לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2005, 16:08
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
עזרה אני נמצא באותו מצב כמוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Detsl2003 שמתחילה ב "האם כדאי לקנות מחשב חדש?"

אם היה לי כסף הייתי קונה מחשב... אין לי, לפחות לא כזה שאני יכול לוותר עליו... חשבתי להשקיע מינימלית משו כמו 2500 שקל בכמות כזו של כסף אתה קונה לך 2800+ 64BIT לוח אם מינימלי אבל עדיין NFORCE3 250 גם 512 זכרון ודיסק קשיח, תישאר עם כרטיס המסך שלך ( אלא אם כן המטרה העיקרית שלך היא משחקים.. במידה וכן אז תנסה להרכיב מפרט שיניח את דעתך) והנה לך שידרוג לא רע בכלל.. קניה מלאה של 64 בשקע 939 עם לוח אם Nforce4 וכרטיס PCI-E תעלה משהו כמו 4000 שקל.
תנסה לפרמט ולהתחיל מחדש, המחשב שלך לא רע (כמו שלי) ולמרות כל המלעיזים גם משחקים (חוץ מהחדשים ביותר) רצים עליו יופי.

לגבי ה"תקופה" ו"האם זה זמן טוב" אני חושב שהדברים האלה אין להם קשר לעולם המחשבים... כל כמה חודשים ימציאו משו חדש ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה לקנות מחשב של 10K ועוד 3-4 שנים הוא יהיה לא מספק אז הכל זה שאלה של מתי נמאס לך מהמערכת שלך ואתה צריך מחשב חזק יותר. התקופה עכשיו לא שונה מהתקופה לפני חצי שנה ולא מזו של עוד חצי שנה, אתמול זה היה SSE3 ומעבדי 64 ביט היום זה PCI E מחר זה מעבדים כפולי ליבות מחרתיים זה 4 ליבות וכן הלאה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר