לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2006, 19:48
  שמוליק17 שמוליק17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06
עזרה בחזרה להיות מיועד ליח"ש, לאחר שינוי לגוב' ללא כל סיבה !

שלום,

בתאריך מרץ' 06 הייתי מיועד להתגייס ליח"ש, והייתי בטרום מעצר לאחר שביקשתי לשרת ב3 יחידות קרביות אחרות ממה שהייתי מיועד... לאחר שלא באו לקראתנו בעניין ..

לאחר תקופה שישיבתי שם... שגיבושי החטיו"ת כבר החלו... והטרום טירונות של אותן יחידות כבר היו לקראת סיום או כבר התסיימו ...

באו לפנות אותנו מהטרום מעצר לטירונות 02 , כשהקצין מיון (לא מפרסם את השם...) בא ואמר לנו שאנחנו נחזור אח"כ לובקו"ם ונהיה בהמתנה לגיוס יח"ש הבא..

והקצין מיון אמר לנו במפורש(!) "שמי שרוצה להיות לוחם, יהיה לוחם" ואפילו נתן לנו את "המילה שלו..." ולאחר הטירונות כולם יחזרו לבוק"ום.. בשביל לחכות לשיבוץ מחדש.. ולא הבטיחו לנו איפה נהיה.. אבל נהיה לוחמים!

מאז, סמכתי על המילה שלו והתפנתי לטירונות 02, בתור ידיעה שאני בגיוס הבא יהיה לוחם.

לאחר שסיימתי את הטירונות 02 , חזרתי לבוקו"ם ... והיינו ביחד בפלוגה ממתינה עם חבר'ה שמחכים לגיוס יח"ש הבא...

לאחר שחזרנו מהטירונות, נפגשתי עם קצין מיון.. שביקש ממני שלושה עדפיות שמתוכם אני יקבל אחת... אני דירגתי את שלושת העדיפות בעדיפות גבוהה מאוד.. והייתי מאוד שמח שאני ישרת באחת מהשלוש העדיפויות לא ממש שינה לי איפה בדיוק ..........

לאחר שבוע שהייתי בפלוגה, הייתי עובד ולא הייתי עושה שום בעיות (!).......שאני סופר יום-יום עד יולי-אוגוסט ואז...............פתאום, אני מקבל זימון לשיחה עם הקצין מיון...... ובשיחה הוא אומר לי ש"הוא לא צריך אותי פה" והוא שולח אותי להיות בתור חשמלאי..... מאז אני פשוט מבואס...

הסברתי לו שזה היה המסלול שלי בהתחלה, אבל פרשתי ממנו... אבל, זה לא עניין אותו והוא בכל זאת זרק אותי לשם...

לא עבר הרבה זמן וכבר באו ללוות אותי למדור קרוסים.. ממש באותו הרגע.. ואת קצין המיון שם זה לא ממש עניין שאני רוצה לחזור לפלוגה ולחכות לגיוס יח"ש להיות לוחם... ובכל זאת שיבץ אותי באיזשהו תפקיד.. באיזה מקום, לא זוכר בדיוק...

לאחר שחודשיים מהגיוס שאני מיועד לשרת ביח"ש, ומראה מוטבציה רבה, מקבל הבטחות מקצין מיון להיות לוחם, משום מקום אני משובץ להיות חשמלאי...

לאחר השיחה הייתי ממש מאוכזב סמכתי על המילה של הקצין המיון שהבטיח לי שיצאנו ל02... והרגשתי שרימו אותי..

אני לא יודע מה לעשות עכשיו... אני רוצה להיות לוחם אבל, לא רוצה ללכת ראש בראש עם הצבא ... ומצד שני השירות שלי מאוד חשוב בשבילי, ואני לא רוצה לסחוב אותם סתם בתפקיד שאני לא מתחבר אליו...

וכל זה לאחר אימונים של 9 חודשים ומוטביציה רבה לוחם ... והייתי מיועד ליחידות השדה עד אתמול.

ניסתי לדבר עם קציני מיון כבר יומיים, אבל לא נותנים לי שולחים אותי למקום למקום מהבוקר על הערב.. אני לא יודע מה לעשות , כבר ירד לי החשק לשרת....

אני לא יודע לאןאני שייך עכשיו אפילו ........ המפקד של הפלוגה שלי שאמר לי לפני כמה ימים לנקות את המתחם של הפלוגה כי זה ה"בית שלי".. והיום שהייתי שם הוא אומר לי "אם אני לא עף מהשטח אני נכנס למעצר".....

מדור קורסים, אמר לי שאני "נפקד" (?!?!?!)

בקיצור, אני מבואס, זרקו אותי בלי סיבה מהפלוגה שעבדתי שם מכל הלב והאנשים שם היו איתי יום-יום מהיום גיוס... זה אפילו מעליב מה שעשו...

אין לי מפקדים עכשיו, קציני מיון לא רוצים לדבר איתי בכלל......כל היום שלחו אותי ממקום א' ל-ב' ובחזרה.. מהבוקר עד הערב... ולא נתנו לי לראות קצין מיון ולא כלום..

למי אני יכול לפנות עכשיו?.... לא אמרו לי מתי לחזור מתי ללכת..

הרבה הציעו לי "לצאת על קב"ן" אבל, אני לא רוצה את זה ..

אם זה משנה אז רצויי לציין , שבמנילה הקרבית ששאלו אם אני מעוניין לשרת במקצוע בתפקיד שלמדתי אמרתי שלא, ורצון להיות לוחם 5 אז, למה שלחו את השאלון העדפות ?!

נערך לאחרונה ע"י שמוליק17 בתאריך 22-05-2006 בשעה 20:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר