לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 17:33
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
להיט ברשת: סרטון ה"רבין לא נפגע"

למרות הנסיונות לכאורה להעלימו, הפך סרטון עדותה של מרים אורן ש"רבין לא נפגע"
ללהיט אינטרנטי, ותיאוריות הקונספירציה שוב פורחות.

המאבק בסוגיית תיאוריות הקונספירציה סביב רצח ראש הממשלה רבין נמשך גם בימים אלה,
11 שנים מאוחר יותר. עדות למאבק הזה ניתן לראות בפרשת "הסרטון הנעלם" של עדת
הראיה שקבעה נחרצות שראתה את רבין נכנס לרכב בכוחות עצמו, "רבין לא נפגע", היא
חזרה ואמרה פעמים רבות לתקשורת שעטה עליה בדקות שלאחר הישמע היריות בכיכר.

על המאבק האמור ניתן ללמוד מעצם העובדה שבימים אלה, 11 שנים לאחר הרצח, הפך
הסרטון ובו עדותה של מרים אורן, לאחד הנצפים ביותר ברשת האינטרנט, ובחלק מהאתרים
הפך הסרטון לנצפה ביותר.

יצוין כי מדובר בסרטון שבמרוצת השנים קשה היה מאוד להשיגו והשיחות אודותיו נראו היו כמו
שמועה רחוקה, אולם כאמור, בתקופה האחרונה אותר הסרטון והוא זוכה לפופולאריות רבה
ברשת האינטרנט.

עוד יצוין כי גם בראיון מאוחר לעיתון 'ידיעות אחרנות', ראיון שפורסם שלושה חודשים מאוחר
יותר דבקה אורן בגרסתה שרבין לא נפגע מהירי של יגאל עמיר והיא עצמה ראתה אותו נדחף
אל הרכב בעזרת המאבטח יורם רובין, לאחר שעלה בכוחות עצמו אל הרכב. כפי שניתן לראות
בעדות המצולמת אורן קובעת כי רבין החל להיכנס לרכב עוד לפני שהירי החל.

כעת, בין השאר גם בעקבות פרסום הסרטון מתחדש הדיון סביב השאלה כיצד זה ראתה אורן
את רבין על רגליו לאחר הירי של יגאל עמיר, כשהוא נכנס לרכב על רגליו באופן עצמאי עד כדי
כך שהייתה יכולה לשוב ולומר מספר לא מבוטל של פעמים ש"רבין לא נפגע". יצוין שבתקשורת
הישראלית פורסם מאוחר יותר שהראיון עם אורן, שאגב צולמה עם רבין על בימת הנואמים,
שודר שוב ושוב עד לרגע בו נודע שרבין נפטר מפצעיו. מאותו רגע ואילך הפך הסרט ליקר
המציאות ובעצם נעלם עד לימים אלה.

מקור: ערוץ 7
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/156121

האשכול בפורום בזמנו שעסק בסרטון
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...F8+%F8%E1%E9%EF

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 07-11-2006 בשעה 17:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2006, 18:55
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אני לא יודע מה דעתך, אני תמה אם אתה יודע,
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "את דעתי אתה כבר יודע"

אני מציע שתשלח חוליית חיסול קווקזית למרים אורן, היא פוגעת באיכות החיים שלך,
היא לא מביעה דעות (מן הסתם היא שמאלנית שטופת מוח כמוך), היא עדת ראיה
חשובה מאוד, מעניין אם העידה במשפט של יגאל עמיר.

לא יודע מי זה "אתם", התחלת להאמין בקונספירציות?

אני לא חסיד שוטה של אף אחד, ופלאשים מטופשים באמת לא עוזרים לשום דבר,
אפילו מפריעים, אם הבנתי נכון את רוטשטיין הוא פשוט רצה לעורר פרובוקציה בכל
אמצעי אפשרי.

אתם השמאלנים שטופי המוח לא מסוגלים לעכל את רצח רבין כפי שהוא, לכן אתם
נצמדים בכל הכוח לגרסה מגוכחת חסרת הגיון ותמיכה עובדתית.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 07-11-2006 בשעה 19:04.
ישן 07-11-2006, 20:14
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אוקיי, אז אתה מסכים איתי שאין שום מידע חדש/חדשותי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני לא אמרתי שאם סרט נצפה מספר רב של פעמים אז הוא נכון"

מהפעם האחרונה שפירסמת את הוידאו הזה?
שאיך שהוא אתה טוען שהוחבא בפני הציבור למרות שכמה משתמשים, בינהם אני, אמרו שהם כבר את הסרטון הזה בעבר

ואת דעתי כתבתי באשכול שאתה הבאת בראש הפורום:

ציטוט:
לאיזה רמה של ליצנות הקונספירטורים יכולים להגיע?
א. הקלטת מוכרת וראיתי את הקטע הזה יותר מפעם אחת, אם אני לא טועה אפילו בקלטות רשמיות שמלמדות על הרצח - אבל כמובן שדוד רוטשטיין, שחלק מהקונספירטורים חושדים שהוא מהשב"כ כדי להוכיח שקונספירטורים הם הזויים, החליט בשבילנו שמישהו העלים את הסרט

ב. בתחילת הסרט האשה אומרת שהיא ראתה את רבין נכנס לתוך המכונית ואז היו היריות, הבעיה שרבין עוד לא הגיע לאוטו כאשר נורו היריות, ולכן סביר להניח שהעדות שלה לא נכונה.

מעניין שגם אף אחד לא מדבר על העב"מ שירה קרני לייזר לכל עבר

ציטוט:
בכל מקרה, היו הרבה תקלות בלילה שרבין נרצח, הרבה טעויות, כל טעות כזאת הופכת מיד לתורת קונספירציה, העובדה שהקונספירטורים יורדים לכזאת רמה של דברים קטנים ולא רציניים מראה כמה הזויים הרעיונות האלו

זכור לי הקונספירטור הגאון שהביא הוכחות של "מומחה" וידאו שהסביר שרשף של אקדח לא נראה כמו שהוא נראה בצילומים של הרצח, המומחה רק שכח להסביר שמצלמה חובבנית מצלמת בצורה שונה ממצלמה מקצועית ברזולוציה גבוהה במיוחד

ציטוט:

ודרך אגב, למה זה עדיין בסקופים וחדשות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "וידאו נדיר, למי שזוכר מליל הרצח: "רבין לא נפגע""
הוידאו ישן, אין פה שום חשיפה.

תכף מישהו יפתח פה אשכול שלפני כמה חודשים מישהי סיפרה לו שהיא ראתה את אריק שרון מועבר לבית חולים הדסה

ציטוט:

הרשת מלאה בהוכחות לזה שאת מגדלי התאומים הופלו על ידי יהודים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "משום שהשקר לגבי רצח רבין חי וקיים וכאן מביאים לך עדות"
גם להם יש טיעונים מאוד משכנעים שחומרי נפץ מסודרים היטב הם אלו שהפילו את המגדלים ולא מטוס.

יש גם כמה טיעונים מאוד מאוד משכנעים שאת קנדי נרצח על ידי חייזרים (שברוח הימים האחרונים בואו נוסיף שהחייזרים היו הומואים)

אני לכל הקונספירציות האלו למדתי ממזמן כבר לא להתייחס, קראתי הרבה מאוד חומר, כל הקונספירציות האלו נתמכות בשתי דברים:1. לתת "עובדות" שלאדם רגיל אין יכולת לבדוק בקלות ולכן בעזרת "מומחים" מסבירים לו שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו.
2. לקחת דברים קטנים וחסרי משמעות, להפוך אותם לדברים ענקיים ולטעון שהם אלו שמוכיחים את כל השטויות שהקונספירטור המציא לעצמו.

הרי הקונספירטורים לא חוקרים מי רצח את X, הם מחליטים מי רצח אותו ואז מחפשים את ההוכחות לזה. בניווטים, למשל, קוראים לזה "לאנוס את המפה" - מסתכלים על המפה ומחליטים שהגבעה שמופיע במפה זה הגבעה שאתה רואה בשטח, ואז אתה בונה את הנחלים והכיפות והכל מסתדר לך בידיוק על המפה. ובסוף אתה מגלה שטעית בכמה קילומטרים אבל בגלל שייצאת מראש מנקודת הנחה שאתה רואה את הגבעה הנכונה לא יהיה לך סיכויי להשתכנע אחרת.

בקשר לקלטת - אני לא בטוח ב100% אבל אני חושב שראיתי את הקטע הזה באיזה קלטת הסברה של הצבא, ואם לא בצבא אז אני עדיין בטוח בוודאות כשראיתי את זה אחרי 95 (כי ב95 הייתי מאוד עייף ורק כשקמתי סיפרו לי שרבין נרצח.. אולי זה יעזור לתורות קונספירציות שלך, איך יכול להיות שהייתי עייף בידיוק ביום הזה) אני מאמין שזה היה אחרי שנת 2000

אם אני יכול למצוא את הקטע באינטרנט? א. למה לי? ב. יש המון המון קטעים שלא מופיעים באינטרנט, אז כל קלטת וידאו שלא נמצאת באינטרנט קשורה לקונספירציה?

ויש עוד אשכול שכתבתי בו ואתה מוזמן לחפש ולמוע בידיוק מה אני חושב

ישן 07-11-2006, 22:40
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אני מנסה לבסס את מה שאני חשוב בנוגע לרצח רבין על עובדות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ה"ידיעה" הזאת צריכה להיות בפורום חולי נפש והזיותיהם, או לכל הפחות -"

מי שמאמין לגרסה הרשמית/ממסדית בדרך כלל לא רוצה לדעת שום
דבר על רצח רבין, טוב לו עם הגרסה הנוכחית, רבים בשמאל קשורים
קשר נפשי עמוק עם הסיפור שמכרו להם על רצח רבין.

שוב, פרט פשוט, בלתי ניתן לערעור, סוכן ממשלתי/פרובוקטור בכיר, מוצמד
לרוצח לכאורה של ראש הממשלה במך חודשים ארוכים לפני ליל הרצח,
הולך איתו לכל מקום ביחד.

תוציאו את הראש מהחול / מה _ _ _.

הגרסה הרשמית שקרית, רחוקה מלהיות האמת, השבכ הכיר את יגאל
עמיר וידע/תכנן ארוע חריג באותו ערב, איך רבין באמת נרצח אני לא יודע.

כדי שתנוח דעתכם, כמעט בכל תרחיש סביר או לא סביר מקומו של עמיר
עדיים בבית הכלא, הוא הודה ברצח, רק על זה מקומו בכלא, גם היום
הוא ודוברים חוזרי על ה "רצית לפגוע בו לא להרוג אותו", לטעמי זה מספיק
כדי להצדיק את כליאתו.

===

אגב, מה אתה מציע לעשות עם הגברת מרים אורן? לדפוק לה כדור בראש?
לכלוא אותה עד סוף ימיה? לכרות לה את הלשון? לשחד אותה? לאשפז
אותה?

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 07-11-2006 בשעה 22:46.
ישן 08-11-2006, 09:55

אתה חי בסרט
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני מנסה לבסס את מה שאני חשוב בנוגע לרצח רבין על עובדות"

ציטוט:
אותה?

אני לא מאמין איזה חשיבות אתה נותן לעדת ראיה אחת שטעתה, אני לא מבין איך מתוך מאות אנשים שהיו שם, עדות אחת מתיישבת לך מעט עם הסיפורים והאגדות שהמצאת אז אתה מציג את זה כאילו זאת העדות הייחידה שקיימת.

אתה מנסה להציג את זה כאילו קרה משהו חדש, כאילו מדובר בחשיפה חדשה - אבל אין שום חשיפה פה.
אני זוכר שכמה פעמים אחרי פיגועים אנשים נשבעו שהם ראו גופות שוכבות על הריצפה בדיווחים הראשוניים, ואחר כך התברר שבכלל לא היו הרוגים - לפעמים ברגע טראומתי אנשים רואים דברים אחרים, זה שהיא ראתה את רבין הולך לא אומרת שהוא באמת הלך.

ובגלל שאתה שוב מנסה להגיד כאילו אני עוצם עיניים, אני יעשה העתק הדבק לכל מה שכבר כתבתי בנושא:

ציטוט:

א. הקלטת מוכרת וראיתי את הקטע הזה יותר מפעם אחת, אם אני לא טועה אפילו בקלטות רשמיות שמלמדות על הרצח - אבל כמובן שדוד רוטשטיין, שחלק מהקונספירטורים חושדים שהוא מהשב"כ כדי להוכיח שקונספירטורים הם הזויים, החליט בשבילנו שמישהו העלים את הסרט

ב. בתחילת הסרט האשה אומרת שהיא ראתה את רבין נכנס לתוך המכונית ואז היו היריות, הבעיה שרבין עוד לא הגיע לאוטו כאשר נורו היריות, ולכן סביר להניח שהעדות שלה לא נכונה.

ציטוט:

בכל מקרה, היו הרבה תקלות בלילה שרבין נרצח, הרבה טעויות, כל טעות כזאת הופכת מיד לתורת קונספירציה, העובדה שהקונספירטורים יורדים לכזאת רמה של דברים קטנים ולא רציניים מראה כמה הזויים הרעיונות האלו

זכור לי הקונספירטור הגאון שהביא הוכחות של "מומחה" וידאו שהסביר שרשף של אקדח לא נראה כמו שהוא נראה בצילומים של הרצח, המומחה רק שכח להסביר שמצלמה חובבנית מצלמת בצורה שונה ממצלמה מקצועית ברזולוציה גבוהה במיוחד

ציטוט:

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "וידאו נדיר, למי שזוכר מליל הרצח: "רבין לא נפגע""

תכף מישהו יפתח פה אשכול שלפני כמה חודשים מישהי סיפרה לו שהיא ראתה את אריק שרון מועבר לבית חולים הדסה

ציטוט:

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "משום שהשקר לגבי רצח רבין חי וקיים וכאן מביאים לך עדות"
גם להם יש טיעונים מאוד משכנעים שחומרי נפץ מסודרים היטב הם אלו שהפילו את המגדלים ולא מטוס.

יש גם כמה טיעונים מאוד מאוד משכנעים שאת קנדי נרצח על ידי חייזרים (שברוח הימים האחרונים בואו נוסיף שהחייזרים היו הומואים)

אני לכל הקונספירציות האלו למדתי ממזמן כבר לא להתייחס, קראתי הרבה מאוד חומר, כל הקונספירציות האלו נתמכות בשתי דברים:1. לתת "עובדות" שלאדם רגיל אין יכולת לבדוק בקלות ולכן בעזרת "מומחים" מסבירים לו שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו.
2. לקחת דברים קטנים וחסרי משמעות, להפוך אותם לדברים ענקיים ולטעון שהם אלו שמוכיחים את כל השטויות שהקונספירטור המציא לעצמו.

הרי הקונספירטורים לא חוקרים מי רצח את X, הם מחליטים מי רצח אותו ואז מחפשים את ההוכחות לזה. בניווטים, למשל, קוראים לזה "לאנוס את המפה" - מסתכלים על המפה ומחליטים שהגבעה שמופיע במפה זה הגבעה שאתה רואה בשטח, ואז אתה בונה את הנחלים והכיפות והכל מסתדר לך בידיוק על המפה. ובסוף אתה מגלה שטעית בכמה קילומטרים אבל בגלל שייצאת מראש מנקודת הנחה שאתה רואה את הגבעה הנכונה לא יהיה לך סיכויי להשתכנע אחרת.

בקשר לקלטת - אני לא בטוח ב100% אבל אני חושב שראיתי את הקטע הזה באיזה קלטת הסברה של הצבא, ואם לא בצבא אז אני עדיין בטוח בוודאות כשראיתי את זה אחרי 95 (כי ב95 הייתי מאוד עייף ורק כשקמתי סיפרו לי שרבין נרצח.. אולי זה יעזור לתורות קונספירציות שלך, איך יכול להיות שהייתי עייף בידיוק ביום הזה) אני מאמין שזה היה אחרי שנת 2000

אם אני יכול למצוא את הקטע באינטרנט? א. למה לי? ב. יש המון המון קטעים שלא מופיעים באינטרנט, אז כל קלטת וידאו שלא נמצאת באינטרנט קשורה לקונספירציה?

ציטוט:
כי ב"פורום המתחרה" כבר הבינו כמה הזוייות כל הקונספירציות האלו.

בהתחלה נתנו לזה במה עד שהבינו כמה מביך כל העיניין, ברגע שרוטשטין התחיל לשים סרטוני פלאש הזויים של פרס רץ עם דם על היד הבינו שמדובר בלייצנים.

מעניין כמה זמן יקח פה להבין שהם כל פעם מנסים להשטלת על פורום אחר עד שמעיפים אותם.

ציטוט:

ממש אין לי בעיה עם כל הבדיקות שלכם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אחד הדברים הראשונים שמלמדים אזרחים בחברה פתוחה"

ההפך, הן מוכיחות מעל לכל ספק את הגירסה המקורית

אבל יש מערכת פורומים שלכל פורום יש הגדרה - בפורום סקופים וחדשות לא אמורים להעלות כל כמה חודשים את אותו נושא ישן.

במיוחד שדעה של בן אדם היא לא סקופ או חדשה

ציטוט:
את דעתי על קונספירציות כתבתי באשכול הקודם שלך, לא מעניין אותי לעבור עוד פעם על דלתות נסגרות בצד השני של הרכב (ראיתי את הקלטת אתמול - נראה כאילו מישהו מבחוץ סגר אותה אך לא מספיק חזק, בגלל הכובד של הדלת המשוריינת לקח לה זמן להיסגר וזה נראה כאילו מישהו עשה את זה מבפנים), או צורת רשף האקדח (כבר הזכרתי את העובדה שלקחו יריית אקדח ברזולוצייה גבוהה במיוחד בתור "הוכחה" שזה לא אותו דבר), או כל חרטבונה אחרת שניתנת לסתירה בקלות על ידי מישהו שמבין משהו.

אבל כפי שכתבתי ואני אכתוב שוב כדי שהפעם לא תתעלם:
א. קונספירטורים מגיעים למסקנה קודם ורק אחרי שהגיעו למסקנה הם מחפשים את ההוכחות, כמו שכבר כתבתי בניווט זה נקרא "לאנוס את המפה" אתה בטוח שאתה נמצא במקום הנכון, ואז שאתה מסתכל על המפה אתה תוכיח שהתוואי במפה מתאים ב100% לתוואי השטח למרות שאין קשר בין המקומות.
ב. הקונספירטורים משתמשים בדברים שרוב הציבור לא מכיר רק כדי לבלבל אותו ולהציג כאילו הם מומחים לעיניין.
ג. הקונספירטורים לוקחים דברים קטנים ולא משמעותיים ומשתמשים בהם כדי להסביר "כשלים אדירים" או טיוח, כאילו העולם הרגיל חייב להתקיים בלי טעויות או תקלות.

ושוב - ברשת מסתובבות קונספירציות יותר משכנעות על זה שהיהודים הפילו את מגדלי התאומים - אנחנו צריכים להאמין גם להם בגלל שהם מביאים שלל מומחים?

ציטוט:
אני לא איש ביטחון, אני לא איש שב"כ, אני לא מאבטחת אישים, אני לא צייד ברווזים, אני לא טייס, אני לא מפיק טלוויזיה, אני לא רופא, אני לא אופה, אני לא צייד קרוקודילים, אני לא רודף עפיפונים וכן הלאה.

אני לא מתיימר להבין הכל, אני לא חושב שאני יודע הכל

אבל כמה לה קבוצה קטנה שעושה הרבה מאוד רעש, שטוענת שהיא באה לחקור את רצח רבין, למרות שהמטרה האמיתית שלה זה לנקות את הימין הקיצוני מהרצח (בידיוק כמו המוסלמים שהוציאו את הקלטת שמנקה את המוסלמים מאסון התאומים) אז הם מתעלמים מכל העובדות שיגאל עמיר הוא הרוצח ומתייחסים רק לכשלים שהיו מסביב שלא קשורים אליו. הם לוקחים את הכשלים שהיו וטוענים שהכשלים האלו הם העובדה שהכל היה מתוכנן מראש.

מלחמת לבנון השנייה מוכיחה שאנחנו לא מושלמים, שלא כל פעולה שישראל עושה היא מבצע אנטבה וגם אנחנו טועים לא מעט, זה לא אומר שכל הכשלים היו מכוונים.

אז הקבוצה הזאת שהחליטה שהיא מנקה את יגאל עמיר לא משנה העובדות מוציאה כל הזמן מידע שכל בן אדם שמעט חושב מבין ישר שהוא מגוחך לחלוטין במקרה הטוב - אז גם אם תוציאו איי פעם מידע מעניין או נכון אני לא יכול לקבל אותו פשוט כמשמעו, כי כבר הוכח לי שאתם חבורה של לייצנים.

ברגע שיהיה גוף רציני שלא יהיה בעל אינטרסים כל כך ברורים שיוכיח שהגירסה האמיתית היא שיקרית, אז אולי זה יעניין אותי.

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 08-11-2006 בשעה 09:59.
ישן 09-11-2006, 22:49
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אתה מפציץ, אתייחס רק לפסקא הראשונה (אל תפציץ)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה חי בסרט"

אני לא מייחס הרים וגבעות לעדות של מרים אורן (אבל אני גם רחוק מלזלזל בה,
חשוב לךזכור ששום דבר לא הוכח באופן רציני במשפט של יגאל עמיר), זה ענין
נסיבתי וגם עדות חשובה.

הענין הנסיבתי - הייתי מצפה שבכל שנה במסגרת הפסטיבל הכללי של ארועי שבוע
רצח רבין הסרטון הזה יוקרן מספר פעמים - אבל אל דובים ולא זבובים, השמאלנים
ללא צורך ביד מכוונת מבינים שיש דברים שמוטב "לא לשדר אותם", בכך הם בעצם
מודים באופן לא רצוני שהם מבינים באופן תת מודע (או מודע) שרצח רבין מסריח.

שוב, אני מציב אתגר למי שמתכעס על פתיחת האשכול:

תמצאו מקום ברשת בו הסרטון הזה היה קיים לפני שרוטשטיין "דג אותו" והעלה אותו
מחדש לרשת - קדימה.

ישן 09-11-2006, 22:52

אבל זה כבר כתוב, אמרתי לך שכבר ראיתי את הסרט בעבר למרות שברצח רבין ישנתי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה מפציץ, אתייחס רק לפסקא הראשונה (אל תפציץ)"

תקרא עד הסוף.

ציטוט:
אותה?

אני לא מאמין איזה חשיבות אתה נותן לעדת ראיה אחת שטעתה, אני לא מבין איך מתוך מאות אנשים שהיו שם, עדות אחת מתיישבת לך מעט עם הסיפורים והאגדות שהמצאת אז אתה מציג את זה כאילו זאת העדות הייחידה שקיימת.

אתה מנסה להציג את זה כאילו קרה משהו חדש, כאילו מדובר בחשיפה חדשה - אבל אין שום חשיפה פה.
אני זוכר שכמה פעמים אחרי פיגועים אנשים נשבעו שהם ראו גופות שוכבות על הריצפה בדיווחים הראשוניים, ואחר כך התברר שבכלל לא היו הרוגים - לפעמים ברגע טראומתי אנשים רואים דברים אחרים, זה שהיא ראתה את רבין הולך לא אומרת שהוא באמת הלך.

ובגלל שאתה שוב מנסה להגיד כאילו אני עוצם עיניים, אני יעשה העתק הדבק לכל מה שכבר כתבתי בנושא:

ציטוט:

ציטוט:

ציטוט:

ציטוט:

ציטוט:
כי ב"פורום המתחרה" כבר הבינו כמה הזוייות כל הקונספירציות האלו.

בהתחלה נתנו לזה במה עד שהבינו כמה מביך כל העיניין, ברגע שרוטשטין התחיל לשים סרטוני פלאש הזויים של פרס רץ עם דם על היד הבינו שמדובר בלייצנים.

מעניין כמה זמן יקח פה להבין שהם כל פעם מנסים להשטלת על פורום אחר עד שמעיפים אותם.

ציטוט:

ממש אין לי בעיה עם כל הבדיקות שלכם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אחד הדברים הראשונים שמלמדים אזרחים בחברה פתוחה"

ההפך, הן מוכיחות מעל לכל ספק את הגירסה המקורית

אבל יש מערכת פורומים שלכל פורום יש הגדרה - בפורום סקופים וחדשות לא אמורים להעלות כל כמה חודשים את אותו נושא ישן.

במיוחד שדעה של בן אדם היא לא סקופ או חדשה

ציטוט:
את דעתי על קונספירציות כתבתי באשכול הקודם שלך, לא מעניין אותי לעבור עוד פעם על דלתות נסגרות בצד השני של הרכב (ראיתי את הקלטת אתמול - נראה כאילו מישהו מבחוץ סגר אותה אך לא מספיק חזק, בגלל הכובד של הדלת המשוריינת לקח לה זמן להיסגר וזה נראה כאילו מישהו עשה את זה מבפנים), או צורת רשף האקדח (כבר הזכרתי את העובדה שלקחו יריית אקדח ברזולוצייה גבוהה במיוחד בתור "הוכחה" שזה לא אותו דבר), או כל חרטבונה אחרת שניתנת לסתירה בקלות על ידי מישהו שמבין משהו.

אבל כפי שכתבתי ואני אכתוב שוב כדי שהפעם לא תתעלם:
א. קונספירטורים מגיעים למסקנה קודם ורק אחרי שהגיעו למסקנה הם מחפשים את ההוכחות, כמו שכבר כתבתי בניווט זה נקרא "לאנוס את המפה" אתה בטוח שאתה נמצא במקום הנכון, ואז שאתה מסתכל על המפה אתה תוכיח שהתוואי במפה מתאים ב100% לתוואי השטח למרות שאין קשר בין המקומות.
ב. הקונספירטורים משתמשים בדברים שרוב הציבור לא מכיר רק כדי לבלבל אותו ולהציג כאילו הם מומחים לעיניין.
ג. הקונספירטורים לוקחים דברים קטנים ולא משמעותיים ומשתמשים בהם כדי להסביר "כשלים אדירים" או טיוח, כאילו העולם הרגיל חייב להתקיים בלי טעויות או תקלות.

ושוב - ברשת מסתובבות קונספירציות יותר משכנעות על זה שהיהודים הפילו את מגדלי התאומים - אנחנו צריכים להאמין גם להם בגלל שהם מביאים שלל מומחים?

ציטוט:
אני לא איש ביטחון, אני לא איש שב"כ, אני לא מאבטחת אישים, אני לא צייד ברווזים, אני לא טייס, אני לא מפיק טלוויזיה, אני לא רופא, אני לא אופה, אני לא צייד קרוקודילים, אני לא רודף עפיפונים וכן הלאה.

אני לא מתיימר להבין הכל, אני לא חושב שאני יודע הכל

אבל כמה לה קבוצה קטנה שעושה הרבה מאוד רעש, שטוענת שהיא באה לחקור את רצח רבין, למרות שהמטרה האמיתית שלה זה לנקות את הימין הקיצוני מהרצח (בידיוק כמו המוסלמים שהוציאו את הקלטת שמנקה את המוסלמים מאסון התאומים) אז הם מתעלמים מכל העובדות שיגאל עמיר הוא הרוצח ומתייחסים רק לכשלים שהיו מסביב שלא קשורים אליו. הם לוקחים את הכשלים שהיו וטוענים שהכשלים האלו הם העובדה שהכל היה מתוכנן מראש.

מלחמת לבנון השנייה מוכיחה שאנחנו לא מושלמים, שלא כל פעולה שישראל עושה היא מבצע אנטבה וגם אנחנו טועים לא מעט, זה לא אומר שכל הכשלים היו מכוונים.

אז הקבוצה הזאת שהחליטה שהיא מנקה את יגאל עמיר לא משנה העובדות מוציאה כל הזמן מידע שכל בן אדם שמעט חושב מבין ישר שהוא מגוחך לחלוטין במקרה הטוב - אז גם אם תוציאו איי פעם מידע מעניין או נכון אני לא יכול לקבל אותו פשוט כמשמעו, כי כבר הוכח לי שאתם חבורה של לייצנים.

ברגע שיהיה גוף רציני שלא יהיה בעל אינטרסים כל כך ברורים שיוכיח שהגירסה האמיתית היא שיקרית, אז אולי זה יעניין אותי.
</B>
ופה נגמרת העזרה שלי להקפיץ את האשכולות הטיפשיים האלו, טוב - טוב, לא טוב - לא איכפת לי

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 09-11-2006 בשעה 22:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר