לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2005, 16:38
צלמית המשתמש של zobi6
  zobi6 zobi6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
מחר אני מתגייס - כמה מילים על הפורום הזה....

מחר אני מתגייס ורציתי להעביר ביקורת על הפורום הזה
* לא יהיה איכפת לי אם ינעלו את האשכול הזה- אבל לפחות שרק תדעו איפה היתה הטעות שלכם..

לא הייתה פעם אחת שהעלתי לכאן אשכול ולא זכיתי לתשובה הולמת, תמיד דאגו לסכול אותי בכל המושגים של הצבא ולדרבן אותי להתגייס ולא לעשות "בעיות" כלשונכם..

תראו את האשכול הזה
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=73136

גם אחרי ש"ניקו" אותו מתגובות מיותרות הוא עדיין מכיל בתוכו הרבה תגובות של "מורעלים" שכאילו הצבא משלם להם בשביל שידרבנו אנשים לעשות כמה שפחות בעיות ולהיות הכי מוצאי חן בעיניי הצבא.

ואת האשכול הזה
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=76964

דבר שהוא לגיטימי לעשות אותו, מה לעשות - לא כולם רוצים להיות בקרבי.
ואז באים המורעלים ודוחפים את ההרצאות שלהם.

אני לא אומר שאין פה אנשים טובים כי יש, והם עזרו לי באמת כמה שיכלו... רק שיש קומץ של אנשים שפשוט מוצאים את החשק להיות חלק בפורום הזה ולא נותנים מקום לא שפחות רוצים להתגייס לצה"ל.

בכללי אני רוצה להגיד תודה למנהל נור על המאמרים שכתב ועל העזרה שנתן...
ולמנהל שהיה בזמנו עידו 403.... כנ"ל.

וזהו....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2005, 17:19
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
טוב אז דבר ראשון גיוס נעים ושיהיה בהצלחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "מחר אני מתגייס - כמה מילים על הפורום הזה...."

ושנית, אם תשאל לדעתי אני אומר לך שאתה צודק, באמת לא כולם מתאימים להיות קרביים, ואם הם יהיו בתפקיד קרבי במקום עורפי יש מצב שהם יתבזבזו סתם.
אבל, צבא הוא גוף שבו לחייל הפשוט אין מקום להביע את הדעה שלו, ולכן אתה עושה מה שאומרים לך, בלית ברירה, כי פקודה זו פקודה. ולכן אני אישית נגד כל העניין של סרבנות הפינוי וכו'.
בקשר לכל ה"מורעלים", מה לעשות אבל אלה בני אדם, תמיד יהיו הקצנות לפה ולשם. אני, שוב, חושב שכל העניין סביב הרעל על הצבא הוא מוגזם, כי תכלס זה בכלל לא הולך להיות קייטנה והכי כיף שבעולם, למשך ה-3 שנים הללו, ואיך מישהו יכול כל כך לרצות להצטרך לגוף שהולך לאמלל לו את החיים. אבל יש אנשים שרואים מעבר לזה, שחושבים (וזכותם, וגם יש בזה מן האמת) שע"י שירות בתפקיד כך וכך הם יתרמו למדינה, ויחזקו אותה.
לכן כל דעה מתקבל פה בפורום, בגבולות הסביר כמובן.
בכל אופן, חדל קשקשת ברשת, ואל תשתה לי שם חשיש!!!
ישן 06-12-2005, 19:33
  Doron M Doron M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "מחר אני מתגייס - כמה מילים על הפורום הזה...."

בנאדם שלא רוצה קרבי גם לא מתאים לשם לדעתי האישית. בכל תחום שיש כשמישהו עושה משהו בניגוד לרצונו התוצאה לא תהיה שהוא יתן מעצמו 100 אחוז, במיוחד לא כחייל קרבי כשחייו נתונים לסכנה.

בגדול תכלס חוץ מהשירות הצבאי אתה לא חייב כלום לאף אחד. אף אחד לא אמור להיות חייב לסכן את החיים שלו וחבל שזה לא ככה באמת ויש אנשים שלא רוצים קרבי אבל בכל זאת מקבלים כשאחרים נדחקים הצידה (ואני לא מדבר על כאלה שהנתונים הרפואיים שלהם לא מתאימים אלא על אנשים שנדחקים מסיבות אחרות למרות שהם רוצים).

כל אדם שנותן מעצמו את התקופה הזאת לצבא, וזה לא משנה אם בתור מש"ק ממטרות או בתור לוחם מובחר, ראוי להערכה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר