לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2006, 12:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מסכים שזוהי בחירתה של החברה וזכותה לעשות כן
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "איזה מצחיק אתה..."

למרות זאת לעולם לא ניתן לרצות את "תאבונם" של החרדים ותמיד תהיינה להם תלונות.

הרי בדרך כלל לדאבוני חברת אל על החליטה מה שהחליטה ומקיימת בקפדנות את החלטותיה. אבל, כאשר קורית תקלה - לא צריך רוב הנוסעים "לסבול" בגלל קומץ חרדים, שאולי נמצא על הטיסה ואולי בכלל איננו נמצא על הטיסה.
רוב הנוסעים רוצים לחזור הביתה ולא "לעשות" שבת או חג בחו"ל. אם חל עקוב בטיסה לא איכפת להם לטוס גם בשבת. אני משוכנע שלא הכריחו אף חרד לטוס בשבת ואני משוכנע שהחברה דאגה לצרכיהם והטיסה אותם ואחר צאת השבת.
באשר לאוכל לרוב הנוסעים לא איכפת מדרישות הכשרות. מי שאינו חפץ לאכול (אני מדגיש בעת תקלה), כריכים תוצרת רוסיה, שלא יאכל. מדוע כל נוסעי המטוס ירעבו בגלל המיעוט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2006, 13:04
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
אני מסכים שיש פה בעיה,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מסכים שזוהי בחירתה של החברה וזכותה לעשות כן"

אבל בניגוד למה שהיית רוצה, הבעיה לא של הדתיים שזו זכותם הלגיטימית לבקש מה שבא להם ממי שבא להם, אלא הבעיה היא של החברה שנענת לבקות שאלה.

כמו שאמרתי למעלה, הבחירה היא שלך ושלך בלבד - לא יאה לך, תעבור חברה, תצא נגד אל על בקמפיין "אנטי-כשרותי", אבל למה להאשים את הדתיים?

מה שאמרת על זה שהדתיים לא יהיו מרוצים לעולם כי תמיד יש להם עוד דרישות, מה רע בזה? הם רוצים חברת טיסה שתתאים לרצונות שלהם בידיוק. אתה גם רוצה את אותו הדבר. זה על החברה להחליט מה שביל הזהב בשביל לרצות כמה שיותר (בשביל $$$). והכי חשוב - זה עליך להפעיל לחץ בשביל שיעשו דברים שאתה רוצה, לא על הדתיים להפסיק לרצות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר