לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2006, 18:47
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב ""האם תבוא איתי כשיבריחו אותנו מפה?""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
זה מה ששאל קירשנבאום את ח"כ מוחמד ברכה שכמו שאתם יודעים ברח מהשאלה והויכוח כמעט התפוצץ (להגיד לכם את האמת גם אני הייתי מתפוצץ) כאשר חה"כ נשאל שכשבמצב הזה איראן אמרה שהיא רוצה לנארוז ונלך מפה האם במצב הזה הוא היה בא איתנו (קירשנבאום שאל אותו אם הוא יבוא איתו) ואתם יכולים לנחש מה הייתה התשובה - בריחה מתשובה ישירה, ממש כמו כל הערבים שכשואלים אותם לגנות ערבי אחר פושע.

אולי לבארכה מגיע באמת נזיפה, לא ראית את הראיון ואני לא שש להאמין למילה שלך.
אבל מה שבטוח זה שמי שכותב "כל הערבים" הוא גזען (והרי אנו כבר יודעים שאתה גזען..)
קומנדו ימי רצית? שכחת שצריך לעבור פסיכולוג בדרך...
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2006, 08:24
  תפוח בדבש תפוח בדבש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.05
מגעיל איך מתרגמים KKR לעברית?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "הותקף מילולי,אתה אמרת אפילו."

איך בדיוק מתרגמים KKR לעברית? זה בטח יהיה קקר, או קאקר או משהו כזה.
תשמע קאקר יקר, אני איש שמאל, לא יודע אם מצוי או לא, חי בצפון, שני ק"מ מגבול הלבנון, בישוב שרובו אנשי שמאל. לא פגשתי אדם אחד כאן, שאומר את המשפט המפגר שאתה רושם פה בשמי.
בזמן שאני כותב לך שורות אלה, סוללת התותחים שמתחת למרפסת שלי לא מפסיקה להרעיד את הבית. כבר שבוע הם עושים זאת. יום ולילה. תאמין לי קאקר, שהרעש מחריד הרבה יותר מנפילת קטיושות. אני, אישתי ושלושת ילדי, בחרנו שלא לנסוע למרכז, כמו שעשו רבים מתושבי המקום.
זה שיש כמה סהרורים שמפגינים בת"א? סהרוריות הימין, מקדשת הכיבוש גרמה לנו נזקים רבים יותר. רק תראה איך צה"ל בעבר חיילי החיר הטובים בעולם, הפך לצבא כיבוש מנוון.
אז אנא ממך, קאקר, למרות שלא ראיתי את הזמנתך לנפוש אצלך במרכז השקט, אני מזמין אותך לנפוש אצלי בימים אלו. לחוות את מה שחווים ילדי, ואין מילה אחת של תלונה בפיהם. אבל הכי חשוב - דבר חלש.

אין שוטה משוטה זקן אמרו חז"ל, ואני מוסיף - אין שוטה משוטה ימנוני זקן. (ימנוני - איש ימין )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר