לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2005, 17:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לוחם85 שמתחילה ב "..."

לדעתי - האופציה הטובה ביותר היא לפנות ישירות ליחידות שאתה מעוניין בהן ולבדוק התכנות - אתה חייל, אין בעיה להשיג מספרי טלפון של הגורמים הרלוונטיים. קח בחשבון, שאם תתקבל ליחידות מקצועיות, כגון יעל, תצטרך לבצע השלמות רלוונטיות - כמו חבלה, לוט"ר או מה שלא יהיה.
אם יש קשרים ביחידות אחרות - חברים, מפקדים וכו', זה הזמן להפעיל אותם כי זה יקל על המעבר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2005, 17:53
  33771 33771 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.05
יפה שאתה לא עושה צחוק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "אח שלו, אני לא מזלזל או משהו,..."

חייל שנפל מ669 במיוחד אחרי שנה וגם אם הוא היה נופל אחרי הרבה פחות זמן מזה יכול להגיע לכמעט כל יחידה שהוא רוצה בצבא רק דרך ראיון.
לצה"ל בהגדרה יש 6 סיירות שאפשר להגיע אליהם דרך יום סיירות וגיבושים משם. כל שאר הפלס"רים וה"סיירות" הם הרבה פחות יוקרתיות וחשובות בעיני הצבא.
הסיירות בהגדרה ע"פ הצבא הן: מטכ"ל שלד"ג שייטת 13 צוללות חובלים וכמובן 669.
ובלי לזלזל יחידת יהלו"ם שכוללת בתוכה גם את היחידה יעל היא יחידה יעודית בתוך חטיבה מסוימת (במקרה הזה בתוך חטיבת ההנדסה הקרבית) ולא סיירת כמו 669 והאנשים שהצבא בוחר לאחד הסיירות הם אנשים הרבה יותר טובים ואיכותים מאשר אנשים שמגיעים לאחד מהיחידות היעודיות של החטיבות (כגון פלס"רים (שיעודה היא להיות פלגת סער)). כמובן אני ממש לא בא לזלזל באנשים ביחידות האלה כי הם באמת אנשים מעולים אחד אחד אבל עדיין הסיירות הם רמה מעל.
אם אתה נופל מסיירת אתה יכול להגיע לכמעט כל יחידה כזאתי בצה"ל (ואני מכיר הרבה אנשים כאלה שעברו מסיירות ליחידות מובחרות אחרות רק על בסיס ראיון) ולעומת זאת אם אתה נופל מיחידה מובחרת ולא משנה איזה יחידה מובחרת וכמה זמן הייתה במסלול אתה יכול להגיע לסיירת רק אם אתה עושה גיבוש לסיירת ומתחיל כמעט מההתחלה את ההכשרה של הסיירת.
ובנוגע לאיזה יחידה הייתי ממליץ לך אז הייתי אומר דובדבן בגלל שהם באמת אנשים שפיצים עם מלא פעילות וכל הזמן יש להם מבצעים איכותים או גם מגלן.
ישן 09-12-2005, 18:07
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי 33771 שמתחילה ב "יפה שאתה לא עושה צחוק"

דוקטור, פלס"ר=פלוגת סיור, ולא פלוגת סער, קח לתשומת לבך.
דבר שני, אתה לא יודע כלום על התהליך הזה של מעברים בין יחידות.
אני מציע לך לברר, ואני מניאק אם לא תגיד לי אחר כך שטעית.
נפל 669 לא יכול להגיע ליהל"ם דרך ריאיון.בדוק.
אני לא אמרתי כלום על הרמה של היחידות,
לדוגמא: נפל שלדג לא יכול להגיע למגלן.למה?
כי מגלן טוענים ששתי היחידות באותה רמה...
ולא אתה ולא אני יודעים אם זה נכון...
אז להבא אל תזלזל בשום יחידה וגם לא באנשים שאומרים דברים,
כי אני לא אומר סתם.
אה ועוד משהו:
שלדג לא סיירת
השייטת לא סיירת
צוללות זה לא סיירת
גם חובלים זה לא סיירת
וכן, גם 669 היא לא סיירת, אחרת היו קוראים להם:סיירת 669, סיירת חובלים וכו'.
מתוך היחידות שאמרת, הסיירת היחידה היא מטכ"ל.
זה לא אומר שהשייטת לדוגמא נופלת ממטכ"ל נכון?

נ.ב- לפי התגובה שלך, משתמע שטייסים הם רמה מתחת ל"סיירות" שאתה טוען...לא ידעתי את זה...
ישן 10-12-2005, 12:10
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
רק שתדע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "דוקטור, פלס"ר=פלוגת סיור, ולא..."

"את הכינוי (ואני מדגיש, כינוי) סיירת מטכ''ל המציאו ראשוני היחידה, כאשר בחופשותיהם התקשו חיילי היחידה חובשי הכומתות האדומות לענות על השאלה - "היכן אתם משרתים". התשובה המסורתית - "בצנחנים" לא הייתה טובה, שכן זה היה שקר שהיה עלול להתגלות." (מתוך "סיירת מטכ''ל, משה זונדר). זה סתם שם, כינוי שהמציאו ליחידה.
באותה מידה שבחרו את השם סיירת מטכ''ל, היו יכולים לבחור גם את השם ''יחידת טוב טוב הגמד''. ואז מה? אין להם 'סיירת' בשם היחידה, אז הם לא נחשבים כסיירת? הם לא עוברים הכשרה של סיור וניווט? מה זה השטויות האלה? תפסיקו להידבק לשמות ולהגדרות שלכם. זה טיפשי.

נערך לאחרונה ע"י ג' שם בדוי בתאריך 10-12-2005 בשעה 12:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר