לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 14:27
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SlavaK שמתחילה ב "שאלה רפואית"

תודה pfffffft. התקשרתי אליהם כבר פעם אחת כדי לברר למה אני לא מקבל זימון למבדקים, ואמרו לי שאני חריג ושאני יכול להגיש בקשה. הוא לא אמר לי שום דבר על סעיף פוסל, אבל לך תדע... כנראה שאני אתקשר עוד פעם ואשאל ספציפית על זה.

ולמוהנדס בכיר: למרות שהורידים שלי מאוד עצמאיים באופן כללי, זה לא מה שמדאיג אותי. הבעיה היא שבזמן טיסה יש כל מיני בעיות של לחץ אוויר נמוך ושל כוחות ג'י גבוהים מאוד. יכול להיות שזה יכול לגרום בעיה עם הוריד הזה.
לדוגמא, כשחברים שלי היו במיונים היה שם אחד שפסלו אותו בגלל שהיה לו משהו באשך (לא יודע אם זה היה אותו דבר כמו לי או לא) ואמרו לו שבזמן טיסה האשך שלו פשוט ילך Kaboom! בקיצור, לא נעים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 15:16
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SlavaK שמתחילה ב "שאלה רפואית"

itaydvir - יש לו גם וריקוצלה? וואלה, טוב לשמוע. (וכן, אני מודע לעובדה שהשמחה שלי לגבי האשכים של מישהו אחר נשמעת מוזר. )

אגב, כרגע התקשרתי למדור צוות אוויר ואמרו לי שהסיבה שאני לא מקבל זימונים היא לא רפואית. חבל שלא חשבתי לשאול אם הקטע הזה רשום אצלהם או לא (זה נראה לי די ברור שכן, בגלל שהרופא בצו ראשון הוא זה שמצא את זה. אבל אתם יודעים איך זה עם דברים שחשובים לך - אתה תמיד לחוץ).

אגב, היה ומסיבה מוזרה כלשהי פוסלים אותי בירפ"א ב' בגלל הבעיה הזאת. אני יכול לעשות ניתוח ואז להגיש ערעור כדי שיבדקו אותי שוב?

Dynamite - נשמע רעיון מצויין, רק אין לי מושג לאן להתקשר. אתה חושב שאם אני אתקשר לירפ"א יענו לי על זה, או בכלל ידברו איתי (אני עוד לא קיבלתי אפילו זימון למיונים, ככה שטכנית הטלפון של ירפ"א לא מיועד בשבילי)?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר