לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2006, 16:36
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
הדיון הקטן שכאן הוא לא בפתרונות לחיסול הירי, אלא בהצעה לפנות ילדים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לא לא, נקודת הראות שלך לא נכונה."

נראה לי שאין לנו ויכוח של ממש לגבי דרכי הפעולה למיגור התופעה אבל נשאלת השאלה מדוע להתעקש שלא לפנות ילדים עד למיגורה ?!
על בסיס אותה גישה של "דווקא" שמצטיירת כאן ניתן לטעון שאין למגן בתים כי בכל מקרה מחר, כשהטווח יגדל, נצטרך למגן בתים נוספים.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2006, 11:01
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הכי קל זה לעשות דמגוגיה על משאלות לב... מה עם תכלה'ס
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "איזו כותרת "בומבסטית" - אצלך כל יום שלא נפגע ילד ישראלי הוא יום אבל"

לפני הסכמי אוסלו נהרגו הרבה פחות יהודים וגם הרבה פחות ערבים.

לפני ההתנתקות, כמה שהיה גרוע בשדרות, עכשיו גרוע פי כמה.

ומה יהיה עם ההתכנסות. עכשיו השמאל אינו מוכן להבטיח שום דבר שיצא משהו טוב אחרי ההתכנסות, אבל דורש שנאמין לו ונלך על זה, בגלל שככה הוא רוצה בלי שום הסברים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 11-06-2006, 11:07
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
אתה צודק שצריך לנהוג בהגיון ואתה צודק שעשינו כך בעבר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "גם בקרית שמונה עשינו את זה וגם ברמה"ג זה לא חדש ולא מרגש"

אבל כאן יש דפוס התנהגות מדאיג מאוד, לדעתי, מכמה סיבות:

ראשית, מה שקורה עכשיו הוא בדיוק מה שצפינו שיקרה לפני הנסיגה מחבל עזה. אין אף אדם שמוכן לפצות פה ולומר, "וואלה, צדקו, אולי טעינו". בישראל של 2006 המונח טעינו לא קיים, אלא אם כן הוא מתייחס לפוליטיקאי "ימני" שמסיבות פליליות, אלקטורליות ואחרות, מוכן למכור את ציבור בוחריו את משנתו האידיאולוגית (פעם היו דברים כאלה), עבור הצטרפות למסדר האתרוג.

שנית, אם נפנה את הילדים עכשיו משדרות (ולי קל לדבר, כי הילדים שלי לא לומדים שם - עלינו יורים רק בנשק קל וגם זה לעתים רחוקות ומטווח לא יעיל), יווצר כאן דפוס התנהגות סדרתי המאפיין את ישראל של תחילת המאה ה-21 - איפה שלוחצים אותה ותוקפים אותה, היא עלולה להשבר. כך היה בלבנון (וזה לא משנה אם הנסיגה משם היתה הצעד הכי נבון ונכון בעולם, לדעתך), כך היה בחבל עזה וכך נמשך בשדרות. האם לדעתך צעדים כאלה מצדנו יקרבו אותנו לפתרון הבעיה - או שזה יהיה רק טלאי זמני על החור, כמו שאנחנו פועלים כבר שנים, בלי הצלחה גדולה?

שלישית, הקלות הזאת של אופציית הפינוי - אם היא היתה קיימת לפני 60 ו-70 שנה - כולנו לא היינו פה. אני מקווה שכולם פה מביניםפ את זה, גם אם זה לא מדגדג לחלק.

רביעית, כבר הרבה זמן אני רוצה לשאול - מה זה "אט"ד"? (ברור לי שהכוונה לקדימה, אבל לא מצליח לי לפתוח את הר"ת)

יום בטוח,

אליהו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר