לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2006, 19:33
  JMNS JMNS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
שאלה בקשר לאנמיה [חוסר ברזל] וקרבי

אני מיודע למג"ב ב 29.11 ויש לי אנמיה מחוסר ברזל ואני לוקח כדורי ברזל.
עכשיו עשיתי כמובן חיפוש בפורום ועד כמה שהבנתי לא מורידים על זה פרופיל [הפרופיל שלי זה 82]
וניתן לשרת בקרבי על כדורים.
הדבר שאני לא מבין זה איך אני יכול לשרת בקרבי עם כל התופעות שנלוות לאנמיה? אצלי למשל יש סחרחורות כשאני קם משכיבה ואני לא רואה שום דבר למשך משהו כמו 10 שניות, אז זה ניראה לי יכול דיי להגביל אותי בטירונות עד שהאנמיה תעבור לי לא?

ועוד דבר קטן...
יש לי מרשמים לכדורי ברזל לכמה חודשים, חלק מהחודשים הם כבר אחרי תאריך הגיוס ככה שאני לא אוכל להשתמש בהם, עכשיו הצבא אמור לספר לי כדורים? כי לקנות אותם ללא מרשם זה דיי יקר.

אשמח לקבל תשובות, ובבקשה רק מי שיודע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 19:49
  JMNS JMNS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shayettet 13 שמתחילה ב "אל תדווח...."

הבעיה שלי היא לא אם הצבא ידע על האנמיה או לא אלא שזה יכול לפגוע בי בטירונות. אם אני אצטרך לשכב ומייד אחר כך לקום ולעשות איזושהי פעילות זה יהיה דיי קשה אם תהיה לי סחרחורת ואני לא אראה כלום. נשאר לי פחות מחודש עד הגיוס וניראה לי שזה לא יעבור כל כך מהר.

והצבא יודע שיש לי אנמיה רק שניראה לי שהוא לא ממש התייחס לזה, כשהבאתי את המסמך של האנמיה עשו לי את הסיכום פרופיל בחפפיפות וניראה לי שלא שמו לב למסמך בכלל, ואני מקווה שהנושא לא יעלה פתאום בבקו"ם כשיעברו עוד פעם על הבדיקות והמסמכים שלי.

ישן 26-11-2006, 19:29
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
באיזו זכות ומתוקף איזו הכשרה אתה מחלק כאן הנחיות רפואיות?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shayettet 13 שמתחילה ב "אל תדווח...."

"תשתדל לא לקום בפתאומיות ולקחת את הכדורים ועם הזמן זה יעבור לך"
איך אתה יודע? אתה מכיר את המקרה? היסטוריה רפואית? אתה רופא? זה שזה מה שקרה לך לא מחייב שזה מה שיהי אצל מישהו אחר, ובטח שלא מסמיך אותך לעוץ עצות רפואיות.

תראה, כל הכבוד לך שעברת גיבוש שייטת, אבל אם אתה חושב שתצליח להסתיר את זה שאתה מקבל סחרחורות מלקום פתאום משך כל השירות אני מאמין שאתה טועה. בכל מקרה, אתה לא יכול לחלק עצות רפואיות כאן. אפילו רופא לא יכול לעשות את זה בלי להכיר את ההיסטוריה רפואית והממצאים של החולה.
כל האשכול הזה לחלוטין לא לעניין.
JMNS- בהצלחה בצבא, ושתהיה בריא. אבל אל תיקח על עצמך סיכונים מיותרים. אם נראה לך שזו הדרך לתרום, תחשוב על האפשרות שהמצב שלך יתדרדר כשתהיה בקו, ובגלל הגימ"לים שלך החברים שלך יטחנו. או שתתמוטט באמצע פעילות מבצעית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר