לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2006, 23:01
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מכתב אישי לשר גדעון עזרא

לכבוד השר גדעון עזרא

השר לאיכות הסביבה

מאת אלכס לוין

כתובת למכתבים alex@levin.name

כבוד השר, כמי שמכיר אותך הרבה שנים. כמי שמוקיר את תרומתך למדינת ישראל . כמי שפעל רבות למען ביטחונה של מדינת ישראל. כמי שפיקד עשרות שנים על לוחמים למען עצמאותה של מדינת ישראל. ידידי גדעון עזרא תרשה לי לשאול אותך שאלה אחת קצרה. כבוד השר, ידיד אמת ,הכיצד אתה נותן יד לראש הממשלה שחושב שכל העם טיפש ,לשחק כך ברגשות העם. איך אתה תביט בעיני העם הזה אם תיתן לפרסה המגוחכת הזאת של וועדות בדיקה ממשלתיות לקום ולבזות את 117 מחיילי צהל שנהרגו בזכות חידלון וחוסר ארגון ,בזכות חוסר מנהיגות של ראש הממשלה , שר הביטחון והרמטכ"ל,כך אני חושב לפחות כבוד השר.

איך תביט בעיני 70 משפחות שכולות ויותר של אזרחים ,שאחד או שניים מיקיריהם נהרגו מהטילים של מחבלי חיזבאללה. איך אתה שאתה איש כבוד ועקרונות תוכל להביט בעיני 5000 אזרחים וחיילים שנפצעו באשמת הניהול הכושל של המלחמה בלא שם, זאת מלחמה שאף אחד לא רוצה לתת לה שם מפאט הבושה.איך אתה תביט בעיני 12000 המשפחות שביתן חרב מכיוון שלא הייתה יד מכוונת במלחמה שלא נוהלה נכון,כך אני חושב ידידי השר.כיצד אתה רוצה שההיסטוריה תסתכל עליך ידידי כבוד השר גדעון עזרא . כאחד שנתן יד לראש הממשלה לצחוק צחוק גדול על כל אזרחי המדינה. שפגע אנושות ביכולת ההרתעה של צהל.ידידי השר דבריו של נאסראללה לא היה דברי כניעה , כך מדבר אדם בטוח , ראש מדינה, של אדם חזק, רק מי שמבין את הלך הדברים בארצות ערב מבין את אשר לא הבין אולמרט ,כך לא מדבר אדם שהובס, כך מדבר מי שחושב שהוא המנהיג הבאה של לבנון, ימים יגידו שצדקתי ואתה הרי יודע זאת מתוך ניסיונך הרב בתחום הזה.אולמרט שגרם נזק ישיר ועקיף של כחמישים מיליארד שקלים למשק הישראלי. האם זה בלבד לא מספיק לוועדת חקירה ממלכתית בראשות שופט.

כבוד השר , ידידי השר גדעון עזרא, וועדת חקירה ממלכתית קום תקום. לא יעזור לראש הממשלה הזה ששמו אולמרט ושר הביטחון ששמו פרץ ולרמטכ"ל ששמו חלוץ לברוח ולזרוק את האשם על הש"ג , הם ישלמו את מחיר המלחמה הכושלת הזאת. העם סולד ממעשיו של אולמרט. צריך להוליך אותו החוצה מהממשלה ורצוי שעה אחת קודם. איך אתה כאיש שהביטחון זורם בעורקיו יכול לשבת ליד אותו שולחן של הממשלה ליד אישים אלו, סליחה חדלי האישים הללו, איך אתה יכול לשמוע את דברי ההבל שיצאו מפיו של שר הביטחון שאומר לחיילים "יש לראות את חצי הכוס המלאה בנושא המלחמה בלבנון. היו קרבות שחיילים יצאו מהם גיבורים ויהיו הרבה צל"שים. "שוחד של צל"שים.

אני נחרדתי כאשר שמעתי את דברי השטות הללו. כלומר חיילים יקרים. משפחות יקרות הנה נלחמתם תקבלו צל"ש . אני לא רוצה להוסיף דברים על דברי השטות הללו כי זה יעורר בי זעם אדיר. מה עם ההרוגים. מה עם הפצועים. נלחמתם בגבורה תקבלו צל"ש. אני קורה לאלו אשר יומלצו לצל"ש, כאשר יעלו לבמה שלא ילחצו את ידי שר הביטחון וראש הממשלה והרמטכ"ל , הם לא ראויים לגבורתכם. כך אני הייתי נוהג לפחות. הם היו ראויים לכך אם היו מנהלים את המלחמה נכון. אני לא הייתי לוחץ את ידי הרמטכ"ל שאומר אז יהיו 500 הרוגים. במלחמות הרי יש הרוגים. הציטוט המדויק אינו זכור לי כרגע ואם לא ציטטתי נכון אני מבקש מראש סליחה מהרמטכ"ל. תפקידו של הרמטכ"ל לשמור על בננו. על חיילנו ולא לומר דברים כאלו. אני לרמטכ"ל שכך מדבר לא אהיה מוכן להפקיד בידיו את ילדי. תחשוב על זה ידידי כבוד השר גדעון עזרא. אם תצביע בעד הפרסה של אולמרט ההיסטוריה שחשובה לך לבטח תראה אותך באור עלוב ביותר. עדיף כבר לוותר על תפקיד השר ולא לתת יד לבדיחה של וועדת החקירה המצחיקה של אולמרט. וועדת חקירה ממלכתית בראשות שופט עליון קום תקום גם אם זה ייקח עוד חודש ,הבדיחה הגרועה של אולמרט תראה בראי ההיסטוריה כפרסה עצובה. על תיתן לעצמך להתבזות כבוד השר ידידי גדעון. תיקח אחריות, בכל מקרה ימיהם של אישים אלו ספורים בממשלה ,הם יוקעו מעל דפי ההיסטוריה את זה גם אתה יודע. זה מה שאני חושב ידידי גדעון עזרא ולבטח אתה במעמקי ליבך יודע זאת, על כן על תיכנע ועל תיתן לבדיחה הזאת לקום. על תיתן לאישים הללו את האפשרות להסתיר. לצחוק מהעם. מהחיילים ההרוגים. מהאזרחים הרוגים. ומאלפי הפצועים.להתראות בהצבעה בידידות אמת אלכס לוין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר