לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2007, 23:53
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
כן...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ברנדה שמתחילה ב "ברור, זה היה זמני אבל! סדרות..."

1- גש לפורום תוכנה ותבקש/תחפש תוכנה שמשחזרת את תוכן הדיסק ואוליי אפילו תבקש מהם תוכנה שמשחזרת את ההארדיסק במובן הפיסי שלו (ככה בחורצ'יק אחד תאר זאת כאשר המצליץ על תוכנה ששיחזרה לו דיסק שקרס) - אקיצר בקש תוכנה שתעזור לך בנידון
2- בדוק את החיבורים לדיסק, תחליף לו רצועה - אם יש לך ספר (או שתחבר אותו עם הרצוע של הCD או למקום המקורב יותר לרצועה), תבדוק שהוא מקונפג וכמובן, תנסה לקלוט אותו מחדש דרך הביוס ..., מקסימום תנסה לקנפג אחרת ובמיוחד, תנסה לנתק כמה שיותר חומרה מהמחשב בזמן ניסיון ההרצה של ההארדיסק... (הרבה משתנים אבל שווה לנסות - רק תהיה זהיר)
3- תחבר אותו דרך מחשב אחר ...
4- אני מהמר ותמיד תענתי שכל העניין של חוסר זיהוי וזיהוי שגוי זה בגלל מערכת ההפעלה, תנסה להתקין אותו מחדש (תנסה רק לא למחוק כלום)

* אם זה היה דיסקט אז הייתי ממליץ לך לשלוף אותה החוצה ולהקות אותה מאט על השולחן ואז להחזיר אותה לתקליטור - אבל זה לא ככה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2007, 23:44
  johanan87 johanan87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ברנדה שמתחילה ב "התשמע קולי?! - בנושא הארד דיסק"

הי.

לא הכל אבוד - למעשה במעט מאוד מקרים פשוט אין דרך לשחזר את המידע.

***דבר ראשון***: נתק את ההארד דיסק מהמחשב! חשמל וכבל IDE. רק כך תהיה בטוח שהתוכן שלו לא ישתנה. כלל ראשון בשחזור מידע - אל תתן לשום דבר לכתוב על המידע הקיים. ככל שהמידע ישתנה יותר, יש פחות סיכוי שתוכל לשחזר אותו.

***דבר שני***: ישנן כמה תוכנות מומלצות מאוד בתחום השחזור.
המומלצת והמקצועית ביותר היא תוכנה מבין Ontrack בשם EsayRecovery Professional. כאשר השתמשתי בה לאחרונה (לפני שנה ומשהו) היא היתה בגרסה 6, אבל רוב הסיכויים שכבר יש משהו חדש יותר (זה לא משנה, גם 6 תעשה את העבודה). כמובן שכאשר תפעיל את התוכנה, יהיה עליך לחבר את הדיסק בחזרה למחשב לפני שתוכל לשחזר את המידע.
תוכנה נוספת, אם כי פשוטה יותר, היא Active Undelete.
ישנה גם Stellar Phoenix, אם כי היא גורמת לבעיות עם קבצים אשר שם הקובץ שלהם נכתב בעברית.
ובכלל, יש המון תוכנות לשחזור, אם כי רובן בתשלום (גם אלה שלמעלה עולות כסף).

ושני דברים לסיכום:

1. אל תשחזר את הקבצים אל אותו ההארד דיסק! זה מאוד לא מומלץ, ורוב התוכנות לא יאפשרו לך את זה גם ככה, אבל ליתר ביטחון :-)
2. כל המידע שלמעלה מתייחס למצב בו ההארד דיסק *תקין* פיזית (ז"א - לא עושה רעשים מוזרים לצורך העניין). אם יש לך חשש כי הוא לא תקין פיזית, זה לא יעזור, ובמקרה כזה שווה לשקול לתת אותו לשחזור מקצועי. שים לב ששחזור כזה עולה הרבה מאוד, וכדאי ללכת על זה רק עם מדובר במידע קריטי.
שני מקומות ששווה לבדוק: www.tictac.co.il וגם www.mitsy.com.

בהצלחה, ואם צריך דבר איתי.

ישן 17-01-2007, 00:08
  johanan87 johanan87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ברנדה שמתחילה ב "1. תודה רבה לכם, ידעתי שאתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ברנדה
1. תודה רבה לכם, ידעתי שאתם אנשים טובים! תודה רבה על כל התגובות. אני אנסה ואבדוק ונתפלל ונקווה לטוב.
2. אני לא אפתח כרגע את המחשב כדי לבדוק (זה לא משהו שאני רכשתי, אלא האקס והוא העביר לי אותו אחריי שנתיים של שימוש, אבל הוא תמיד היה בסדר ומעולם לא היו איתו בעיות) - בכל מקרה, אני מניחה שזה אכן WD.
3. אני מבינה שאולי לרוב בנות לא משחקות עם חומרה (ניחוש לתופעה שקרתה כאן), אבל אני בת, הכינוי שלי הוא "ברנדה" פור גאדס סייק. זהו. רק רציתי להבהיר את זה .
4. שוב המון תודה.
5. עכשיו אני אלך למרר בבכי עד שאדע בוודאות מה גורל ההארד דיסק ותוכנו.
6. תודה!

אני מתנצל.

אני דווקא תמיד שמח לראות בנות בפורומי חומרה - כמו שאמרת, זה די נדיר משום מה...

מקווה שתסתדרי :-)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר