לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2006, 09:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אז מה, נביא עוד ערבים למגידו?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "תחטוף לי ואחטוף לך וגם אחטיף לך ."

עם כל הצער כלפי משפחת שליט, אין מניעה אלא שלא להכנע לדרישות הנאצים החדשים האלה. כוחות צה"ל שיתפנו מלבנון (ובוודאי שיש להם בבטן על ערבים) יוכלו בהדרגה להיות מופנים לאיו"ש שם יש לבצע מעצרים גדולים של כל פעילי הטרור שניתן להביא אותם בפני בית דין. חשוב להגדיל את מספר האסירים באופן כזה שיביא את הערבים בעוד כמה חודשים לשאול את עצמם "האם הגענו לאן שהוא"?

1. להדק את המצור על כל השטחים של האיסלאמו-פאשיסטים
2. לא לאפשר ביקורים של בני המשפחות של החבלנים בבתי הכלא. אם כבר נותנים להם, יש לגבות מהעוברים במעברים מיסי נמל בסך 85$ לראש+ויזה זמנית (30-40$ - כמו שלוקחים מהישראלים שבאים להשאיר כסף בסיני).
3. להקים מערך שיפוט מהיר בבתי דין צבאיים. אסור להחזיק טרוריסטים כ"עצירים" אלא לתת לכל אמא ערביה את הידיעה שלבן שלה יש דפוק ארוך ועמוק כמו הים של עזה.
4. לערוך מדי פעם פעולות רועשות ושקטות של חיסול חמושים ופעילי טרור. לפזר לאחר מכן כרוזים ה"מספרים" לערבים עבור מה ולמה נגבה מהם המחיר הזה.
5. שידורי תעמולה רדיופוניים עם ספירה יומית של מספר הערבים הפעילים שנאסרו/נהרגו מאז חטיפת גלעד.

צריך אמונה: הערבים מבינים, פשוט מאוד לאט. צריך סבלנות בשביל לחנך ערבים לחשיבה הגיונית, זה כמו לגדל ילד בעצם רק שהתוצר הסופי הוא לא ממש משהו שרוצים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 17-08-2006 בשעה 09:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 09:50

חו"ח
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "תמיד אפשר "לפנות מקום" שם..."

המדינה המערבית היחידה שבה יש עונש מוות בסיטונאות היא ארה"ב ותראה מה הולך שם...

1. לוקח 10 שנים אם לא 20, להביא את הרוצח ל"מתקן הוצאה להורג". בינתיים הוא "מגלה" את ג'יזס, עושה דוקטורט בסוציולוגיה, הופך לפעיל נגד פשע, 5000 נשים כוסיות רוצות להתחתן איתו ועוד...
2. ההוצאה להורג היא בשיטות שאפילו אדם שהולך לניתוח פריצת דיסק לא מקבל הרדמה אנושית כזאת.
3. עורך דין טוב מסדר לך מאסר במקום.
4. שסע חברתי.

עכשיו תחשוב מה יקרה בישראל!

מסקנות

1. הלוחמים בשטח צריכים לדאוג לא לתפוס אותם חיים
2. אם הם נתפסו חיים יש לכלוא אותם בתאים קטנים ומבודדים כמו את יגאל עמיר.
3. יש להעביר חוק עונשים המאפשר מאסר עם עבודת פרך.

ישן 17-08-2006, 09:56
צלמית המשתמש של DolphinBoy
  DolphinBoy DolphinBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
במשפט שדה החוקים משתנים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "חו"ח"

בגלל שאלה מחבלים שפוגעים בבטחון המדינה,
לא יחול עליהם משפט אזרחי כי אם משפט צבאי.

אבל זה הכל דיבורים, כי מדובר בעם תבוסתן וחלש
שבחיים לא יקבל שכל ויבחר מנהיגים חזקים שלא מתכופפים מצעקות בעולם.

שאתה מקבל סטיגמה של חלש, מצפים ממך להשאר כזה
וכל נסיון להגן על עצמך תמיד ילווה בהתנגדות.

שאתה חזק מצדדים בך, ותמיד תקבל גיבוי
גם כשלא תהיה צודק - העיקר שאתה מנצח.

העם המפגר הזה כבר 2000 שנה בסטטוס של גלות,
וגם שחזרנו לפה זה עדיין זורם בדם של העם הזה כנראה,
מתביישים לדפוק על השולחן, מתנצלים ונבוכים על כל ניצחון קטן
זה הסיבה לאיך שאנחנו חיים פה כמו גולים בארצנו.

ישן 17-08-2006, 10:04

אנחנו לא "אנשי שדה"
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "במשפט שדה החוקים משתנים"

חיילים בלבנון (ושלא תבין אותי לא נכון: אני מוריד את הכובע בפניהם באופן כללי) "התרשמו מהאניטיליגנציה של מחבלים שהם תפשו". אנשי צוותים רפואיים גאים בטיפול שהם נותנים למחבלים (נזכיר לכם כמה "רופאים" יש בקרה הצוררים במזה"ת? אסד, רנטיסי...). כל התסמינים האלה מראים על אנושיות בסיסית אצל העם שלנו. לצערי זהו אינו יתרון בימים אלה. לפני כמה שבועות איבטחתי לכמה זמן מתקן שבו מוחזקים מחבלים בשטחים. החזירים האלה לא היו מוכנים לאכול חמין והחזירו את האוכל בציפיה שאיש המשטרה הצבאית יקמבן להם משהו אחר (ביום שישי) כמו בכל סופ"ש. לקח לי זמן לשכנע את הילד שאין סיבה שהערבים לא יאכלו בדיוק את מה שאנחנו אוכלים ובסוף הוא הסכים "לעצום עיניים". בלי להכנס לפרטים - תאמין לי... הם אכלו את החמין כמו תת'לה! בלילה מג"בניק דרוזי ששמר על הכלוב שלהם שמע אותם מדברים על "חייל מג'נון שיש שם". אחד שמשכנע אותם שהם יאכלו את אותו החרא שאוכלים השומרים שלהם הוא "מג'נון"! אתה מבין לאן הגענו?

ישן 17-08-2006, 11:28

לילדים שלי ישנה ההתחלה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "אז אולי הגיע הזמן שנתחיל להיות"

ואני אפילו לא צריך להגיד להם כלום, פשוט לתת להם לראות את מהדורת החדשות יחד איתי. אני בוועד ההורים בגן העירוני ושמחתי מאוד לגלות שבסיבות וחגיגות יום העצמאות לא מלעיטים את הקטנים בהבלים מסוג "אני נולדתי לשלום שרק יגיע" כפי שאני הולעטתי בשנות ה-70.... בכל מקרה דאגתי להביע את דעתי בקול רם שמוטב שיעסיקו את הילדים בענייני ילדים ולא יטעו בליבם תקוות שווא שגרמו למפח נפק שצל דור וחצי כאשר ה"שלום" המיוחל התנפץ להם בפנים.

לצערי גם בקו האחרון כאשר בשיחת סיכום דרשתי הכנה ברורה יותר של המפקדים למילוי משימות ברוח "לאומית" ולא רק בשביל "לשמור על האזרחים", עדיין התגובה היתה מנומנמת מאוד. במקומות בהם אני הייתי מש"ק, הגורמים העויינים הרגישו בשינוי, אני בטוח בכך. ישנו שינוי קל מאוד של חיילים למודעות לאומית, אבל השינוי מאוד איטי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר