לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 23:05
  amir133 amir133 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.06
סליחה שלא עניתי קודם...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "..."

אין לי מושג מה זה פיינטברש...
בעיה נוספת, נראה לי שהאנטי וירוס שלי לא מתעדכן.
היה לי (לפני חודש וחצי בערך) AVG 7.1 ואז הם אמרו שהם שידרגו ל 7.5 ואני צריך להחליף כי עוד כמה וכמה ימים הם מעיפים אותו אוטומטית מכל המחשבים, משהו כזה. אז החלפתי. ואז ראיתי פתאום שהאייקון שלו שחור, והיה כתוב שיש בעיה שהוא לא מתעדכן. אז עשיתי לו UPDATE, אבל לא מזיז לו שאני לוחץ, הוא פשוט לא עושה כלום. ניסיתי לקרוא הסברים שלהם לגבי חומת אש (יש לי את הרגילה של ווינדוס) וזה לא עזר בכלל... אחרי מספר נסיונות החלטתי לחזור ולהתקין את AVG 7.1 הישן, אבל בהתקנה הוא כתב שיש שגיאה שהשרת לא מגיב בזמן, משהו כזה. אז שוב ניסיתי להתקין 7.5 עכשיו יש לי איזה אנטי וירוס של פנדה, והוא כותב לי שהוא עודכן ממש מזמן, לפני יותר מחודש, אבל הוא לא כותב שיש איזה בעיה או משהו כזה. שוב פעם כשאני לוחץ על UPDATE זה לא מזיז.
יש משהו שאפשר לעשות? משהו שצריך לעשות, או לעזוב הכל כי זה לא משנה?
סליחה על ההודעה הארוכה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 21:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
צילמת כמעט כל מה שצריך...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי amir133 שמתחילה ב "טוב ניסיתי פה משהו..."

ממה שאני רואה, חלונות עבר עדכון windows update בשעה 4 בצהריים, נכבה בכוח ונדלק חזרה בשעה 6 בערב...
היה נחמד אם היית מצלם יותר נמוך את הלוגים שנראה מה קרה לפני העדכון.
אבל כמו שזה נראה, קרה אחד מ-2:
1. המחשב מעדכן את חלונות, העדכון מעמיס על המעבד, המעבד מתחמם, כדי שהמעבד לא ייתפרק לך המחשב נכבה (הוא נראה דלוק כי עדיין יש נורות על המארז, אבל המחשב מעשית מכובה), עוברות שעתיים והמחשב מגיע לחום נורמלי ונדלק ב-6 בערב.
2. נפילת מתח חשמל.

לא נראה כאילו ההתכבות קשורה לווירוס או למשהו שמותקן אצלך על המחשב... הכיבוי התבצע ע"י גורם חיצוני.

ישן 11-01-2007, 23:04

אני נאלץ לחלוק
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "צילמת כמעט כל מה שצריך..."

(אל תהרוג אותי אם אני טועה, כי אתה הרבה יותר מבין בזה) אבל רק היום המחשב עבר עדכון של ווינדוס...
לעומת זאת הוא נכבה במשך מספר פעמים פעם אחר פעם, בימים אחרים שבהם לא התבצעה שום התקנה של עדכון. אני מניח שאתה מבין שהמחשב היה מכובה למשך שעתיים בגלל הזמן שכתוב שם. אז יכול להיות שהוא נכבה בזמן כתוב שם, ופשוט הדלקתי אותו אחר כך, כלומר זה לא שהוא היה גוסס (אבל עדיין דולק) והבריא (ואז הוא כתב לך את כאן את כל הרשימה הזאת)
אלא שהוא התכבה, השארתי אותו מכובה סתם ככה וכשרציתי הדלקתי אותו
(אני ממש מקווה שהבנת אותי כי קשה קצת לנסח את זה).
צילמתי קצת מכיוון שחשבתי שזה ישקול שוב פעם הרבה. עכשיו אני אצלם עוד.
התמונה הראשונה היא התמונה היותר כללית שרצית, ותמונה השנייה היא תמונה שנראית מפריעה כי יש הרבה שגיאות. בנוסף, רציתי להגיד שכאשר אני מריץ אנטי וירוס אז המחשב לא מתכבה. לעומת זאת כאשר אני שם את SPYBOT (בטח שמעת עליו- אנטי SPYWARE) אז המחשב כן עושה לי ריסט. זה אולי יכול לגרום לנו לחשוב שיש איזשהו וירוס או תקלה במערכת. אבל בנתיים תתייחס לתמונות ואז למה שאמרתי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה [IMG]
ישן 12-01-2007, 12:19
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אין לי סיבה להרוג אף אחד :)
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי amir133 שמתחילה ב "אני נאלץ לחלוק"

בכול-אופן, אמרתי מה שנראה הגיוני לאותו רגע... לפי התמונות שהעלית.

לגבי התמונה השנייה, נראה כאילו המחשב התחיל להתכבות כמו שצריך אבל חלונות לא סיים את פעולת הכיבוי, אתה בטוח שאין לך בעיות בחשמל? יש לך אחריות על המחשב? יכול להיות שמשהו נדפק בספק.

לגבי הודעות השגיאה, מחיפוש מהיר עושה רושם שזה נגרם בגלל האנטי וירוס של karspersky.
תנסה לעבור (זמנית) לאנטי וירוס אחר (AVG לדוגמה) ולראות את העניין חוזר על עצמו, אולי זה קשור לעובדה שהמחשב מתכבה...

לגבי הspybot, תמיד כשאתה מפעיל אותו המחשב נכבה? או שזה היה צירוף מקרים מעניין?

ישן 13-01-2007, 17:37

וואי איך עלית על הקספרסקי???
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אין לי סיבה להרוג אף אחד :)"

קבל סיפור (זה קשור לנושא אז אני אספר): היה לי בחצי שנה האחרונה בערך לא מעט אנטי וירוסים. קספרסקי היה ראשון. הטכנאי שהזמנו פעם החליט שהוא מעפן ושם לנו AVG 7.1. רק שאחר כך שמתי לב שהוא לא העיף את כל התוכנה, רק גרם לה שהיא לא תרוץ. ואז היה את כל מה שאמרתי לך עם השדרוג של AVG ובקיצור AVG לא עבד אצלי יותר על המחשב אז התקנתי AVAST שהוא אחלה. במחשב אחר ה AVAST מריץ ביחד איתו 7 או 6 תוכניות. פה הוא הריץ רק 4, ותמיד כשהוא עלה הוא כתב שהאנטי וירוס קספרסקי מפריע לו (ואני חשבתי "מה לעזאזל?! הוא אמור להיות מחוק") אז ניסיתי להסיר להסיר אותו דרך "הוספה והסרה של תוכניות", אבל הוא כתב שאני צריך לצאת ממנו לפני שאני מוחק אותו. אבל הוא לא פעל, אז לא ידעתי מה לעשות, וניסיתי למצוא ב MSCONFIG באתחול והוא לא היה. אז עשיתי משהו ב MSCONFIG ויצא שפגעתי בול בקספרסקי ואז הצלחתי למחוק אותו, והאבסט עבד טוב. עכשיו יש לי אנטי וירוס פנדה. בקיצור מה שאני אומר לך זה שקספרסקי כבר לא קיים אצלי על המחשב, אבל אני רואה שהתאריך זה ה 11/1. אני 90% שהעפתי אותו כבר לפני התאריך הזה. אני יכול לעשות משהו כדי שלא יהיו את כל השגיאות האלה, או שאולי זה לא הכרחי?
לגבי ה SPYBOT אני מנסה לבדוק אולי יש איזה סיכום לגבי הסריקות....
בכל מקרה, כשפנדה סורק את המחשב הוא לא נכבה...
ישן 17-01-2007, 17:21

אוקי, את הבעיה הזאת עוד לא ראיתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amir133 שמתחילה ב "עזרה בהתכבות מחשב"

עכשיו חזרתי והמחשב כבר דלק הרבה זמן כנראה.... הוא כותב לי במסך כחול שיש בעיה. להלן:

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.
NO_PAGES_AVAILABLE
If this is the first time
בלה בלה בלה הוא כותב להסיר HARDEWARE או SOFTWARE שהתקנתי (אגב, זה אומר משהו חיצוני כונן קשיח או תוכנה בתוך המחשב?)
ואז הוא כותב אם הבעיה מתמשכת להסיר צל ב BIOS ולהכנס ב SAFE MODE. ואז הוא כותב

Technical information
STOP: 0x0000004D (0x0000A97B,0x0000A97B, 0x000069DF, 0x00000000)

Begining dump of physical memory. Physical memory dump complete. Contact your system adminstrator or technical support group for further assistance.
אתה מבין משהו מההודעת שגיאה המוזרה הזאת?
אגב. זה כותב את הסימן ) לפני STOP אבל זה אמור להיות בסוף אחרי 8 האפסים.
מה לעשות?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר