לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2006, 17:18
  qs qs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.03
שאלה לגבי פסילת מקצוע נהג ואם זה פוגע ברישיון האזרחי

שבת שלום. שהתגיסתי נשלחתי לעשות רישיון משא כבד (15 טון ומעלה) הייתי נהג משאית בצבא כחצי שנה ויש לי רישיון צבאי ואזרחי מעל 15 טון (אזרחי יש לי על פריווט עוד לפני הגיוס), לאחר חצי שנה עברתי להיות נהג בוס של אלוף למשך שנה ועכשיו אני נהג יחידה. יום אחד (להפתעתי) השליש של היחידה שלי מודיע לי שיש לו טופס פסילת מקצוע בשבילי ושאני רק צריך להחתים תמפקדים שלי ופוסלים לי מקצוע.
עכשיו השאלה שלי אם אני אפסול תמקצוע הזה (אין לי מושג איך פתאום החליטו לפסול לי אותו בלי קב"ן או הורדת פרופיל) ייקחו לי גם תדרגה של 15 טון ומעלה מהרישיון האזרחי??
זה נראה קצת מסריח שפתאום ככה פוסלים מקצוע, עוד ברגע שאני אמור לקבל סמל ולעשות מבחן שלב.
תודה לעוזרים

נערך לאחרונה ע"י qs בתאריך 03-06-2006 בשעה 17:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 17:47
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
פסילת מקצוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qs שמתחילה ב "שאלה לגבי פסילת מקצוע נהג ואם זה פוגע ברישיון האזרחי"

לא מגיעה רק לאחר בעיות התנהגות או בריאותיות. ניתן לפסול מקצוע לחייל שלא עוסק במקצוע הצבאי שלו תקופה ארוכה. למה לעשות זאת? אתה כרגע תופס תקן של נהג משא ביחידה שלך, אך לא עוסק בזה בפועל. דבר זה אומר שהיחידה שלך לא יכולה להביא עוד נהג במקומך, כל עוד אתה רשום כנהג משא.
ברגע שמשנים את המקצוע שלך לכללי, או לנהג רכב קל, מתפנה מקום בתקן.

אין לדבר שום השפעה על ההיתרים שלך בצבא, כמו גם אין שום השפעה על הרישיון האזרחי שלך.
הדבר היחידי שיכול להשפיע על הרישיון האזרחי שלך, זה בעיות בריאותיות שידווחו למשרד הרישוי, או עבירות תנועה קיצוניות.

בכל מקרה, מכיוון שהרישיון שלך עדיין יאפשר לך בצבא לנהוג על הרכבים הללו, זה יהיה תלוי רק במפקדים שלך וקצין הרכב של היחידה אם תוכל לעשות זאת. במילואים לדוגמא זו לא בעיה בכלל, לי יש חיילים שאינם נהגים במקצוע הצבאי, אבל הינם בעלי היתרים שונים לכן אנו נעזרים בהם למשימות מסויימות. במקרה שלך יש סיכוי טוב יותר שלא תשובץ כנהג רכב משא לאחר שתשתחרר.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 03-06-2006 בשעה 17:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר