לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2006, 22:23
  dereg dereg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
מידע טיפים לגיבוש צנחנים

שלום לכולם... החלטתי לכתוב בפורום, מכיוון שלפני שאני עשיתי את הגיבוש, קראתי ת'מאמרים, וזה ממש עזר לי! מומלץ... ! ומצד הכרת הטוב, החלטתי להמשיך את המסורת....
עשיתי גיבוש צנחנים ב-24/12/2006 (גיבוש של בנישי"ם, תלמידי ישיבות הסדר) שדרך אגב, זה כנראה הגיבוש האחרון שיתקיים בתל השומר (מעכשיו זה יהיה כנראה, בניצנים).
לפני שאכתוב את הטיפים, אני מדגיש שזה נכון לתל השומר, לגבי ניצנים, אין לדעת...
דבר ראשון אני אכתוב על דברים שלפני הגיבוש: מי שעושה בחורף, שיביא שמיכה מהבית. כמו כן, להביא חטיפים עם אנרגיה. להתחיל לאכול הרבה פחמימות(פסטה, אורז, תפוח אדמה, פירות יבשים וכו'...) יומיים לפני הגיבוש. לפי דעתי רצוי להפסיק כל פעילות פיזית לפחות(!) 3 ימים לפני הגיבוש.
כמובן, לישון טוב לפני הגיבוש. וכדאי לשתות הרבה מים ביום שלפני בשביל שייספג בגוף.
לנו אישית אמרו להתייצב ב-8 בבוקר... אני יכול להגיד לכם, שגם מי שבא ב-12, לא הפסיד כלום! (כל אחד יחליט אם לקחת את הסיכון...) בכל אופן לא צריך להיות לחוץ(בלשון המעטה...)להגיע ב-8...
מומלץ מאוד להביא עט מהבית, כי יש שאלון שצריך לענות עליו, ואין יותר מידי עטים באיזור...
ארוחת צהריים לא מומלץ לאכול יותר מידי, גם אם זה מפתה... אל תשכחו יש ריצת 2000 אח"כ... (דרך אגב, בתל השומר, נראה לי, שזה יותר מ-2000! אני עשיתי דקה יותר מאשר אני עושה בבית... וככה כולם אמרו...)
ביום הראשון, לפני ה-2000 יש עבודות רס"ר, כמו שאמרו רבים לפני, לא צריך להתנדב, אלא לעשות מה שאומרים, בלי להגדיל ראש... זה יעייף אתכם לפני הריצה.
למי שלא יודע, רצים עם מדים. מי שיכול שיביא מדים מהבית שיהיו מתאימים למידה שלו. מכיוון שהמדים שהצבא מביא לכם, לא תמיד יתאימו לכם. אבל גם מי שלא יכול להשיג מדים, לכל הפחות שיביא חגורה מהבית.
לפני שהולכים לישון, תבדקו שהמיטה נוחה לכם!! תאלתרו משהו שיהיה בתור כרית, או שתביאו כרית מהבית. לאלה שקשה להם להירדם ברעש, שיביאו אטמי אוזניים.
כמובן שמומלץ ישר ללכת לישון, בלי לברבר יותר מידי!!
למחורת שמשכימים, אין צורך לקום יותר מידי מוקדם, יש משפיק זמן להתארגנות ולמתיחות. (לנו היה בן ההשכמה ליציאה לגיבוש 50 דקות!!)
מומלץ לפני שיוצאים בבוקר לגיבוש לאכול חטיף בריאות/אנרגיה, או לאכול בננה. (לדתיים, אל תשכחו להגיד ברכות השחר לפני...)
חשוב! תקחו אתכם אזיקונים, וישר שתגיעו לשק, תקשרו אותו!! להמון חבר'ה השקים נפתחו, והמפקדים לא נתנו אפשרות לקשור, או להחליף שק!! תאמינו לי, שזה לא קל לעשות את כל הספרינטים עם ש'ק פתוח!
בזחילות, רצוי לקבל את המדים שתיהיה שיכבה עבה באיזור שמתחת למרפק. זה ימנע לכם כאבים ביום שלמחורת.
חוץ מזה, אין לי יותר מידי מה להוסיף על מה שחבר'ה כתבו לפני...
סתאם למי שמסתקרן לדעת. התחלנו את הגיבוש 22 חבר'ה וסיימנו 22!! המפקד (שמ"כ בסיירת צנחנים אמר שזה המפקד הכי קשוח שיש, ופורשים לו בד"כ חצי...) שלנו אמר, שהוא העביר המווווון גיבושים, והוא יכול לספור על כף היד את המקרים שלא פרשו במהלך הגיבוש.
לכל מי שחושב שזה גיבוש קל, מחכה לו הפתעה...
ומי שרוצה יותר פרטים, אשמח לענות....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר