לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2007, 00:55
  dandobin dandobin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.07
כמה שאלות לגבי 'חבצלות'

שלום, כבר שאלתי כאן בעבר לגבי פרויקט 'חבצלות', שלחתם אותי לבדוק ב'חיפוש' וכך אכן עשיתי, ובכל זאת יש כמה שאלות שנשארו לא פתורות מבחינתי ואשמח לקבל עליהם תשובה.

1. רק זה עתה סיימתי את כל תהליכי ה'צו ראשון' שלי. אני יודע שהפרופיל שלי הוא 97 והקב"א 55 וכמו כן אני ממוין לצוות אוויר. האם אתם יכולים להגיד לי האם אני מתאים טכנית לתכנית, לפחות על סמך נתונים אלו. חוץ מזה שאני חייב לעמוד בדרישות אוניסרסיטת חיפה, מה הם דרישות צה"ל עצמו?

2. שמעתי פה שאתם אומרים שיש 'חסרונות' לתכנית. אשמח מאוד לשמוע על כך. בעיני למשל קבע של 6 שנים ולימוד מזרחנות זה לא חסרון אלא אולי יתרון דווקא. אבל שוב, אשמח לשמוע אילו חסרונות אתם רואים בפרויקט זה.

3. נכתב שאחרי שמסיימים ללמוד הולכים לשרת 6 שנים ואז מתקדמים בסולם הדרגות? אתם יכולים להסביר לי על כך. אני מבין שאין כלל, אבל לרוב, ביאזו מהירות אני אוכל להתקדם בסולם הדרגות?

4. אני לומד במגמת ערבית וערבית מדוברת באופן פרטי. יתרון?

5. והכי חשוב. איך לאזעזל אני מגיע לזה? כמו שכבר אמרתי רק סיימתי 'צו ראשון' מה אני אמור לעשות כדי להתקבל ל'חבצלות'?'
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 04:10
  RedDevil18 RedDevil18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.06
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dandobin שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי 'חבצלות'"

1. הנתונים הבסיסיים שלך מספיקים בודאי לתחילת המיונים לתכנית. המיונים הם די ארוכים (בגדול: יום ארוך של מבחנים בכתב, כנס, מבחני מצב, ראיון אישי, מבד"קים), ואם עברת את כולם, אתה חלק מהפרויקט.
2. אין חסרונות. סתם, אני מניח שהחסרון העיקרי הוא שש שנים קבע עבור רוב האנשים. אם אין לך בעיה עם זה, אחלה.
3. בכניסה לקבע מקבלים דרגות סגן. לרוב מקבלים סרן אחרי 3 שנים, ורב-סרן רק אם תחתום קבע מעבר ל-6 הראשונות.
4. אם תתקבל, החל מסמסטר ב' תוכל לישון יותר שעות בזמן שהחבר'ה ישברו ת'שיניים עם הא'-ב' הערבי. חוץ מזה, אין יתרון במיונים - רוב האנשים בפרויקט (שני המחזורים הפעילים) לא למדו ערבית בתיכון.
5. סיכוי טוב שתקבל מכתב שמזמן אותך למיונים (את המיונים למחזור ג' כבר פספסת, כך שלא תקבל אותו לפני אוקטובר 07), אם לא - אתה יכול להציע את עצמך דרך מכתב ליחידת האיתור של אמ"ן.
ישן 06-02-2007, 08:48
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dandobin שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי 'חבצלות'"

1. נראה שאתה מתאים בעיקרון. מבחינת הצבא אתה צריך קב"א גבוה (אולי 54+) ומתאם קצונה גבוה. הפרופיל לא ממש משחק תפקיד כאן. סביר להניח שהם גם מחפשים אנשים עם רקע במזרחנות וערבית.

2. 6 קבע? בזמני (לפני שנה) זה היה 3... אבל אני לא האדם המתאים לשאול את השאלה הזאת. לדעתי זה מסלול מעולה (בוגר מגמת מזרחנות...) ועכשיו אני בעתודה ככה שההתנגדות של הרוב שעוסקת בקבע ארוך לא תקפה לגבי...

3. 3 חובה + 3 קבע ואחרי קצונה אתה ישר סגן (תודות לתואר) אז זה די דומה לעתודה-אתה אמור להשתחרר סרן.

4. זה לא יכול להזיק...

5. "אל תתקשר אליינו, אנחנו נתקשר אלייך". ככה זה עם המודיעין, אם אתה באמת מתאים אתה תקבל מכתב בדואר, אם אתה לא אז אתה לא. אתה יכול גם לשלוח פקסים ולעשות טלפונים ולהציק באופן כללי אבל זה לא יביא אותך רחוק לדעתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר