השיבוץ מצנחנים ל"סטילים". זה היה המזל שלי.
אל תעשו את הטעות..תחילטו מה בא קודם..חי"ר או קרבי "קל" על ספינה.

חבר שעשה גיבוש צנחנים ולא עבר..קיבל מספר ימים לאחר מכן זימון לגיבוש סטילים, כדי שתהיה לו אופציה נוספת-יכול להיות שזה נוהל חדש-לתת עוד צ'אנס עם גיבוש אחר.

בכל אופן לא הייתי סומך על זה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר