לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2004, 10:11
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
אל תקנה שעון ב-600 שקל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "יש איזה דגם של שעון של גי'שוק שהציעו לי"

זה קודם כל, לפני שאתה עושה שטויות.

דבר שני, נכון מה שאמרו, אתה צריך שעון עם סטופר, אולי שעון מעורר, עמיד למים ומכות.
סבבה, שעוני ג'י שוק מתאימים בול, אבל יש יקרים ממש ויש במחירים סבירים.

תאמין לי שאתה לא צריך לשמור מספרי טלפון בשעון, וגם לא חייב 4 סטופרים (מתי פעם אחרונה מדדת זמן מדוייק של 4 דברים בו זמנית...בחייך!)

לא צריך להתלהב מכל גאג'ט שמוסיפים לשעונים היום- מדחום, ברומטר, מצפן דיגיטלי, שעון שנטען סולארית (שלך יהיה מכוסה רב הזמן אז אין מה לדבר על זה בכלל) ועוד מיני בולשיט שחייל רגיל (וגם חייל קומנדו אימתני) לא צריך!

אז ככה, לא מזמן עלה פה הנושא ומישהו העלה קישור של אתר נט-אקטיב. יש שם גם שעוני ג'י שוק.
אני אישית הזמנתי את השעון הכי זול (DW- 6900 1V) שם- 222 שקל כולל משלוח.
זה אחד הדגמים הראשונים יחסית שיש לג'י שוק. השעון הגיע ואני מאוד מרוצה.
יש לי שעון, תאריך, סטופר, סטופר אחורי, שעון מעורר, תאורה, וכמובן, העמידות של ג'י שוק...

יש שם גם שעונים יקרים יותר (האתר מתיימר להיות הזול ביותר בארץ) של ג'י שוק אבל לדעתי אף אחד לא באמת צריך יותר ממה שיש בשעון שהזמנתי.

והנה האתר http://www.netactive.co.il/main.php?offset=9&cat=10
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2005, 02:41
  korecky korecky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
בקשר לרצועות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "יש איזה דגם של שעון של גי'שוק שהציעו לי"

יש לי גי שוק עם רצועת בד (פנימית סקוץ וחיצונית עם סוגר מפלסטיק) כבר 3 וחצי שנים (הייתי חייב להחליף סוללה רק פעם אחת ואני מתעלל בשעון כל הזמן ודופק אותו אחו שרמוטה חזק על הריצפה ועמודים ומביא איתו מכות לאנשים בכיף ולא קורה לו כלום) אבל הקצועה בתחילה להתפורר לי ולהיקרע, החיבור הפלסטיק כמעט לא תופס והחיבור בין הרצועה הפנימית לחיצונית נקרע.
ניסיתי לחפס לקנות רצועה חדשה אבל זה עולה מינימום של 100 שח (יש מקומות שרוצים עד 200) לכן לא שווה לקנות רצועה חדשה לשעון שעלה לי 120 שח (במקום 300 ומשהו)
אני אישות מעדיף רצועה מבגד כי אני ראיתי כמה מקרים של אנשים עם קצועה מפלסטיק שנקרעה להם (פעם אחת היה באמצע אימון ולא היה לו איפה לדחוף אותו).
לכן כשאתם קונים תבדקו כמה ואם אפשר להשיג רצועה לשעון כי בטוח תצטרכו השעונים האלו מחזיקים שנים אבל הרצועות לא לכן בשביל לא לקנות שעון חדש (כמו שאני מתכנן לעשות) .

מקווה שעזרתי לפחות למשהו אחד (מקווה ליותר).

שירות נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר