לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2006, 12:31
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
נתונים אישיים -צנחנים\ דובדבן

שלום לכל חברי פורום מו"ס.
אני משתמש חדש במערכת פה ,למרות שאני צופה באשכולות פה הרבה פעמים(כבר מכיתה י') ועכשיו החלטתי לכתוב פה כדי להעשיר קצת מלשבים מהידע (גם אני מלש"ב לפני גיוס ,בן לסגן מפקד שלדג לפני 18 שנה ואיש שב"כ).

רציתי להבהיר דבר מסויים בקשר לגיבוש צנחנים\דובדבן.
הרבה מלשבי"ם פה תוהים שגיבוש צנחנים דובדבן פתוח לכולם פה מבחינת נתונים אישיים.......אז אני רוצה להגיד ש-ל-א!!!!!
מי שהנתונים האישיים שלו לא מתאימים יזומן(במידה וסימן 4-5 במנילה ורצון לשרת כלוחם במידה 5) אך ורק לגיבוש צנחנים , אבל במידה והוא ימשוך את תושמת ליבם של בוחני דובדבן והוא יהיה טוב גם מבחינה מנטלית וגם מבחינה פיזית בכל המשימות אז יכול להיות מצב שהוא יתקבל כמאותר דובדבן.
לעומת זאת מי שהנתונים האישיים שלו מתאימים יזומן לגיבוש צנחנים-דובדבן.
(אתם תוכלו לראות את זה גם כאשר מי שילך לגיבוש עם נתנונים מתאימים יהיה רשום לו "גיבוש צנחנים\דובדבן" ומי שהתנונים שלו לא יהיו מתאימים אז יהיה רשום לו "גיבוש צנחנים".

אז בבקשה חבר'ה , לא לבלבל אנשים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 13:49
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Dark_voice שמתחילה ב "אז כל מי שמסמן צנחנים בעדיפות 5 מקבל צנחנים??"

כן ,כל אחד שיש לו פרופיל 82 ומעלה וסימן 5-4 בצנחנים וסימן 5 ברצון להיות לוחם יקבל.
לשאלה השניה שלך : שמתי לב שאתה קצת מתבלבל פה.....יש גיבוש צנחנים שהוא "המרכזי" ,ודרכו ,במידה ואתה עובר אותו אתה נכנס לאחד הגדודים של צנחנים(יש לך אפשרות לבחור איזה גדוד ע"י שאלון אבלבסוף הכל ייקבע עפ"י צורכי צה"ל)
במידה , ואתה רוצה להיות ביחידות החטיבתיות של צנחנים(חס"ע - חבלה(חה"ן) ,סיור(סיירת-פלס"ר) , עורב(פלנ"ט) ) או במגלן , אתה צריך לעבור גיבוש נוסף שמשכו 3-4 ימים ובמידה ועברת והתקבלת לאחת מהיחידות הנ"ל אתה תתחיל את השירות שלך ביחידה קטנה שמתמחה בעיסוק שלה........
עכשיו הגדודים עושים מחסומים , אבל הם עושים גם פעילויות....
כנ"ל גם היחטיות וכל יחידה אחרת בצבא.....אל תחשוב שאם אתה בשלדג שייטת או מטכ"ל אתה לא תעשה שמירות על מתנחלים וכו'.......כשאתה עדין במסלול אתה עושה כאלה דברים......בסוף מסלול זה כבר אחרת , כמעט כל יום אתה בפעילות אחרת ויש כבר יותר "אקשן"...
אם יש שאלות נוספות אתה מוזמן לשאול.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר