לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2006, 07:20
צלמית המשתמש של דניקולו
  דניקולו דניקולו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מגעיל בעיית רעל\מוטיבציה...בעעע

מי שקורא את זה ויכול באיזה שהי דרך לעזור שיבורך..:
אהה...לא יודע פעם הייתי הכי מורעל בארץ...באימונים בכושר קרבי הייתי מפציץ אף פעם לא נשבר לא משנה מה...והכל בזכות הראש...הכל בגלל כמה שאני רוצה להיות ביחידה מובחרת...אבל לא יודע לאט לאט הרעל ירד והתחלתי להישבר די הרבה שזה כבר כמעט הפך לשיגרה. עכשיו באמצע ריצה אני מוצא את עצמי מחפש תרוצים למה להפסיק לרוץ...פעם כל הריצה הייתי מקלל זין אני מפסיק! אני לא כוסית ,בחיים לא נשבר לא יודע מה זה בכלל להישבר.
כל המלחמה הזאת שהייתה אני שומע אנשים אומרים שהם מתים להתגייס כבר ולהוריד ערבים...אבל אני לא...לא הייתה לי את ההרגשה הזאת...כל המלחמה הזאת די עברה לידי...לא הרעילה אותי או משהו.
אין ספק אני עדיין רוצה קרבי אבל פעם רציתי יותר עכשיו אני לא רואה את עצמי מסיים איזשהו גיבוש...
כבר פחות אכפת לי מיחידות מובחרות עכשיו לא אכפת לי להגיע לאחד הגדודים באחת החטיבות.
זהו סתם רציתי לשתף אותכם מצטער על החפירה תודה על ההקשבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2006, 16:38
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דניקולו שמתחילה ב "בעיית רעל\מוטיבציה...בעעע"

קרה לכולנו ובמיוחד לאלה שהגיוס מתקרב לאט לאט ועד עכשיו הכל היה דיבורים אבל עכשיו באמת צריך לבחור,לקבל מנילה ולהשלים עם זה שאתה הולך לקרבי עם כל החששות של מה יהיה,במיוחד אלה שאמא שלהם לא ממש בעד הקרבי והכל..

אבל תשמע,פעם אני הייתי הכי מורעל בעולם...רק יחידות מובחרות ולא משנה שום דבר אחר...יעני לשרת בגדוד זה היה בשבילי הדבר הקרבי האחרון...הדבר "הפחות טוב"..
לאט לאט אני הבנתי שלא חייב לשרת ביחידה הכי מובחרת רק על מנת להוכיח שאתה הכי הרבה גבר כי תכלס זה נכון..המון אנשים רוצים ללכת לשמה רק כדי להיות גברים(ושוב יש כאלה שלא ועליהם אני לא מדבר כאן).אני אישית הבנתי שאין שום דבר רע בזה שאני רוצה ללכת לגדוד כי שמה לדעתי האווירה תתאים לי הכי הרבה...או לשרת לדגומא בעורב או פלחה"ן...נכון שמדברים הכי הרבה על היחידות המובחרות ביותר אבל עדיין החבר'ה האלה עושים עבודת קודש...לא צריך ללכת בכוח על היחידה הכי מסווגת ומיוחדת אם רוצים ללכת לשמה רק בשביל המעמד והיוקרה...החבר'ה שמשרתים בגדודים עושים עבודה יותר קשה לדעתי...הרבה יותר שוחקת...אומנם המסלול של היחידות המיוחדות הרבה יותר קשה אבל השירות עצמו של הגדודיונרים הרבה יותר קשה...תמקם את עצמך איפה שאתה רוצה להיות בין אם זה בגדוד או גדס"ר או יחידה מיוחדת..תמיד טוב לשאוף למעלה אבל לא בכל מחיר...ישנם המון דרכים לתרום לצבא וזה לא חייב להיות רק בסיירת מטכ"ל מה לעשות...

תחשוב על זה

נוב 07.

ישן 30-08-2006, 16:57
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
יודע מה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דניקולו שמתחילה ב "בעיית רעל\מוטיבציה...בעעע"

דווקא טוב שירד לך הרעל.
כן, אני יודע שאתה בטח פותח תפה וכו', אבל בנתיים כל מי שענה לך היה מלש"בים (ככה לפחות אני מתרשם), אז בוא תשמע קצת ממישהו שכבר בצבא קצת זמן:

הגעתי לצבא מורעל, למרות שזה לשריון:"כן, אני אהיה מפקד, אני אהיה קצין, אני אהיה בלה-בלה-בלה", ויודע מה, בשבוע השני שלי בצבא, פתאום נהייתי אחושילנג שבוז, נשבר לי הזין, כל המסלול שלי עד עכשיו רק התלוננתי ובכיתי. למה? כי כגודל הציפיות גודל האכזבות.
וכן, נדמה לך שאתה יודע מה הולך בצבא, ופה, ושם. אז לא - אין לך מושג. גם אם תיהיה ב5 גיבושים, וב7 גדנ"עות, וב300 עמית לכושר וכד'. בלי לזלזל - זה לא צבא. מה שקשה בצבא זה הסזיפיות והשחיקה.
אז כן, חשוב שתיהיה מורעל וכו', אבל מורעלות, כשמה כן היא, היא מרעילה אותך ולא מאפשרת לך לראות את המציאות כמו שהיא.
אולי בזכות זה תגלה ששיטת\מטכ"ל\שלדג\כל סיירת אחרת, לא מעניין אותך ודווקא נ"מ? או תותחנים?

תחשוב על זה.
בהצלחה.
אסף.
ישן 01-09-2006, 02:03
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile

אני לא מבין על מה הבכי?
יש לך עוד שנה עד לגיוס.

להסתכל על חצי הכוס הריקה תמיד אפשר והכי קל !!.

אבל במקום זה צריך להסתכל על הכוס המלאה. להשתמש במה שיש לך ולא במה שאין.
גם אם הדבר נראה לך שלילי בסוף אתה תסכים ותאוהב אותו.

בשביל לנעוד על א' סיכת לוחם ( ולא משנה שלא איזה חיל) צריך לעבוד קשה. להזיע. לטחון ועוד.

אני חושב שאנשים פשוט חושבים שמסלול בשייטת או מסלול בגולני זה שטויות. "כולה" שנה שנתיים.
בשביל להנות מהדבש צריך לנקות את כל החרא מסביב.
חבל להיות עם הראש למטה, כמו שהפתגם המפורסם אומר .WHO DARES WINS.
לסיכום. אם לא תעשה את המעשה אף אחד לא יעשה אותו בשבילך. ולהגיד שאתה שבוז בגלל דברים כאלה זה פשוט.- פשוט ויתור עצמי.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

נערך לאחרונה ע"י Black Mammmba בתאריך 01-09-2006 בשעה 02:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר