לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 07:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הכפלה במספר ההומואים שנדבקו באיידס

איידס בישראל: הכפלה במספר ההומואים שנדבקו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3334314,00.html

לרגל יום האיידס, מפרסם משרד הבריאות את נתוני המחלה בישראל: 350 מקרים חדשים התגלו במהלך 2005. קפיצה של 100% במספר ההומואים שנדבקו בנגיף. האתיופים עדיין מהווים את הרוב בקרב הנדבקים החדשים מיטל יסעור בית-אור עדכון אחרון: 30.11.06, 02:48

בישראל ישנם 3,647 נשאים וחולי איידס מדווחים, 350 מהם התגלו ב-2005. ההערכות הן שמספר הנשאים והחולים בישראל, שחלקם אינם רשומים עומד על 5,130. כך עולה מנתונים שמפרסם משרד הבריאות לרגל יום האיידס העולמי שמצויין ביום ו'.

המגמה הבולטת ביותר בקרב נשאי האיידס החדשים שהתגלו בישראל בארבע השנים האחרונות היא הכפלה במספר ההומוסקסואלים הנושאים את נגיף האיידס. מכ-40 בשנת 2003 לכ-80 בשנת 2005.

הקבוצה הגדולה ביותר בקרב הנשאים היא עדיין יוצאי אתיופיה (כ-120 נשאים) וקבוצת המשתמשים בסמים (כ-50 נשאים). אך בקבוצות אלו כמו גם בקרב ילדים הנדבקים במהלך הלידה מאימותיהם נרשמת ירידה מתונה.

מספר הומואים שנדבקו באיידס - 150% לעומת משתמשים בסמים - יוצא אם כן שזה היה מצעד הנדבקים/מדביקים באיידס. אני עדיין מנסה להבין למה חסמו אותו כשהצגתי בכותרת את המילה הכי מתאימה: מוות, בגלל שאיידס זה מוות. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=248607

החסימה שחסמו אותי היה כתוצאה מחנופה לרשעים. את הנגע הזה של חנופה צריכים לעקור. צריכים להתרגל להיות אנשים כנים ואמיתיים ולא חנפנים.

"ראה נתתי לפניך היום את החים ואת הטוב ואת המוות ואת הרע, ובחרת בחיים..." (תורתנו הקדושה).

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-11-2006 בשעה 07:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2006, 07:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

כל מי ששותק ואינו מתריע על הסכנה האיומה, הוא שותף לזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הכפלה במספר ההומואים שנדבקו באיידס"

אם היו אומרים לבן אדם שאם אתה הומו או סוטה מין - הסיכויים שלך לחלות באיידס הם פי 3, 4 או 10 מאשר אם לא היית הומו, אז רובם היו מפסיקים להיות הומואים או סוטים.

גם בכתבה עצמה לא מבליטים עד כמה מסוכן להיות הומו:

יוצאי אטיופיה וצורכי סמים ביחד היו 170 מודבקים. ההומואים - 80. יוצא שכל קבוצות הסיכון ביחד 250 מודבקים. אם כן כל שאר האוכלוסיה חוץ מאלו זה 100 איש שנדבקו.

תחשבו רגע: 80 הומואים לעומת 100 של אוכלוסיה רגילה. וההומואים הם לא יותר מ10 אחוז של הגברים. אם כן זה יוצא 5 אחוז אם מכניסים לחשבון גם את הנשים. אם כן, מי שהוא בן אדם רגיל, לא צורך סמים, ובוחר רחמנא ליצלן להיות הומו יש לו סיכוי של פי 15 ויותר להיות מודבק באיידס.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 30-11-2006 בשעה 07:48.
ישן 30-11-2006, 11:38
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
כל תגובה שיש לי גובלת בהפרת חוקי הפורום
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "את ההומואים מפיצי האיידס והצהבת אתה מחבק בחום, ואילו חוזרים בתשובה"

דבר ראשון, אני לא מחבק אף אחד.
דבר שני, מחיבוקים אי אפשר להידבק באיידס.
דבר שלישי, אין שום קו שמחבר בין דרך המחשבה שלי לשלך, לכן כל תגובה רצינית מצידי תתקל בקיר, אז למה לי להיתאמץ?

זה שאתה קבעת שהומואים זה דבר רע זה בעיה שלך, בגלל שאתה יוצא מהנחה שהומואים זה דבר רע אז כל תגובה פה גוררת אותך לחשוב שהמגיב חושב כמוך.

אין לי שום דבר נגד חוזרים בתשובה, יש לי הרבה נגד מחזירים בתשובה - אבל אצלי, בניגוד אלייך, אין רק שחור ולבן, אני יודע שהמחזירים בתשובה עושים גם דברים טובים ואני מכיר אנשים שהחברה לא קיבלה אותם והמחזירים בתשובה כן, לעומת זאת אני מכיר משפחות שנהרסו ונשברו לחלוטין בגלל המחזירים בתשובה.
ישן 30-11-2006, 11:59

אתה פשוט מדבר שטויות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ויש המון אנשים שחייהם נהרסו ונקטעו לחלוטין בגלל התנהגות הומואית"

מספיק לחשוב שמה שאתה חושב זה מה שאחרים חושבים.

סקס לא בטוח הוא הגורם למחלות, זה שאצל ההומואים יש עליה בכמות מחלות המין אומר רק דבר אחד פשוט - צריך להגדיל את המודעות לסקס בטוח גם אצל ההומואים.

בגלל כל האנשים החשוכים שלא מוכנים לקבל את השונה אי אפשר לעשות הסברה נורמאלית, כי אם חס וחלילה יהיו שלטים ברחוב שמעודדים סקס בטוח גם אצל הומואים אתה תצא בזעקה "שזה משחיט את הנוער" וכו...

ודרך, בכל הויכוחים שלנו תמיד ברחת מלתת תשובה על השאלה הבאה - אתה כל הזמן חוזר ואומר שהומואים זה אסור בגלל שזה מביא הרבה מחלות, אז האם אתה מסכים לקביעה שסקס לסבי הוא הדבר הכי נכון לעשות כי בוא יש את הסיכוי הכי נמוך לחטוף מחלות?
ישן 30-11-2006, 12:52
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ההומואים מנצלים את הלסביות באופן הכי ציני
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה פשוט מדבר שטויות"

הלסביות חושבות שהן בורחות מהגברים, השוביניסטים. אבל זה בדיוק הפוך: ההומואים מפיצים מחלות, יש ביניהם הרבה שבעבר (ואולי גם בהווה) היו אנסים. והם מנצלים את הלסביות לצרכים שלהם באופן הכי ציני, וזה יוצר רושם כאילו הם והן זה אותו דבר.

בתורה כתוב "ואת זכר לא תשכב משכבי אשה", העונש על זה - סקילה. לעומת זה לסביות לא כתוב בפירוש בתורה, אבל למדו את זה מהמשפט "כמעשי ארץ מצרים לא תעשו" - זה גם כן אסור, אבל אין על זה עונש מוות, וגם האשה לא נאסרת על ידי זה לבעלה. לעומת זה אם היא תלך עם גבר זר - היא אסורה לבעלה. אבל בכל זאת גם להיות לסבית זה לא מעשה טוב, ולא תורם לשפיות ודרך עולם נורמלית.

ישן 01-12-2006, 14:04

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אם יש סיכון בעשית הדבר הזה"

כשאתה אומר למה לא להפוך את זה ל-0% למה אתה מתכוון? לא לקיים יחסי מין בכלל? זה שמדינאי נישא להציג את זה שאיידס היא מחלה של הומואים זה אומר 2 דברים: א. הוא חי עשרות שנים אחורה כי הטענה הזאת כבר הופרכה ממזמן. ב. הוא שותף לפשע של חוסר המודעות בקרב ציבור ענקי.

דבר ראשון גם הנהג הכי טוב בעולם מסתכן בזה שאידיוט מוחלט יכנס בו ויהרוג אותו, כמו שמניעת תאונות דרכים ניעשת בצורה של הסברה ולא מניעת נסיעה בכלל, כך גם צריך להיות הייחס לאיידס

אל תשכח שאיידס לא עובר רק דרך יחסי מין, פה בארץ אין מודעות אבל שאני הדרכתי במחנה קיץ בארה"ב הדגישו שאין דבר כזה לטפל בפצע של ילד בלי כפפות, היום יש ילדים שנולדים עם איידס והחוק בארה"ב קובע שרק לאחיות והרופאה מותר לדעת מזה.

בוא אני אתן לך מצב שיכול לקרות - זוג "כשר" מחליט להתחתן ולהביא ילדים לעולם, שתיהם בתולים, אבל הבעל שעובד במד"א ובא במגע עם דם יותר מפעם אחת לא חשב שהוא צריך לעשות בדיקת איידס לפני הפעם הראשונה ואז נולד להם ילד חולה או נשא איידס. - אני לא יודע אם מקרה כזה קרא באמת, אבל אין שום סיבה שהוא לא יקרה.

העובדה שאתה שואל אם אני סומך על חתיכת נילון מראה שיש בעיה בהסברה - ה"חתיכת נילון" הזאת מצילה חיים וזאת עובדה, ואם לא ב100% אז ב99.9%, בעשירית אחוז הנותרים אתה צריך לעשות בדיקת איידס כל כמה חודשים, זה אולי לא מה שימנע ממך לחלות באיידס, אבל זה בהחלט יפסיק את עליית הסטטיסטיקה.
ישן 01-12-2006, 14:16
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "כשאתה אומר למה לא להפוך את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
דבר ראשון גם הנהג הכי טוב בעולם מסתכן בזה שאידיוט מוחלט יכנס בו ויהרוג אותו, כמו שמניעת תאונות דרכים ניעשת בצורה של הסברה ולא מניעת נסיעה בכלל, כך גם צריך להיות הייחס לאיידס

השוואה לא נכונה ואני אגיד לך גם למה.
אותו אדם שנוסע בדרכים לא יודע שהולכת ליהיות תאונה קטלנית, בעוד הומויים יודעים כי אפשר לחלות במחלה אבל בכל זאת מגרילים את גורלם...

ציטוט:
בוא אני אתן לך מצב שיכול לקרות - זוג "כשר" מחליט להתחתן ולהביא ילדים לעולם, שתיהם בתולים, אבל הבעל שעובד במד"א ובא במגע עם דם יותר מפעם אחת לא חשב שהוא צריך לעשות בדיקת איידס לפני הפעם הראשונה ואז נולד להם ילד חולה או נשא איידס. - אני לא יודע אם מקרה כזה קרא באמת, אבל אין שום סיבה שהוא לא יקרה.

למה אתה מביא את הדוגמא אם היא לא קרתה? :/

ציטוט:
העובדה שאתה שואל אם אני סומך על חתיכת נילון מראה שיש בעיה בהסברה - ה"חתיכת נילון" הזאת מצילה חיים וזאת עובדה, ואם לא ב100% אז ב99.9%, בעשירית אחוז הנותרים אתה צריך לעשות בדיקת איידס כל כמה חודשים, זה אולי לא מה שימנע ממך לחלות באיידס, אבל זה בהחלט יפסיק את עליית הסטטיסטיקה

לא יודע מאיפה אתה מביא נתונים, אבל קונדום לא מונע 100% ולא 90%, 99.9 אחוז זה מקרה אפסי של אחד למיליון אולי, איך אתה מסביר את זה שהרבה נשים נכנסו להריון מקרע בקונדום כשאתה מביא פה אחוז של 99.9.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 01-12-2006 בשעה 14:23.
ישן 01-12-2006, 15:34

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes] דבר ראשון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
השוואה לא נכונה ואני אגיד לך גם למה.
אותו אדם שנוסע בדרכים לא יודע שהולכת ליהיות תאונה קטלנית, בעוד הומויים יודעים כי אפשר לחלות במחלה אבל בכל זאת מגרילים את גורלם...

דבר ראשון אני דיברתי על יחסי מין באופן כללי ולא רק יחסי מין של הומואים, הבעיה מתחילה הזה שאנשים אומרים "לי זה לא יקרה" בידיוק כמו בתאונות דרכים. כל בן אדם שמקיים יחסי מין היום צריך לקחת בחשבון שיש סכנה שהוא יידבק באיידס, אם אתה רוצה להמשיל את זה למשהו עוד יותר מדוייק - נהג טוב שלא שם חגורת בטיחות כי הוא יודע שהוא לא מתכוון לבצע שום עבירה.

זה שמדינאי עושה כותרות גדולות באדום זה לא אומר שהנתונים של כל המחקרים שנעשו בעולם לא זהים בתוצאות - יחס אחוז הנשאים בקרב ההומוסקסואלים שווה לייחס אחוז הנשאים באוכלוסייה, זה שהייתה עליה של 100% השנה אצל ההומואים זה אומר רק דבר אחד פשוט - פישלו בענק בכל נושא ההסברה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
למה אתה מביא את הדוגמא אם היא לא קרתה? :/

אין לי עכשיו לינק מדוייק לתת לך על חולי איידס שנדבקו מתרומת דם נגועה או מטיפול לקוי בחולה, הבאתי דוגמא למקרה שיכול לקרות באמת, אם אתה חושב שהוא לא הגיוני תסביר למה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
לא יודע מאיפה אתה מביא נתונים, אבל קונדום לא מונע 100% ולא 90%, 99.9 אחוז זה מקרה אפסי של אחד למיליון אולי, איך אתה מסביר את זה שהרבה נשים נכנסו להריון מקרע בקונדום כשאתה מביא פה אחוז של 99.9.

פה אתה צודק, בדקתי בכמה אתרים ומסתבר שטעיתי - קונדום מונע 97% ממחלות המין ומכניסה להריון, שימוש בקוטל זרע (ופה הטעות שלי) מוריד את הסיכוי להיכנס להריון ל0.01 אחוז אבל הוא מגביר את הסיכוי לחטוף מחלת מין (בגלל משהו בריריות).

לא יודע אם יהיה לך זמן לענות על זה, בכל מקרה שבת שלום.
ישן 30-11-2006, 15:24

אין חיה כזאת כי ברחוב שלך אין כאלו?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "סיפורי ספתא על המשפחות של ההומואים, אין חיה כזאת"

זה שאתה לא מכיר זה לא אומר שלא קיים.

בקשר למה שאמרת על השמאל - זה הגיוני שהומואים ינתו לתמוך במפלגות שמאל - תראה איך אתה וחברייך מתבטאים!
להגיד שאין הומואים בימין? הצחקת אותי! שהייתי חייל צעיר היה לי מפקד שהיה ימני קיצוני מאוד (הוראות בטיחות לירי, לדוגמא, לא כל כך עניינו אותו, כל עוד הפגז הוא לכיוון לבנון הוא בסדר) הוא היה חבר באחת ממפלגות הימין הקיצוני (אני כבר לא זוכר איזו, אבל היה לו כרטיס חבר) ובמחזור האחרון שלו הוא יצא מהארון.

בקשר לנאצים, אתה מרים פה להנחתה... אבל בגלל שהשוואה לנאצים אסורה בפורום (בצדק) אני אמנע מלהגיב. אני רק אגיד שהתרבות הנאצית פרחה כי היו אנשים שחשבו שהם יותר טובים מאחרים ומותר להם לקבוע למי מגיע לחיות ולמי לא.

וחוץ מזה - למנהלים - הריי אם מישהו היה מתבטא כמו תפוחים או מדינאי רק היה כותב חרדים במקום הומואים ממזמן הוא היה נחסם (ובצדק מוחלט). הם כתבו שהם אנסים, מקושרים לנאצים, כת השטן... מה עוד?
ישן 30-11-2006, 16:27

זה גם עובדה שהמפלגה הנאצית הייתה ימנית
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני לא אמרתי ששהומואים קשורים לנאצים, אני אמרתי"

אתה רואה פה אנשים מזכירים את זה בכל שנפתח אשכול על הימין?

ובזה שאתה כותב "מחנה כת השטן של אוסלו", אז אתה חושב שזה לגיטימי שמישהו ירשום פה מתנחבלים?

בקשר למפקד שלי - מעבר לזה שלא הייתה סכנה שהוא יפגע בפלוגת שיריון כי זה היה ב2002 ולא היו טנקים בלבנון בשנה הזאת (לא שאני מצדיק אותו חס וחלילה), אי שמירה על הוראות בטיחות הייתה הבעיה היחידה שלו, מעבר לזה אני מאחל לכל אחד כזה מפקד - הוא היה אחד המפקדים שיותר השקיעו ברמת החיילים, החיילים שלו היו צריכים להיות מצויינים ולא פחות מזה.

ואני ממש לא חונק את חופש הביטוי, אין לי בעיה עם זה שאנשים פה מוכיחים את הבורות שלהם, זה אפילו דיי משעשע. אבל ברגע שהם עוברים את חוקי הפורום וחוקי הטעם הטוב אז צריך לשים לזה סוף.
ישן 01-12-2006, 01:31
  גנרל גנרל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "כמה שטויות אפשר לומר בתגובה אחת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
אתה טוען שהומואים לא רוצים ליצור תא משפחתי ולהביא ילדים? אז זה בוודאי לא נכון. לרוב ההומולסבים יש מערכת רבייה תקינה,והם מביאים ילדים בדרך הטבע או בעזרת הפרייה מלאכותית. ומה דעתך על עקר ועקרה שמתחתנים? הרי גם מנישואים כאלו לא יצאו ילדים.
והקטע של הנאצים? נו באמת! הנאצים שלחו הומואים למחנות ריכוז,והשמידו אותם!

לדעתי הכוונה היא שזוג הומו/לסבי לא יכול להגשים את אהבתו ולהביא פרי בטן

הם יכולים דרך תרומת זרע או ביצית אבל זה לא יהיה ילד של שנייהם/שתייהן (מבחינה ביולוגית)

בשורה התחתונה - הם לא יכולים להגשים את הרצון של כל זוג, להביא ילד לעולם!!!

ישן 01-12-2006, 10:38
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
ומה תגיד על זוג הטרוסקסואלי חשוך ילדים ?
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי גנרל שמתחילה ב "[QUOTE=minimax]אתה טוען..."

שנים של הפריות, ונאדה.
אז הולכים לאימוץ, ויש ילד, יש שמחה, יש משפחה. (הילד בהרבה מקרים בכלל לא נולד כיהודי)
האם זה תקין חברתית בשבילך ?
האם גם הם שייכים לתרבות המוות המזוויעה שמר תפוחים צייר פה ?

זוג חד מיני, אשר הביא ילד לעולם בצורה ביולוגית, אבל לא בקונפיגורציה המשפחתית
המקובלת עליך של אבא+אמא=ילד, הביא בדיוק את פרי בטנו.
לילד יש במקרים רבים שתי מסגרות משפחתיות, לפעמים אבא+אבא ואמא+אמא

לא שונה מילדים אחרים שיש להם אבא+אמא ו עוד אבא+אמא
המסוכסכים בינהם, רבים על ימי המפגש, לא מקבלים האחד את ילדי השני
ומזיקים לילד הרבה יותר מכל סוג של מסגרת אחרת.

מאד קל לקלל ולהשחיר את האחר והשונה, ולבטל את זכות קיומו.
הקלות שבה הקשת מקלדת קוראת לילדים שבאו מסופר אהבה, חברים בתרבות של מוות
מסוכנת ביותר.
זהו הלך מחשבתי עתיק קדום וחשוך, טובל ברע ואטימות לב.
במקום לקבל רק לדחות לדחות ולדחות, את האחר השונה והמשונה.
ועוד לקרוא לעצמנו עם סגולה, יומרנות חסרת קבלות בשטח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר