לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2006, 19:53
  bamyasi bamyasi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ea220 שמתחילה ב "חיל הים/מודיעין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ea220
שלום רב
יש לי גיוס ל5.4 (שינו לי מה6.5) בכל אופן נתנו לי כל מיני אפשרויות (גובניקים) וכרגע אני מתלבט בין שניים שח"מ וחוקר מודיעין ימי-בחיל הים
רציתי לשאול אם מישהו יודע משהו על מגוון התפקידים בחקר המודיעין בחיל הים,הבנתי שיכול להיות שזה יהיה קשור גם להאזנות אבל חוץ מזה אני לא מכיר שום תפקיד אחר שנופל תחת הקטיגוריה של חוקר מודיעין ימי,אשמח לשמוע מקצת התפקידים שיכולים להציע לי שם.

נ.ב
זה אחלה פורום באמת עבודת קודש בזמן האחרון (ממש לפני הגיוס) אני קורא כל יום הודעות פה וזה באמת עוזר..תודה

שלום, גם אני מתגייס ב5.4 ואפשר להגיד שחוקר מודיעין ימי (מהתפקידים הריאליים שמתאימים לי) הוא חלומי

פעם דיברתי עם חוקר מודיעין ימי, הוא לא ממש סיפר לי מה עושים בתפקיד. הוא סיפר לי יותר איפה יש יותר עניין בבסיסים ברחבי הארץ, כי יש מצב להיות אחד שמקפל מפות (בחיפה) ואפשר לחקור (בקריה) ואפשר להצטרף לספינה (בחיפה) אם אין לך אסטמה. אני לא זוכר ממש לפרטי פרטים אבל זה הדברים בערך (בעעע, אני שונא להטעות, אז תקח את הדברים שלי בערבון מוגבל). יש גם בסיסים באשדוד ובאילת.

לדעתי, התפקיד לא כולל האזנות (כי אז היו מיונים והייתה דרישה ממך להבחן על איזשהי שפה). לדעתי, החומר שאתה חוקר זה חומר מודיעני שנאסף על ידי ספינות של חיל הים. מפני שיש כמה שלבים במודיעין, לפחות באמן, איסוף > עיבוד > מחקר. והאיסוף זה ההאזנות

מה הוא עוד סיפר... הוא אמר שהוא ממש נהנה בתפקיד, הוא גם אמר שזה יותר טוב מלהיות עובד חקר מודיעין (המקביל של אמן) שדורש מיונים. אבל זה יכול להיות רק בגלל שהוא לא היה כל כך אובייקטיבי.

בכל מקרה, איך הציעו לך את התפקידים? שלחו לך לפני כמה זמן שאלון העדפות? (למה לי לא שלחו ): ) ואתה בטוח שיש ב5.4 גיוס לחוקר מודיעין ימי? (ואל תגיד לי שאתה מתגייס ב2007)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2006, 23:24

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ea220 שמתחילה ב "קודם כל שיהיה לך לי ולכולם בהצלחה בגיוס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ea220
אה אחי הייתי אמור להתגייס עוד ב2005 להאזנות אבל חודש לפני הוציאו אותי על ת"ש ומאז אני פשוט מחכה
דיברתי פה ושם עם המשקית ת"ש.
קיבלתי בתחילת החודש זימון לקצין מיון בבקום שם ישבתי מול איזה אחד שהקריא את כל מה שאני יכול ללכת אליו על פי הנתונים שלי.
חובשים,ראש לשכה,מפענח תצלומי אוויר,חוקר מודיעין ימי,שח"ם וכו'

אני צריך לחזור אליהם עם תשובה עד ה26 (יום ראשון) בכל אופן סביר להניח שה5 זה כן גיוס של חוקר מודיעין ימי כי שינו לי תתאריך עוד לפני שאמרו לי לאיזה תפקידים אני יכול ללכת.

הציעו לך כבר תפקידים? בחרת במשהו ספציפי?

וואי, אחי עשית לי את היום!

גם אני הייתי במיונים למודיעין, קיצר נפלתי, אבל יש לי קשרים רחוקים עם קצינה במודיעין שאמרה שהיא תשלח את הנתונים שלי למודיעין חיל הים ושישמו אותי בתור חוקר מודיעין ימי. אני לא יודע מה נסגר עם זה, הייתי בטוח שזה נועד לכשלון, אבל נתת לי הרגשה טובה

ולא הציעו לי תפקידים... אני לא מבין למה לכולם נותנים שאלון העדפות ולי לא... בעע!!! איזה לשכה אתה?

ודרך אגב, למה אתה מעדיף שח"ם על ראש לשכה ומפענח?
ישן 20-03-2006, 23:40
  ea220 ea220 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
חח אחי שמח לשמוע
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי bamyasi שמתחילה ב "[QUOTE=ea220]אה אחי הייתי..."

אחי אני בלשכת חיפה..איפה אתה?

באיזה שלב נפלת ממודיעין? בשבילי זו הייתי חתיכת נפילה חודש לפני הגיוס עצמו עשיתי את כל השלבים כולל תחקיר בטחוני ואז הם עשו תעדוף שזה עוד דרך של הצבא להעיף אותך מבלי שתשאל שאלות..

ראש לשכה בכל מקרה אני לא רוצה כי אין אפשרות לקצונה..ומפענח פשוט נשמע לי משעמם..
אני יכול לשלוח לך בפרטי את כל מה שהציעו לי אם תרוצה

ושח"מ אני פשוט רוצה כי הרבה אנשים שסובבים אותי שירתו במשטרה הייתי בהמון ימי כיף שלהם וכו' ובכלל יש אפשרות לעבודה אחרי הצבא (לא שאני רואה את עצמי עוד 10 שנים שוטר)

עכשיו אני מתחלק חצי חצי בין שח"מ לחוקר מודיעין ימי כי ממה שהבנתי אפשר גם ליפול קשה על איזה תפקיד "מעפן" (בלי להעליב אף אחד) ואם כבר אני בוחר בזה אז אני רוצה משהו עם הרבה חשיבה..
הבעיה היא שאני לאדע כלום על מה שיש ל"חקר מודיעין ימי" להציע לי ולכן אני נוטה מעט לשח"מ
ישן 21-03-2006, 00:00

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ea220 שמתחילה ב "חח אחי שמח לשמוע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ea220
אחי אני בלשכת חיפה..איפה אתה?

באיזה שלב נפלת ממודיעין? בשבילי זו הייתי חתיכת נפילה חודש לפני הגיוס עצמו עשיתי את כל השלבים כולל תחקיר בטחוני ואז הם עשו תעדוף שזה עוד דרך של הצבא להעיף אותך מבלי שתשאל שאלות..

ראש לשכה בכל מקרה אני לא רוצה כי אין אפשרות לקצונה..ומפענח פשוט נשמע לי משעמם..
אני יכול לשלוח לך בפרטי את כל מה שהציעו לי אם תרוצה

ושח"מ אני פשוט רוצה כי הרבה אנשים שסובבים אותי שירתו במשטרה הייתי בהמון ימי כיף שלהם וכו' ובכלל יש אפשרות לעבודה אחרי הצבא (לא שאני רואה את עצמי עוד 10 שנים שוטר)

עכשיו אני מתחלק חצי חצי בין שח"מ לחוקר מודיעין ימי כי ממה שהבנתי אפשר גם ליפול קשה על איזה תפקיד "מעפן" (בלי להעליב אף אחד) ואם כבר אני בוחר בזה אז אני רוצה משהו עם הרבה חשיבה..
הבעיה היא שאני לאדע כלום על מה שיש ל"חקר מודיעין ימי" להציע לי ולכן אני נוטה מעט לשח"מ

גם אני בחיפה, גם אני רוצה שאלון העדפות! ):

אני נפלתי בשאלון 300 במיונים לעובד חקר מודיעין, וחבל שדיווחת על בעיות תש, היית צריך להכנס בהם אחרי הקורס!

ואני לא חושב שלראש לשכה אין אפשרות לקצונה. לפי מה שהבנתי, אתה יכול להיות ראש לשכה עד דרגה מסוימת של משהו. למשל כל הראשי לשכה של האלופים הם קצינים ושל הרמטכל הוא ראש לשכה בדרגת אלוף משנה... אבל זה רק מה שקראתי בפורום סדירים בתפוז

אל תלך לשח"ם! אני יודע שזה הכל עניין של טעם אבל זה פשוט כל כך לא מגיע לקורסליים של חוקר מודיעין ימי!

ואני מאוד אודה אם תשלח לי את האפשרויות שהיו לך בשאלון בפרטי
ישן 21-03-2006, 11:10

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ea220 שמתחילה ב "איפה למדת? שמע מה שעשו זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ea220
איפה למדת?

שמע מה שעשו זה היה טריק של צבא לקחו אותי עד לרגע האחרון קיבלתי תצו גיוס של האזנות אבל עשו תעדוף בסוף.כי אני התעקשתי שיתנו לי האזנות אחרי זה ערעורים מכתבים נשבע לך כמו לדבר עם קיר..

בכל מקרה מהם התפקידים הכי "בכירים" שיש לחקר מודיעין ימי להציע ומה הסיכויים להגיע אליהם לעומת מקפל מפות (למשל שאמרת) או בקרייה (שאני ממש לא רוצה) ?

התפקידים בפרטי..

ויצו, אתה גם חיפאי? איפה למדת?

ידוע שהצבא הם בני זונות

שמע, ממש אין לי מושג, נראה לי הכי בכיר זה להגיע לחמ"ל של חיל הים (זה שדיברתי איתו שמה). הסיבה שאתה לא רוצה את הקרייה זה בגלל שהיא רחוקה מהבית? בכל מקרה, אם אתה רוצה לדבר עם החוקר מודיעין ימי, יש לי את האייסיקיו שלו. אז תודיע לי אם אתה מועניין, אז אשאל אותו אם הוא מעוניין להסביר ואני אשלח לך את האייסיקיו שלו

ותודה על ההודעה בפרטי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר