לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 15:06
  E1t4n! E1t4n! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
מצטער לפתוח על הנושא החרוש אבל לא מצאתי בחיפוש

טוב אז הנושא הוא מספר במשקפיים וקבלה ליחידות השונות ועוד כמה דברים באותו הקשר הבנתי עם משקפיים אני בעיה דרך הגיבוש יחטיות להתקבל לכל היחטיות והפלסרים עם משקפים במספר -3 כמו שלי עכשיו רציתי לדעת איך אני יכול לקבל חריג ליום סיירות כדי שאני אעלה את הנושא שבצו הראשון... בעקרון גם אני הולך עם עדשות מגע יומיות שממה שהאופטמטריסט אמר לי הסוג הזה של עדשות לא נופלות במים (פתחתי עיניים במים) חול לא אמור להפריע יותר מבנאדם רגיל אלא אם נתקע חול מתחת לעדשה אבל זה משהו נסבל וחוץ מזה רואים נורמלי מה גם שאני יכול לשחק טיפה עם המספר של העדשות לאדע בדיוק עד כמה אבל נראה לי אני יכול לראות עם מספר גדול ברבע טיפה יותר חד מ6:6 הלכתי עם עדשה 3ורבע כי לא היה 3 קצת זמן לא זוכר ממש תהבדלים אבל לא הרגשתי מוזר נגיד ככה. עם כל זה יש לי סיכוי לקבל חריג וללכת ליום סיירות במטרה להתקבל לגיבוש מטכל? ואם כן איך אני עושה את זה ומה צריך להגיד. מצטער על הנושא החרוש פשוט בקשר לחריג לא מצאתי משהו.
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר