לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2006, 01:05
  גל קגנטון גל קגנטון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
כרטיס מסך חדש (קראתי באשכול הנעוץ לגבי המלצות)

שלום לכולם,
קראתי כבר באשכול המלצות לגבי כרטיסי מסך מומלצים אבל אולי אתם יכולים יותר למקד אותי עם מעט מידע.

יש לי כרטיס מסך יחסית מאוד ישן (לפני כמעט 3 שנים אם אני לא טועה) ופושר, ז"א - גם כשקניתי ת'מחשב הוא מהפחות טובים -
GeForce4 MX 420.

משחקים יחסית 'פשוטים' כמו NBA Live ו-Fifa רצו בסדר גמור עד כותרי 2006 (2005 ומטה) אבל כשהתחילו לצאת כותרי 2006 הכרטיס הזה כבר לא הצליח להעלות אותם יפה, כל האופציות של הגרפיקה היו על האפשרות הנמוכה ביותר על מנת שתיהיה בכלל אפשרות להריץ את המשחק, אחרת - הוא רץ באיטיות.
רציתי לשאול על כרטיס מסך לא חדש מידי, אבל יחסית חדש, אחרי שכבר עבר את ה'שיא' של ה'חדישות' שלו וכרגע הוא מוצע למכירה במחיר כמה שיותר נמוך.
כרטיס חדש וסביר שיריץ לי משחקים כמו NBA Live, Fifa, Pro Evolution Soccer 5, Age Of Empires 3, Heroes 5 וכו'...
רציתי לשאול:
א. על מה אתם יכולים להמליץ לי בגדול ע"פ מה שכתבתי כאן?
ו- ב. אולי אתם מכירים איזשהו כרטיס שעשוי להתאים לי שנמצא באיזושהי חנות עכשיו במבצע / הזדמנות?

פשוט אין לי מושג מה לקנות, זה יכול מאוד לעזור לי.
תודה רבה רבה מראש,

גל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 13:01
  גל קגנטון גל קגנטון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
אני לא בדיוק זוכר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גל קגנטון שמתחילה ב "כרטיס מסך חדש (קראתי באשכול הנעוץ לגבי המלצות)"

אני לא בדיוק זוכר את השם המדויק של דגם הלוח אם, יש איזו תוכנה ששכחתי את שמה שמפרטת את מפרט המחשב, איך היא נקראת?
אני אבדוק ואכתוב פה.

בנוגע לזיכרון, יש לי 512 DDR.

בנוגע לטווחה מכירים -
האמת שאני חשבתי בהתחלה על משהו כמו 300-500 שקלים אבל אז נכנסתי לכמה אתרים והבנתי שאם אני רוצה כרטיס סביר למשחקים אני אאלץ להוציא בסביבות ה700-800 כך שזה... לא כ"כ ברור נושא המחיר.
בוא נגיד שעד 700-800 כשכמובן אני אעדיף כרטיס זול יותר אם הוא גם מומלץ, הכל בעניין של יחס.
אם יש כרטיס שעולה 300-400 ויהיה לי טוב לשנה הקרובה זה עדיף לי על כרטיס שעולה 1000-1200 שקלים ויהיה לי טוב לשנתיים-שלוש הקרובות.
בקיצור, אין לי מושג.

תודה אבל שוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר