לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 18:22
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
מספר שאלות בקשר לצנחנים

הבנתי שבראיון שואלים אותך לגבי הרצון שלך לשרת בצנחנים ולמה דווקא צנחנים ואם אתה מתכנן להגיע לדובדבן וכל מיני כאלה.. יש כמה דברים שלא ברורים לי:
- זה לא יוצא קצת אידיוטי שהם שואלים אותי למה דווקא צנחנים ולמה אני כל כך רוצה את זה ואז שואלים אם אני רוצה דובדבן או מגלן? כלומר, היחידות האלה בסופו של דבר הם לא חלק מחטיבת הצנחנים אז רצון להגיע אליהן בעצם "פוגע", בעיני הבוחנים, ברצון שלי להגיע לצנחנים?

- נניח ועברתי ומגיע הגיבוש יח"טיות ושם אני מסמן מגלן במקום הראשון ואת הפלס"ר במקום השני, ומגלן מחליטים שאני לא מתאים להם. זה פוגע בסיכוי שלי להגיע לפלס"ר אם לא סימנתי אותם ראשונים או שזה לא משנה?

- אני יודע שזאת שאלה קצת נדושה וקשה לענות עליה אבל תנסו בכל זאת, איך אני אמור לדעת איזו יחידה עדיפה או יותר מתאימה לי- המגלן או הפלס"ר? בעקרון אני לא יודע כמעט שום דבר עליהן או על הפעילות שלהן, בעיקר על מגלן. איך אדע שדווקא אני רוצה את יחידה X ולא Y? לפי מה?

- אני מגיע לראיון צנחנים לאחר שסיימתי ולא עברתי גיבוש טייס. הפרטים מהתפקוד שלי במהלך הגיבוש מגיעים אל הבוחנים או שהם פשוט יודעים שסיימתי ולא עברתי ובזה זה מסתכם?

תודה לעונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:17

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר