לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2006, 18:41
  דור 556 דור 556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
למה לעבור בכלל ללינוקס????????

הסתכלתי על הפורום הנחמד הזה וחשבתי אולי גם אני יעבור ללינוקס למה לא ?
אבל השאלה הגדולה יותר למה כן??????????????????
אז נכון שWIN נתקעת לפעמים (אני בטוח שאם תעמיסו על הלינוקס שלכם מה שאתם אתם מעמיסים על WIN יקרה אותו דבר)
ונכון שיש בה מליון חורי אבטחה שמיקרוספט מנסה תקן כל הזמן אבל
שלא כמו בלינוקס כל המשחקים כן פועלים ובשביל להתקין אותם מספיק לחוץ כמה NEXT ולא צריך חוברת הוראות
תמיכה בדריברים לא כל כך קימת ב לינוקס
ותוכנות אתם לא יכולים להשוות את הכמות שתומכת ב WIN לעומת הטיפה שאיך שהוא פועלות ב לינוקס
ואל תגידו שיש תחליפים כי זה טיפה בים
זה בלי לדבר על זה שבשביל להתקין איזה מודם מיסכן ש WIN מזהה לבד צריך להקליד 100 שורות בלינוקס

בבקשה שכנעו אותי שאני טועה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2006, 19:40
  Excaliber Excaliber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דור 556 שמתחילה ב "למה לעבור בכלל ללינוקס????????"

למה לדבר שאתה לא יודע? למה להמציא?
אני מעמיס על הלינוקס שלי פי 3 ממה שאני מעמיס על ווינדוס.. היא מריצה עוד הרבה מאד פעיליות ותכונות אחרות ברקע שבווינדוס לא הייתי חולם להפעיל.
כל חורי האבטחה שמייקרוסופט מתקנת זה כמו לשים פלסטר על קטיעת רגל.
העידכונים בלינוקס הרבה יותר משמעותיים ככה שתמיד תוכל להשאר מועדכן באופן אוטומטי!
אין תמיכה בדרייברים? על מה אתה מדבר? כל הדרייברים שצריך להתקין בווינדוס לא צריך להתקין בלינוקס! לינוקס מזהה 90% מהחומרה בהצלחה.
תחליפים? תאמין לי... תן לי כל תוכנה שיש בווינדוס ואני מוצא לך תחליף הרבה יותר טוב ובחינם! זה ממש ממש ממש ממש לא "בים" יש פרוייקטים חיים ותוססים לגבי תוכנות קוד פתוח.. אין דבר שלא תוכל למצוא בלינוקס.
משחקים? טוב בשביל זה תתקין ווינדוס.. בעעע
אבל אני שונא את האימרה "לינוקס לא תומך במשחקים" זה הדבר הכי אבילי ששמעתי.... רוב המשחקים מבוססים על DirectX (של מייקרוסופט) למה זה? כי ווינדוס שולטת כרגע ויש חברות שמייקרוסופט משלמת להם כדי להשתמש בDirectX... כמובן בגלל שזה של מייקרוסופט אין גירסת DirectX ללינוקס... אז המשחקים שמבוססים על דיירקטאיקס לא נתמכים בלינוקס.. אבל זה לא אומר שלינוקס לא מריצה משחקים! תנסה משחק כמו
Americas Army יש לו גירסה מותאמת ללינוקס וזה רץ נפלא והרבה יותר טוב מווינדוס.

אז לסיכום אם אתה רוצה מערכת יציבה ואמינה תשתמש בלינוקס,
לינוקס ידידותית למשתמש... אבל בררנית לגבי הידידים שלה.
ישן 24-07-2006, 06:56
  DBenHa DBenHa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Excaliber שמתחילה ב "למה לדבר שאתה לא יודע? למה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Excaliber
למה לדבר שאתה לא יודע? למה להמציא?
אני מעמיס על הלינוקס שלי פי 3 ממה שאני מעמיס על ווינדוס.. היא מריצה עוד הרבה מאד פעיליות ותכונות אחרות ברקע שבווינדוס לא הייתי חולם להפעיל.
כל חורי האבטחה שמייקרוסופט מתקנת זה כמו לשים פלסטר על קטיעת רגל.
העידכונים בלינוקס הרבה יותר משמעותיים ככה שתמיד תוכל להשאר מועדכן באופן אוטומטי!
אין תמיכה בדרייברים? על מה אתה מדבר? כל הדרייברים שצריך להתקין בווינדוס לא צריך להתקין בלינוקס! לינוקס מזהה 90% מהחומרה בהצלחה.
תחליפים? תאמין לי... תן לי כל תוכנה שיש בווינדוס ואני מוצא לך תחליף הרבה יותר טוב ובחינם! זה ממש ממש ממש ממש לא "בים" יש פרוייקטים חיים ותוססים לגבי תוכנות קוד פתוח.. אין דבר שלא תוכל למצוא בלינוקס.
משחקים? טוב בשביל זה תתקין ווינדוס.. בעעע
אבל אני שונא את האימרה "לינוקס לא תומך במשחקים" זה הדבר הכי אבילי ששמעתי.... רוב המשחקים מבוססים על DirectX (של מייקרוסופט) למה זה? כי ווינדוס שולטת כרגע ויש חברות שמייקרוסופט משלמת להם כדי להשתמש בDirectX... כמובן בגלל שזה של מייקרוסופט אין גירסת DirectX ללינוקס... אז המשחקים שמבוססים על דיירקטאיקס לא נתמכים בלינוקס.. אבל זה לא אומר שלינוקס לא מריצה משחקים! תנסה משחק כמו
Americas Army יש לו גירסה מותאמת ללינוקס וזה רץ נפלא והרבה יותר טוב מווינדוס.

אז לסיכום אם אתה רוצה מערכת יציבה ואמינה תשתמש בלינוקס,
לינוקס ידידותית למשתמש... אבל בררנית לגבי הידידים שלה.

אני מחזק, אבל הבעיה שהממשק קשה מאוד, נגיד לחץ ראר וכאלה זה לא פשוט ואין ממש גראפי לכל הדברים... אני משתמש בubuntu וזאת הפצה מעולה! אם מישהו מפה יכול לעזור לי שיכנס אליי למסנג'ר בבקשה DBenHa@GMail.com
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר