לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 07:19
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
ערוץ 10 דרש מהכבלים והלוויין להחשיך את שידורי LBC בעת שידור הסרט על רון ארד והחיילים

ערוץ LBC יוחשך בזמן שידור הסרט על רון ארד

ערוץ 10 דורש מהכבלים והלוויין להחשיך את שידורי LBC בעת שידור הסרט על רון ארד והחיילים החטופים
אור ברנע
פורסם: 05.09.06, 20:22

ערוץ 10 הורה הערב (ג') לחברת הכבלים HOT ולחברת הלוויין yes להחשיך את הערוץ הלבנוני LBC בשעה 21:30, בעת שידור הסרט המציג קטעים שלא נראו של רון ארד ושל חטיפת שלושת החיילים בהר דב.

ל-ynet נודע כי היועץ המשפטי של ערוץ 10 הורה לחברות הכבלים והלוויין שלא לשדר את הסרט וזאת משום שהערוץ רכש את הזכויות הבלעדיות לשידור הסרט בישראל. הערוץ רשאי לעשות כך מתוקף חוק זכויות היוצרים. לאחר שידור הסרט בערוץ LBC יוחזרו שידוריו למתכונת הרגילה.

כזכור, ערוץ 10 רכש מ-LBC את הזכויות לשידור שני חלקי הסרט במקביל לשידורו בתחנה הלבנונית. דווח כי עלות הרכישה עומדת על כ-100 אלף יורו לכל אחד משני הפרקים.

ב-HOT וב-yes אישרו את הפרטים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3300165,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 09:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ראיתי את הסרט, וסלח לי...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Hi_Frequency שמתחילה ב "ומה שהכי מבזה,"

אבל לא הפסדת הרבה! אולי כמי שעשה קווי מילואים פעם או פעמיים, אני לא מתרגש ממה שראו שם, אבל בכל זאת נראה לי שלא היה כאן הרבה מעבר למה שידענו (ושוב: כמי שראה קצת אש, אני לא מתלהב מלראות צילומי פעולות "מקוריים" משום שאלה לא מחדשים הרבה...)

צה"ל אמר דקה ובסוף היו 3.5? נחיה עם זה

"לא למדנו לקחים"? חברה, בפעם האחרונה שבדקתי המפ'ים, מג"דים ומח"טים היו אנשים, ישראלים, כמוני וכמוך - פה ושם אני אפילו יושב לידם באסיפות הורים. לא בדיוק גזע נפרד. את הלקח אי אפשר ללמוד משום שבחרנו מרצון לגדר עצמינו ולשחק לפי חוקים אחרים מהאזור בו אנו חיים. הצילומים לא המחישו מחדל, הם המחישו את העובדה שכל מי שנוקט בשיגרה (ולצבא אין ברירה) ניתן להפתיע אותו.

לקח? לא למדנו, ולא נלמד... אי אפשר ללמוד לקח רחב היקף כאשר מולך עומד אוייב שכל מטרתו היא ללכוד אותך ברגע של חולשה ואין לו שום דבר להפסיד. אני יכול לדמיין עצמי גם במקום החייל הפשוט וגם במקום האוגדונר, וסליחה על על ההצהרה - אני יכול להבין את כולם. מי שרוצה לערוף ראשים ברמות כאלה, מוטב שיערוף גם את ראשי אלה שלא היה להם ביש המזל שיקרו אירועים במשמרת שלהם. שיערוף גם לי את הראש, כי נרדמתי פה ושם בשמירה בגלל שבחלק מסבב השינה קראתי ספר (מה לעשות - צריך גם לחם רוחני וגיוון בשבועות של שיגרה).

ישן 06-09-2006, 13:15
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
רק לי זה מפריע ??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "ערוץ 10 דרש מהכבלים והלוויין להחשיך את שידורי LBC בעת שידור הסרט על רון ארד והחיילים"

פורסם שזרועות הבטחון במדינה למדו על קיומו של הסרטון המתעד את רון ארד רק בעקבות הפרומואים של LBC ואז גם צפו בו לראשונה.

המפיקים של החלק הישראלי שבכתבה הלבנונית התראיינו לאחרונה בכלי תקשורת רבים וסיפרו כי במהלך השנה האחרונה במסגרת העבודה המשותפת עם הערוץ הצרפתי והלבנוני התוודעות לסרטון הזה -- האם הם שכחו שהם קודם כל אזרחים ישראליים ולא עדכנו אף אחד בדבר קיומו של הסרט ?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר