לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 17:23
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני רק יכול להגיד שהצבא נורא פדנט במקרים כאלו של בריאות, מנסיון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "יש לי מספר במשקפיים 1.75 בערך כשצריך 1.25 למטכל"

אם צריך 1.50 למשל ויש לך 1.500001 אז הוא ישר ידחה אותך ויגיד לך ללכת לוועדה ככה וככה עם טפסים כאלו ואחרים
נסה לגרום לרופא שלך לרשום מספר נמוך יותר, לשקול ניתוח להסרת משקפיים, לנסות איכשהו לקבל מספר נמוך יותר, וכל דבר אחר אם אתה לא רוצה שהצבא יעשה לך בעיות, כי ככה זה בצבא-עושים מה שכתוב להם, אין להם זמן להתעמק בחייל אחד ספציפי עם בעיה כזו או אחרת, ולצערי אני מרגיש את זה לא פעם בבצא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2006, 17:47
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "יש לי מספר במשקפיים 1.75 בערך כשצריך 1.25 למטכל"

זה לא משנה מה הרופא שלך שתשיג יכתוב....
בוא נגיד שיכתבו לך בתיק הרפואי הצבאי שהמספר שלך הוא 1.25 ואתה תעבור יום סיירות וגיבוש מטכ"ל והכל טוב ויפה...
אתה תגיע לירפ"א לבדיקות לפני הגיוס ושמה עושים בדיקת עינייים מקיפה ויגלו את זה ויפסלו אותך .. לא חבל על כל ההשקעה ?
ירפ"א מאוד מחמירים ולא מוותרים על פסיק...
ולא יעזור אם תביא מכתבים מאלף פרופסורים שונים לעיניים שהכל בסדר איתך ... את ירפ"א זה לא מעניין ....
תאמין לי בעניין הזה כי עם ירפ"א ובעיות עיניים אני חושב שיש לי יותר ניסיון מכל אחד אחר בפורום הזה....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר